reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

To rób testy owu i zaciągnij już 2 połówkę do roboty[emoji110] [emoji2]

@gabrika już po wizycie? Wszystko ok?



A Ty jak tam Kochana?

Ja pierdziele dzisiaj moj 9 dc , a napieprza mnie tak podbrzusze, ze zaraz umrę z bólu... zaczęłam je odczuwać odkąd biorę donga, kiedyś tez je czułam, ale nie aż tak.... kurna wafel

Dzisiaj zauważyłam śluz rozciągliwy, ale nie jeszcze tak przezroczysty jak ten taki typowy przezroczysty - białkowy :-)

Ciekawa jestem jak to bedzie :-)

Wiecie co... nie wiem czemu, ale wydaje mi sie, ze tamten cykl był bezowulacyjny.... bo temp niby spadła wtedy, ale nie wiele i tylko zaraz po @ hmmm
 
reklama
Kurcze, w życiu nie bolały mnie korzonki, więc nie pomogę :( Może tak jak piszą dziewczyny ciepła kąpiel pomoże?


Wiesz co, u mnie testy też szalały w tym cyklu. Druga kreska była widoczna dobry tydzień, a dwie tłuste krechy bite dwa dni o_O Także tez nie ogarniam ;) Trzeba działać po prostu i może coś się wykluje :)
Po chwilowym załamaniu wyjątkowo bolesną tym razem @, zaczynam brać się za siebie :) Umówiłam się do gina na środę, zniosłam rowerek stacjonarny do salonu i zajrzałam do wykupionej dawno diety ;) Zaczynam ostro z dietą i rowerkiem od wtorku po świętach.
No i kupiłam sobie dżinsy i nową bluzkę na poprawę humoru ;) Ostatnio nic nie kupowałam z myślą o przyszłej ciąży, ja naiwna.
No u mnie zawsze dobrze wychodziły, najpierw biel, później im bliżej owu tym ciemniejsze, koło 20dc, a teraz nie wiem co to. Będę robiła zobaczymy i działała przy okazji :)
 
A Ty jak tam Kochana?

Ja pierdziele dzisiaj moj 9 dc , a napieprza mnie tak podbrzusze, ze zaraz umrę z bólu... zaczęłam je odczuwać odkąd biorę donga, kiedyś tez je czułam, ale nie aż tak.... kurna wafel

Dzisiaj zauważyłam śluz rozciągliwy, ale nie jeszcze tak przezroczysty jak ten taki typowy przezroczysty - białkowy :-)

Ciekawa jestem jak to bedzie :-)

Wiecie co... nie wiem czemu, ale wydaje mi sie, ze tamten cykl był bezowulacyjny.... bo temp niby spadła wtedy, ale nie wiele i tylko zaraz po @ hmmm
Nie mógł być bezowulacyjny, jeśli miałaś owu, bo był skok :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Mój mąż ma jutro kontrole a przeżywa już od poniedziałku heh
U nas było spokojnie, ja się nie stresuje kontrola i. Jak mówi znajomy co by się nie działo z kuli ziemskiej nas nie zepchna.

@Lanvin u mnie termin @ był na 11.04, coś się chyba namieszalo, albo przewidzialas mi, że cykl zwariuje hehe.
@Docia1975 &&& zacisniete, dawaj znać na bieżąco.
Dziewczyny czy jak piszecie to też wam czasami kasuje wpis???
 
A Ty jak tam Kochana?

Ja pierdziele dzisiaj moj 9 dc , a napieprza mnie tak podbrzusze, ze zaraz umrę z bólu... zaczęłam je odczuwać odkąd biorę donga, kiedyś tez je czułam, ale nie aż tak.... kurna wafel

Dzisiaj zauważyłam śluz rozciągliwy, ale nie jeszcze tak przezroczysty jak ten taki typowy przezroczysty - białkowy :-)

Ciekawa jestem jak to bedzie :-)

Wiecie co... nie wiem czemu, ale wydaje mi sie, ze tamten cykl był bezowulacyjny.... bo temp niby spadła wtedy, ale nie wiele i tylko zaraz po @ hmmm
Ja dzisiaj 12 dc i działamy do wyjazdu na święta. Tym razem co 2-3 dni. Miałam nadzieję na super wczesną owu bo 9 dc jajnik prawy było mocno czuć, ale to jeszcze nie było to ( byłoby zbyt pięknie hehe).... śluz już jest od kilku dni, ochota jest[emoji12] [emoji5] więc trzeba się zabierać do roboty. A Ty działasz już?
Ja jutro sie zaopatruje w testy owu :) zobaczymy jak to w tym cyklu wyglada to razem z mierzona temperatura
Super pomysł[emoji2]
 
reklama
U nas było spokojnie, ja się nie stresuje kontrola i. Jak mówi znajomy co by się nie działo z kuli ziemskiej nas nie zepchna.

@Lanvin u mnie termin @ był na 11.04, coś się chyba namieszalo, albo przewidzialas mi, że cykl zwariuje hehe.
@Docia1975 &&& zacisniete, dawaj znać na bieżąco.
Dziewczyny czy jak piszecie to też wam czasami kasuje wpis???
Zmieniłam, bo owu miałaś później, więc terminu nie masz już na 11 :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Do góry