reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Z mojej strony melduję posłusznie, że byłam dzisiaj na kontroli w szpitalu. Lekarz powiedział, że w 90 - 95% "wszystko się wyczyściło" i że wygląda to bardzo dobrze. Powiem Wam, że kamień z serca mi spadł... tak bardzo nie chciałam zabiegu.

Dostałam dotatkowe tabletki na skurcze macicy, żeby jeszcze ładnie się oczyściła + czopki aby rozluźnić szyjkę jeszcze na kilka dni. Mam zrobić jutro i we wtorek bhcg + pełną morfologię. I w środę do kolejnej kontroli. Jeżeli będzie ok, to zaczynamy regenerować organizm.

Będzie dobrze, prawda? o_O
Bedzie dobrze napewno!!!!mysl pozytywnie i jak będziecie mogli działać to do boju;)
 
reklama
Jestem załamana :-(
 

Załączniki

  • IMG_3695.PNG
    IMG_3695.PNG
    25 KB · Wyświetleń: 97
  • IMG_3696.PNG
    IMG_3696.PNG
    26,2 KB · Wyświetleń: 102
Jestem załamana :-(

Kochana, wyniki są całkiem ok.

MCHC ja też miałam podwyższony (jak byłam w ciąży). Czy zażywasz kwas foliowy? Masz dietę bogatą w warzywa? Jeżeli tak, to trzeba się temu przyjrzeć.

Co do sodu i potasu: pijesz dużo wody? Miałaś kiedykolwiek problemy z odwodnieniem, albo nerkami?

Tutaj nie ma się co załamywać, tylko trzeba iść do lekarza i skonsultować z nim wyniki.

Bądź dzielna dziewczyno, bo nic się nie złego nie dzieje! Uwierz mi potrzeba wiele cierpliwości i pokory, aby stawić czoła życiu. Możesz mi zaufać w ostatnim tygodniu przeszłam przez piekło, a nadal tutaj jestem z Wami i wstaję na nogi!
 
Kochana, wyniki są całkiem ok.

MCHC ja też miałam podwyższony (jak byłam w ciąży). Czy zażywasz kwas foliowy? Masz dietę bogatą w warzywa? Jeżeli tak, to trzeba się temu przyjrzeć.

Co do sodu i potasu: pijesz dużo wody? Miałaś kiedykolwiek problemy z odwodnieniem, albo nerkami?

Tutaj nie ma się co załamywać, tylko trzeba iść do lekarza i skonsultować z nim wyniki.

Bądź dzielna dziewczyno, bo nic się nie złego nie dzieje! Uwierz mi potrzeba wiele cierpliwości i pokory, aby stawić czoła życiu. Możesz mi zaufać w ostatnim tygodniu przeszłam przez piekło, a nadal tutaj jestem z Wami i wstaję na nogi!


Dziękuje :-*
 
reklama
Widzicie moje 2 wyniki ?
Są ok? Monocyty podwyższone, ale lekko, pewnie jakiś stan zapalny, czy coś?


Kochana, wyniki są całkiem ok.

MCHC ja też miałam podwyższony (jak byłam w ciąży). Czy zażywasz kwas foliowy? Masz dietę bogatą w warzywa? Jeżeli tak, to trzeba się temu przyjrzeć.

Co do sodu i potasu: pijesz dużo wody? Miałaś kiedykolwiek problemy z odwodnieniem, albo nerkami?

Tutaj nie ma się co załamywać, tylko trzeba iść do lekarza i skonsultować z nim wyniki.

Bądź dzielna dziewczyno, bo nic się nie złego nie dzieje! Uwierz mi potrzeba wiele cierpliwości i pokory, aby stawić czoła życiu. Możesz mi zaufać w ostatnim tygodniu przeszłam przez piekło, a nadal tutaj jestem z Wami i wstaję na nogi!
Dokładnie :) marc, nie możesz się załamywać wszystkim, nawet tym że jakiś wynik jest delikatnie podwyższony. Ja mam zawsze złe wyniki, bo zawsze mam problem z żelazem i morfologia też zazwyczaj coś pokazuje nie tak, ale idę do lekarza, dostaje leki i po sprawie :) to nie są powody do nieszczęścia. Jak pojawia się jakaś przeszkoda, jakiś problem to trzeba działać!



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Do góry