reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@koraa nie w listopadzie tez mi wyszły dwie krechy a dwa dni potem @ .
Teraz test robilam przed chwila ale boje się powtórki z listopada
 
Nie mógł być bezowulacyjny, jeśli miałaś owu, bo był skok :)



qdkkj44j6bi2vbec.png


No wlasnie Hmm... :-) nadal sie uczę hihihihi :-D
Jutro kupie te testy i będę mierzyć razem z temperaturka :)
 
Ja dzisiaj 12 dc i działamy do wyjazdu na święta. Tym razem co 2-3 dni. Miałam nadzieję na super wczesną owu bo 9 dc jajnik prawy było mocno czuć, ale to jeszcze nie było to ( byłoby zbyt pięknie hehe).... śluz już jest od kilku dni, ochota jest[emoji12] [emoji5] więc trzeba się zabierać do roboty. A Ty działasz już?

Super pomysł[emoji2]



:-) my od wczoraj zaczęliśmy :p Hehehehe :-)
 
Po cichu wam dziękuje ale stress mam zrobilam test bo cos mnie tknelo no i mam brać dupka jakby wyszedł pozytyw takie miałam zalecenie od gina jakiś czas temu ale nie wychodzilo i odpuscilam
 
reklama
@Docia1975 duuuzo zdrówka dla taty !!!

@Paraplu @1985natalia2 Wam tez kochane zdroweczka.
Mnie tez jakieś przeziębienie się przyplątało :/

@queen_b masakra, co za chaos o totalny brak kompetencji .... oby szybko poszło [emoji6]

@Aschlee25 niestety bez odpowiednich leków się nie obejdzie. Idź do specjalisty.

Dziewczyny działające powodzenia !!! I owocnych staranek [emoji12]

Ja dziś miałam wizytę ... wszystko dobrze, bardzo się cieszę. Dzidziuś z USG 10t1d a z OM 9t6d zatem niewielka różnica. Za dwa tygodnie prenatalne i dalej stres ... i pewnie tak do porodu [emoji39]
A oto nasz dzidz
1492019703-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ahh jakie pieknosci [emoji7]

Nie bedzie powtorki! Zadna z nas nie daje na to pozwolenia! Bedzie dobrze Kotus [emoji8] ja wysylam moc fluidkow zebys miala bardzo nudna ciaze [emoji92][emoji92][emoji92][emoji93][emoji93][emoji93][emoji94][emoji94][emoji94][emoji294]️[emoji294]️[emoji294]️



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry