reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny czy wszystkie z Was robią sobie te testy owulacyjne? Nigdy ich nie robiłam ale chyba czas zacząć. W swoją pierwszą ciążę zaszlam w pierwszym miesiącu starań ale wcześniej byłam na usg przed owulacyjnym i gin powiedział by działać :) Po siedmiu latach z całego serca pragniemy drugiego dzidziusia. W tym miesiącu polegalam tylko na kalendarzu który wylicza dni płodne i chyba to na nic. Miałam taka cichą nadzieję że może i tym razem uda się odrazu ale test ciążowy rozwial moje marzenia. No nic będziemy tak jak Wy próbować do skutku :)
 
Dokładnie. Ja muszę brać większą dawkę niż mąż bo słabiej przyswajam albo mam większe zapotrzebowanie. I zawsze miałam niższy poziom we krwi. Ja staram się dobić i utrzymać poziom 60.

Witam nowe staraczki[emoji2]

@StorAnia zazdro budowy. Też marzę o domie[emoji106].

@leeleeth jesteś wielka serduchem. Podziwiam. A powiedz, czy te procedury przedadopcyjne długo trwają? Chodzi mi tak średnio, w latach?

@bertha jak tam u Ciebie? Który masz dzisiaj dpo? Zaczęłaś już testować?

@mfifi kciuki za betę, ale to przecież tylko formalność[emoji110] [emoji2] . A przypomnisz ile dpo miałaś to plamienie? I ile dni później test Ci wyszedł?

@Lanvin przystojniak Ci rośnie[emoji2] .

Poniedziałek w pracy przeszedł do przeszłości i od razu humor wrócił. Udanego wieczoru dziewczyny.

U nas procedury poszły bardzo szybko zgłosiłam się w lipcu, od października szkolenie a w marcu poznałam synka. Z druga podobnie w sierpniu złożyłam podanie i następnego roku poznałam Mała, ale my chcieliśmy dzieci chore bez szans na adopcje. Na zdrowe dziecko, niemowlę można czekać nawet ponad trzy lata. Cały system jest trochę lipny, trochę nie ma spójności w, brzydko brzmi, rozdzielaniu dzieci. Ale pierwsza adopcje wspominam super, synek jest najwspanialszym dzieckiem jakie można sobie wyobrazić, tylko strasznie zaniedbanym. Trzy lata próbujemy nadgonić i jeszcze mnóstwo przed nami [emoji17] ale z drugiej strony rozwinął się tak, że wszyscy oczy wytrzeszczyli jak Go zobaczyli.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koło 12 dnia cyklu. Potwierdzone przez gin

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji7] aaaa to daje mi nadzieję, pewnie złudną ale dzisiaj się ponakręcam[emoji2] . Idealnie pasuje do moich 2 brązowych plamek dzisiaj 24dc owu 14 dc. Także nakręcam się di jutra do mierzenia temp.[emoji12] które sprowadzi mnie na ziemię pewnie.
Dziewczyny czy wszystkie z Was robią sobie te testy owulacyjne? Nigdy ich nie robiłam ale chyba czas zacząć. W swoją pierwszą ciążę zaszlam w pierwszym miesiącu starań ale wcześniej byłam na usg przed owulacyjnym i gin powiedział by działać :) Po siedmiu latach z całego serca pragniemy drugiego dzidziusia. W tym miesiącu polegalam tylko na kalendarzu który wylicza dni płodne i chyba to na nic. Miałam taka cichą nadzieję że może i tym razem uda się odrazu ale test ciążowy rozwial moje marzenia. No nic będziemy tak jak Wy próbować do skutku :)
Ja robię. Chociaż nie dają 100% pewności, że owu będzie...
U nas procedury poszły bardzo szybko zgłosiłam się w lipcu, od października szkolenie a w marcu poznałam synka. Z druga podobnie w sierpniu złożyłam podanie i następnego roku poznałam Mała, ale my chcieliśmy dzieci chore bez szans na adopcje. Na zdrowe dziecko, niemowlę można czekać nawet ponad trzy lata. Cały system jest trochę lipny, trochę nie ma spójności w, brzydko brzmi, rozdzielaniu dzieci. Ale pierwsza adopcje wspominam super, synek jest najwspanialszym dzieckiem jakie można sobie wyobrazić, tylko strasznie zaniedbanym. Trzy lata próbujemy nadgonić i jeszcze mnóstwo przed nami [emoji17] ale z drugiej strony rozwinął się tak, że wszyscy oczy wytrzeszczyli jak Go zobaczyli.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aha. Dziękuję za odpowiedź.
 
@mfifi04 gratulacje kochanie [emoji7]

@leeleeth super, ze z łożyskiem już ok. Możesz odetchnąć i się cieszyć [emoji4]
Fajna z Ciebie kobitka [emoji6]

@Spark dobrze, ze wszystko w porządku [emoji4] odpoczywaj

@StorAnia super już to wszystko wyglada ... życzę Ci aby poszło bezproblemowo [emoji6]

Ja dalej kuruje gardło ... a w sobotę prenatalne ... bardzo się denerwuje [emoji120]oby było wszystko dobrze






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@mfifi04 gratulacje kochanie [emoji7]

@leeleeth super, ze z łożyskiem już ok. Możesz odetchnąć i się cieszyć [emoji4]
Fajna z Ciebie kobitka [emoji6]

@Spark dobrze, ze wszystko w porządku [emoji4] odpoczywaj

@StorAnia super już to wszystko wyglada ... życzę Ci aby poszło bezproblemowo [emoji6]

Ja dalej kuruje gardło ... a w sobotę prenatalne ... bardzo się denerwuje [emoji120]oby było wszystko dobrze






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Goździki naturalne a super działają na ból gardła[emoji2] oczywiście trzeba je lubić albo chociaż tolerować bo trzeba je ssać. Polecam naprawdę
 
Do góry