reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny, a tak wogóle jakie opinie słyszałyście na temat rodzenia po 30? Ma znaczenie, czy to pierwsze, czy kolejne? Kiedyś mi się obiło o uszy, ze 1wsze dziecko powinno się urodzić do 30 a z każdym kolejnym nie trzeba aż tak się spieszyć ale żaden gin mi tego nie potwierdza, podobno bez różnicy. Co myślicie? [emoji4]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Mój gin mi mowil: oby do 30 pierwsze chociaż. :D a mój małżonek już drugie planuje, a jeszcze pierwsze się nie urodziło hehe :)
 
reklama
straszne, chcialas dac dziecku dom i milosc a wyszlo inaczej :( chcialas dobrze...

Jak to mówią dobrymi chęciami piekło wybrukowane jest... pociesza mnie to, że Ona jest szczęśliwa tam w placówce bo u nas zupełnie nie mogła sie odnaleźć i cierpiała potwornie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy wit D3 przyjmuje się cały rok? W ciąży też można ją brać czy tylko przy staraniach?
Z góry dziękuję za odpowiedź ;)
W okresie letnim nie trzeba się suplementowac. Wystarczy, ze robisz sobie np. 15-minutowe kąpiele słoneczne na dzialeczce lub balkonie :) od września do kwietnia/maja wskazane. Ja w ciąży biorę cały czas Wit D jak do tej pory.

Szkoda, ze znowu jakieś bakterie wyszły. Ciekawe jak crp.
 
Jak to mówią dobrymi chęciami piekło wybrukowane jest... pociesza mnie to, że Ona jest szczęśliwa tam w placówce bo u nas zupełnie nie mogła sie odnaleźć i cierpiała potwornie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chciałaś dobrze, a nienormalne to te kobiety, które Wam o niczym nie powiedziały. Masz ogromne serce i to jest ważne :)
 
O niee, testujesz dwa tygodnie przede mną
emoji12.png
chyba, że dong jeszcze bardziej skróci mój cykl :)

Też jesteście dzisiaj takie niedowalone? Matko, ja od godziny siedzę w pracy i próbuje nie zasnąć, masakra...muszę zrobić kawę, która chętna??

qdkkj44j6bi2vbec.png
Oooooo ja miałam to samo, nadrobilam się a prawie nic nie zrobione.
@StorAnia pięknie tam u Ciebie
@Lanvin może uda się i drugie dzieci będziemy miały też w tym samym wieku. Mój wogole nue pozwala włosów układać i chodzi tylko w dresach:p
Witajcie dziewczyny
Z wielką chęcią i przyjemnością chciałabym do Was dołączyć ☺
Jestem 35 letnią mamą naszej 7 letniej Zuzanki
Od tego miesiąca zaczęliśmy starania o drugie cudo Jestem z tych niecierpliwych i oczywiście zrobiłam już dwa testy ciążowe które niestety wyszły negatywne Okres powinien być jutro więc po nim kolejne przyjemne starania
Pozdrawiam gorąco
Witaj
Zobacz załącznik 803806
Jeszcze tak na poprawę swojego humoru pochwalę się tym :p :D
Wow Ania to już fajnie wygląda , teraz masz o czym myśleć

Kobietki a ja mam wyniki pierwszej fazy, któraś pomoże???
Screenshot_20170424-164344.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20170424-164344.jpg
    Screenshot_20170424-164344.jpg
    108,5 KB · Wyświetleń: 328
Kochana, nie swiruj, u mnie też był taki spadek, a później wzrost. Jak widać każdy cykl będzie miał inną fazę temperatur.



O niee :( nie wyobrażam sobie tego...



Uzupełniam :(



Hej :) a który cykl bierzesz donga??



Miśka, zestresowałaś mnie wczoraj... Nie było nas całe popołudnie w domu, więc na bb nie zaglądałam, a jak weszłam to było tyle do nadrobienia, że zanim doszłam do Twojego postu, że wszystko gra, to prawie nie zeszłam!!

Ja melduje posłusznie, że odwiedziła mnie dziś Wróżka Krwawka, co oznacza 3cs. Poszłam do toalety zmierzyć temp, a jak wyciągnęłam termometr to tak że mnie chlusnęło, że poleciało mi na ręce, toaletę, majtki, wszystko brudne...pinda jedna przyszła na pełnej k*... Oby szybko się skończyła.

My wczoraj po obiedzie pojechaliśmy do mojej koleżanki że studiów do Polkowic, bo niedawno kupiła mieszkanie i się wprowadzili miesiąc temu, pojechaliśmy o 14:30, mieliśmy posiedzieć dwie godziny, a wróciliśmy przed 20
emoji12.png
także dzień nam zleciał :) w weekend nie trzymałam do końca diety, bo dużo nas nie było w domu, więc z przekąskami było różnie, ale dzisiaj spojrzałam w lustro i widzę, że już trochę mi spadło i brzucha nie wywalilo jak zwykle przy @. Także idę dziś na fitness, żeby zrobić rzeźbę przed ciążą
emoji3.png


qdkkj44j6bi2vbec.png

3 cykl (2miesiace bralam, miesiąc przerwy i teraz znów) ale nie miałam tak długich cykli jak Ty kochana, prędzej owu 17-19dc a teraz 13-14dc.
To ładnie Cię krwawka urządziła :realmad:
Super, że widzisz efekty diety :) ja od dziś zaczynam ponownie ;)

Kto testuje razem ze mną 01.05?
Ja, o ile @ mnie nie uprzedzi ;)
leeleeth, a ty chyba pisalas, ze masz jedna córeczke - adoptowane blizniaki, nie? to masz 5 chlopakow + 1 dziewczynka i bedzie siódme dzidzio, czy 4 chlopaków + 1 dziewczynka i bedzie teraz szóste?


Dariana, a to plamienie, to w idealnym terminie implantacji... :) ja bym sobie robila duza nadzieję takim objawem :) kiedy testujesz??

Jak do niedzieli @ nie będzie to w poniedziałek, ale nie robię sobie nadzieii bo już raz spadłam z wysoka na beton bo w 6dpo miałam jednorazowe plamienie żywą krwią i byłam pewna, że się udało i nic z tego :( tak sobie tłumaczę, że próbowało się zagnieździć i nie wyszło...

I ja, i ja!!! Ja też się piszę na maj!!! Mam w maju urodziny i taki sobie zamarzyłam prezent czyli udana IUI :)
Dziś jestem po pierwszym zastrzyku gonadotropinami - trzymajcie kciuki coby pęcherzyki pięknie rosły i któryś zamienił się w maleństwo :)

Trzymam kciuki! :)

Witajcie dziewczyny
Z wielką chęcią i przyjemnością chciałabym do Was dołączyć ☺
Jestem 35 letnią mamą naszej 7 letniej Zuzanki
Od tego miesiąca zaczęliśmy starania o drugie cudo Jestem z tych niecierpliwych i oczywiście zrobiłam już dwa testy ciążowe które niestety wyszły negatywne Okres powinien być jutro więc po nim kolejne przyjemne starania
Pozdrawiam gorąco
Witajcie dziewczyny
Z wielką chęcią i przyjemnością chciałabym do Was dołączyć ☺
Jestem 35 letnią mamą naszej 7 letniej Zuzanki
Od tego miesiąca zaczęliśmy starania o drugie cudo Jestem z tych niecierpliwych i oczywiście zrobiłam już dwa testy ciążowe które niestety wyszły negatywne Okres powinien być jutro więc po nim kolejne przyjemne starania
Pozdrawiam gorąco
Witam i powodzenia :)

@leeleeth podziwiam Cię, masz ogromne serducho!
A te baby to masakra! Zdecydowanie powinny Was poinformować. Zrobiłaś słusznie chroniąc rodzinę.
 
reklama
Jak to mówią dobrymi chęciami piekło wybrukowane jest... pociesza mnie to, że Ona jest szczęśliwa tam w placówce bo u nas zupełnie nie mogła sie odnaleźć i cierpiała potwornie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak to mówią dobrymi chęciami piekło wybrukowane jest... pociesza mnie to, że Ona jest szczęśliwa tam w placówce bo u nas zupełnie nie mogła sie odnaleźć i cierpiała potwornie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
wazne, ze mialas te checi :) jestes cudownym czlowiekiem :)
 
Do góry