reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja właśnie zawsze lekki ból piersi przed @, a "teraz" piekły mmnie sutki, odebrałam jako objaw @, trochę niby inny, ale stwierdziłam, że zawsze coś nowegoo sobie wmawiam także no... ale pamiętam, że przypomniałam sobie, że to samo miałam jak brałam luteine i miałam podwyższony progesteron, a wiadomo, że w ciąży też rośnie, także kot, plus to... i 16-17dpo test :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Jedno jest pewne, zaczynam mieć schizy, wahania nastroju straszliwie, śpię na stojąco ale to może być również oznaka nadchodzącej @, z jednej strony czuje że mogło sie udać, z drugiej, cały czas ma uczucie że za chwile dostane @ i tak od kilku dni. Muszę sie uzbroić w cierpliwość bo zwariuje :-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Z wielką chęcią i przyjemnością chciałabym do Was dołączyć ☺
Jestem 35 letnią mamą naszej 7 letniej Zuzanki
Od tego miesiąca zaczęliśmy starania o drugie cudo Jestem z tych niecierpliwych i oczywiście zrobiłam już dwa testy ciążowe które niestety wyszły negatywne Okres powinien być jutro więc po nim kolejne przyjemne starania
Pozdrawiam gorąco
 
Witajcie dziewczyny
Z wielką chęcią i przyjemnością chciałabym do Was dołączyć ☺
Jestem 35 letnią mamą naszej 7 letniej Zuzanki
Od tego miesiąca zaczęliśmy starania o drugie cudo Jestem z tych niecierpliwych i oczywiście zrobiłam już dwa testy ciążowe które niestety wyszły negatywne Okres powinien być jutro więc po nim kolejne przyjemne starania
Pozdrawiam gorąco
Witaj i powodzenia :)

@mfifi04 pytałaś kiedy będą wyniki bety?
 
Witajcie dziewczyny
Z wielką chęcią i przyjemnością chciałabym do Was dołączyć ☺
Jestem 35 letnią mamą naszej 7 letniej Zuzanki
Od tego miesiąca zaczęliśmy starania o drugie cudo Jestem z tych niecierpliwych i oczywiście zrobiłam już dwa testy ciążowe które niestety wyszły negatywne Okres powinien być jutro więc po nim kolejne przyjemne starania
Pozdrawiam gorąco

Witaj :-)
Trzymam kciuki, życzę szybkich dwóch kreseczek :-)
 
Dziewczyny, a tak wogóle jakie opinie słyszałyście na temat rodzenia po 30? Ma znaczenie, czy to pierwsze, czy kolejne? Kiedyś mi się obiło o uszy, ze 1wsze dziecko powinno się urodzić do 30 a z każdym kolejnym nie trzeba aż tak się spieszyć ale żaden gin mi tego nie potwierdza, podobno bez różnicy. Co myślicie? [emoji4]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a tak wogóle jakie opinie słyszałyście na temat rodzenia po 30? Ma znaczenie, czy to pierwsze, czy kolejne? Kiedyś mi się obiło o uszy, ze 1wsze dziecko powinno się urodzić do 30 a z każdym kolejnym nie trzeba aż tak się spieszyć ale żaden gin mi tego nie potwierdza, podobno bez różnicy. Co myślicie? [emoji4]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom

Ja jestem po 30 i dopiero staram się o pierwsze. Mi kiedyś lekarz powiedział że pierwsze, drugie czy piąte to nie ma znaczenia bo wszystko zależy od organizmu, rezerwy jajnikowej itd. Niekiedy po 40 pierwsze rodzą i nie mają problemu a inne kobiety w wieku 25 już mają problem. Niekiedy pierwsze bez problemu ktoś ma po 20 a potem po 30 ma problem z drugim. Nie ma reguły. Choć ja czasami żałuję że nie chciałam wcześniej... może byłoby łatwiej zajść...
 
Ja jestem po 30 i dopiero staram się o pierwsze. Mi kiedyś lekarz powiedział że pierwsze, drugie czy piąte to nie ma znaczenia bo wszystko zależy od organizmu, rezerwy jajnikowej itd. Niekiedy po 40 pierwsze rodzą i nie mają problemu a inne kobiety w wieku 25 już mają problem. Niekiedy pierwsze bez problemu ktoś ma po 20 a potem po 30 ma problem z drugim. Nie ma reguły. Choć ja czasami żałuję że nie chciałam wcześniej... może byłoby łatwiej zajść...

Ja od zawsze chciałam mieć dzieciory, odkąd pamietam. Jak miałam 19 lat to moja kumpela rówieśniczka urodzila dziecko (naturalnie wpadka) i jej zazdrościłam trochę :) niestety późno trafiłam na faceta z którym warto [emoji4]


[emoji64]
 
Dziewczyny, a tak wogóle jakie opinie słyszałyście na temat rodzenia po 30? Ma znaczenie, czy to pierwsze, czy kolejne? Kiedyś mi się obiło o uszy, ze 1wsze dziecko powinno się urodzić do 30 a z każdym kolejnym nie trzeba aż tak się spieszyć ale żaden gin mi tego nie potwierdza, podobno bez różnicy. Co myślicie? [emoji4]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
urodzilam synka majac 32 lata, zaszlam w 3 cyklu ;)
 
reklama
Osiwiałam przez dwa miesiące gdy była u nas. Serce mi nadal pęka jak o Niej pomyślę, ale musiałam chronić rodzine bo totalnie ją rozwalała. Pare dni temu mój 12latek przyszedł i mówi miałem straszny koszmar. Śniło mi sie, że Helenka wróciła [emoji22]
To był i jest dramat, i zastanawianie sie czy mogłam zrobić cos lepiej [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
straszne, chcialas dac dziecku dom i milosc a wyszlo inaczej :( chcialas dobrze...
 
Do góry