reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzien doberek dziołuszki w poranny czwarteczek :-)
@renia200 STO LAT kochana I spelnienia wszystkich marzeń! Spoznione ale szczere w czoraj juz nie wchodzilam na.BB wiec dzis dopiero doczytalam sie o twojej 18-nasce slonce :-p
:laugh2::laugh2::happy2:
@StorAnia podoba mi sie twoje podejscie teraz do sprawy dotyczacej staran I dzidziusia I oby tak dalej niech ta wiara I nadzieja zostanie z toba do samego konca obys juz nigdy nie zrezygnowala z tego co jest dla ciebie przeciez takie wazne !
@NeSSi jak sie czujesz kochana kiedy nastepna wizyta ?
Czy odzywal sie teraz jakos moze @kotek87 bo nie zauwazylam chyba albo zaginela w akcji :happy:
U mnie dzis 1dzien nowego cyklu poki co narazie bez @@@ ale mysle ze to kwestia czasu nie mam podstaw do tego by myslec inaczej tym bardziej ze w tym miesiacu te starania byly jakies takie niesystematyczne :oo2:;-) ;)
Niech ktoras z Was przesle mi tu odrobine slonca bo od rana taka ponura I brzydka pogoda ze juz mam dosc...:surprised:
@Luxuorius jak tam nasz forumowy przystojniak sie ma ? Mozna by bylo powoedziec nawet dwoch przystojniakow bo przeciez twoj T tak ladnie zawsze I grzecznie pozuje do zdjec z Wami :laugh2::-p:laugh2:pozdrowionka dla calel waszej trojeczki I dla wszystkich moich wspanialych forumowych kolezanek❤❤️❤️
 
reklama
Martaldz to nie część klerykalna neguje aborcje, tzn. Nie tylko ta część. Niewierzący ludzie tak samo, kierują nimi różne rzeczy, nie wiara. Nie muszę być świętą żeby mi się to nie podobało.
Chwalenie się tym jest co najmniej dziwne, rób-Twoja sprawa, ale nie rozgłaszaj tego wszem i wobec. Tak jak z homoseksualizmem np. Jesteście-ok, wiemy o tym, ale robienie jakichś marszy to dla mnie niepotrzebne nakrecanie tych, którzy za tym nie są. Hetero też nie łapią się w kilkadziesiąt tysięcy osób i nie maszeruja przez miasto pokazując...no właśnie? Co pokazując?
Także no... :) wolność wyboru niekoniecznie z uzewnętrznianiem wszystkiego :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie nadrobie, jestem wykończona... cały dzień wymiotuje (pierwszy raz w ciąży), do tego 38 stopni gorączki, poszłam doo zwykłego lekarza, mam wirusowke, przeziebienie czy grype... zainfekowane gardlo, powiekszone węzły itd. Boli mnie każdy mięsień :/ także jutro wyleguje się w łóżku...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Oj, nie dobrze... Bidulko :( ja to piszę chyba wszędzie gdzie możliwe: na noc gorące mleko z czosnkiem i masłem. Pomaga i to bardzo!

Kuruj się i wypoczywaj!
 
Z mojej strony melduję posłusznie, że byłam dzisiaj na kontroli w szpitalu. Lekarz powiedział, że w 90 - 95% "wszystko się wyczyściło" i że wygląda to bardzo dobrze. Powiem Wam, że kamień z serca mi spadł... tak bardzo nie chciałam zabiegu.

Dostałam dotatkowe tabletki na skurcze macicy, żeby jeszcze ładnie się oczyściła + czopki aby rozluźnić szyjkę jeszcze na kilka dni. Mam zrobić jutro i we wtorek bhcg + pełną morfologię. I w środę do kolejnej kontroli. Jeżeli będzie ok, to zaczynamy regenerować organizm.

Będzie dobrze, prawda? o_O
 
Z mojej strony melduję posłusznie, że byłam dzisiaj na kontroli w szpitalu. Lekarz powiedział, że w 90 - 95% "wszystko się wyczyściło" i że wygląda to bardzo dobrze. Powiem Wam, że kamień z serca mi spadł... tak bardzo nie chciałam zabiegu.

Dostałam dotatkowe tabletki na skurcze macicy, żeby jeszcze ładnie się oczyściła + czopki aby rozluźnić szyjkę jeszcze na kilka dni. Mam zrobić jutro i we wtorek bhcg + pełną morfologię. I w środę do kolejnej kontroli. Jeżeli będzie ok, to zaczynamy regenerować organizm.

Będzie dobrze, prawda? o_O
Oczywiście, że będzie!!! :* już ładnie się oczyscilo, a w śr. To będzie na 100 procent ! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć kochane staraczki No i oczywiście oczekujące mamusie [emoji8]
Nie nadrobię was.. wczoraj zerkałam jednym okiem ale za dużo naprodukowałyście [emoji33]
Spark, zdrówka [emoji8]
Renia, sto lat !
Gabrika, super wieści! Bedzie dobrze kochana [emoji8]
Lanvin, moge prosić o tabelkę?? [emoji6]
Stosuje któraś z Was Inofolic? Ja odkąd stosuje to mam wrażliwsze piersi i jajnik co jakiś czas czuje.. ma ktoś podobnie? Piersi jak dotknę to takie jakieś obolałe [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@gabrika super ze po tej przykrej sytuacji ktora cie spotkala wszystko idzie ku dobremu kochana ...&&&& trzymam za wizyte w srode juz niedlugo znow bedziesz mogla starac sie o swoje szczescie chociaz wiem ze po poronieniu wiąze sie to z wiekszymi obawami przed jak I w trakcie ciazy ...ale wierze ze jak kolejny raz zobaczysz dwie kreseczki nic juz tego nie zakloci juz dzis ci tego z calego serduszka zycze kochana !
@Spark odpoczywaj I zdrowiej slonce !a nie mysl o powrocie do pracy teraz nie to jest najwazniejsze tylko ty bo zdrowa mama to zdrowe dziecko !
 
Mam wyniki
 

Załączniki

  • IMG_3694.PNG
    IMG_3694.PNG
    21,2 KB · Wyświetleń: 113
reklama
Do góry