reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

U nas było refundowane ale polityka a raczej politycy rządzący się zmienili i natychmiast się z tego wycofali bo "to grzech i zabijanie nienarodzonych dzieci" :(
 
reklama
O ludu straszne ceny, u Nas Gdańsk, Gdynia po 65. Dużo gości?
No nieźle :(
O masakra! Ja ostatnio za imprezę mojej mamy (wprawdzie w restauracji poza miastem ale jednak na Śląsku gdzie mamy duże ceny) płaciłam 160 czy 180 zł a było jak na weselu obiad dwudaniowy, deser, ciasta, tort, zimna płyta i dwie ciepłe kolacje a do tego napoju do woli (tylko alko swoje było) i zabawa do 4 nad ranem
No coś Ty? :mad: U nas będzie obiad dwudaniowy w tym dwie zupy do wyboru i trzy rodzaje mięs, surówki i warzywa na parze. Do kawy tort, ciasto i deser. No i owoce na stole.
Plus jest taki, że znamy tą restaurację, bardzo dobre jedzenie serwują i gości mało mamy, bo razem z nami ok. 20 osób. No i wszędzie ceny podobne na komunie. Druga sprawa, że znalezienie restauracji w odpowiednim terminie graniczy u nas z cudem, dlatego rezerwacje są już często dwa lata wcześniej :( No nic, odstawię na ten dzień dietę ;) Muszę wiedzieć za co tyle zapłaciłam ;)
 
Hej. :) Nie wiem czy jeszcze ktoś mnie pamięta bo widzę, że trochę nowych staraczek przybyło. :)
Długo się nie odzywałam co u mnie ponieważ czekałam do magicznego 10 tygodnia.
Chciałabym się pochwalić, że dzisiaj miałam wizytę i z moim Maleństwem wszystko dobrze.
Serduszko pięknie bije, wymiary w porządku i wyniki krwi i moczu również dobrze.
Trzymam kciuki żeby i Wam się niedługo udało. :*

Jest to szczęście nie do opisania, warte tych wszystkich przeciwności losu i czekania. ;)


Dzisiaj 10w5d:
Jejku aż mi się łezka w oku zakrecila ale taka radosna. Gratuluję z całego serca :)
 
:*
a jak tam u Ciebie Spark? jak się czujesz? coś ostatnio czytałam że się biedna strachu najadłaś :(
Tak ale już ok :) jedynie kołatanie serca mi teraz dokucza czasami, ale to normalne, po prostu wtedy jestem na chwilę wycięta z życia [emoji14]
A Ty jak, mdłości Cię ominely czy się meczylas? :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak ale już ok :) jedynie kołatanie serca mi teraz dokucza czasami, ale to normalne, po prostu wtedy jestem na chwilę wycięta z życia [emoji14]
A Ty jak, mdłości Cię ominely czy się meczylas? :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A skąd się bierze te kolotanie?
Mdłości miałam tylko lekkie, ogólnie nie zapeszajac póki co czuje się dobrze poza zdarzajacym się bólem kręgosłupa. ;)
 
A skąd się bierze te kolotanie?
Mdłości miałam tylko lekkie, ogólnie nie zapeszajac póki co czuje się dobrze poza zdarzajacym się bólem kręgosłupa. ;)
Serce pompuje więcej krwi i musi bardziej pracować :) mi wczoraj wieczorem walilo jak młot, słabo mi zaraz, cała blada, cisnienie 80/50 a puls wysoki, ale kładę się wtedy, otwieram okno, woda woda i woda i przechodzi po kilku minutach :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oooo czy ja mogę poprosić o kontakt do tej pani? [emoji4]



Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
To wyślę na priv :) wiem, że on-line też przyjmuje, dania pyszne, dopasowane do potrzeb i chorób, ale nie wiem jak teraz cenowo bo coś zmieniała i nie wiem jak z terminami, choć on-line pewnie inaczej :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry