reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej Kochane! Miałam intensywny weekend i korzystalam z pogody :)

@gabrika Słońce bądź silna. Bardzo trzymam za Ciebie kciuki :* razem się cieszymy, ale razem też przeżywamy smutki. Możesz na nas liczyć :*

@Izabela90 Kochana, tak się ciesze:* wszystko na pewno się ułoży. Informuj nas co i jak.

@M2b Kochana, proszę nie czytaj już tego Internetu. Nie szukaj na siłę. Moi rodzice też mają konflikt brh- i brh+. Pozwól żeby mąż się Tobą zaopiekowal. Ja po swojej stracie nie mogłam patrzeć jaki smutek w oczach mial mój mąż. Dużo rozmawialiśmy, byliśmy razem i jeszcze nasza miłość sie wzmocnila. To jest bardzo ważne. Zablokujesz psychikę i wtedy dopiero będzie problem. Musisz dac radę :*
 
reklama
@Izabela90 kreseczki są, spokojnie kochana, nie stresuj się niepotrzebnie [emoji11]

@gabrika słońce [emoji20] trzymaj się tam, pisz do nas cokolwiek by się działo, trzeba mówić o wszystkim, od tego jesteśmy [emoji8]

@M2b 36dc [emoji54] zero pryszczy, pmsu, tylko sutki mnie bolą jak dotkne. Ani widu ani słychu, było kurna od tego cyklu mierzyć temp... Wrr[emoji19]

@marc [emoji20] [emoji20]

Piękne wykresy dziewczyny! @Lanvin u ciebie nie wiem o
co kaman... Dong działa, ale może potrzebuje więcej czasu żeby ogarnąć twój cykl [emoji1]

Nie testuje żadna? Wydawało mi się, czy ktoś miał robić test koło poniedziałku? Przyznać się [emoji16]

Ja sie testowałam tylko potwierdzić ze lubie biały kolor na teście zobaczyć [emoji23][emoji23][emoji23] bo temperatura mi spada i jakoś na wykresie cos pokombinowałam ze owulacja mi przeskoczyła lol
cd923c35d550936a9fb4a7cf4da35028.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja szybko napisze, ze temp spadła do 36,7 No to czekam na rozkręcenie @ :-) Hehehe
Marc przykro mi. Jak faktycznie @ przyjdzie to rób badania pierwszej fazy.
Ja w Polsce miałam badane jak byłam na usg w 7 tyg i było ok. Teraz też. Mam nadzieję że teraz mi zbadaja i będzie ok. Ale strasznie się boję tego badania.
Niby będą monitorować ale dla mnie to byłby wyrok. Transfuzje krwi w brzuchu jeszcze jakieś choroby. I pewnie można by było zapomnieć o kolejnym dziecku. A ja myślałam zawsze jak byłam mlodsza że jak mam regularny okres to nie będę mieć problemów z ciaza...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Moja mama ma 0-, urodziła 5 zdrowych dzieci, mnie jako czwarte dziecko, ja mam A+, nic się w żadnej ciąży nie działo. Także nie piszemy czarnych scenariuszy. Musi być dobrze.
witam was dziewczynki :)

u mnie 26 dc 10 dpo i wykres wygląda tak :)
Zobacz załącznik 801258

lece czytac co tam u Was :)
Pięknie się zapowiada
Oby nic nie spadło
@Lanvin to mój chyba to samo zrobił dzisiaj temp spadła i jeszcze miałam jakiś śluz jak plodny z nitkami krwii
Byłam u ginekologa opisuje mu moje objawy, że robiłam test ze wyszedł minus i mówię ze tyle i tyle już nie mam okresu . Pogadaliśmy sie pośmialiśmy ogólnie super lekarz mega przyjazny. Poszłam się przebrać w jednorazową kieckę i kapciuszki no i DALEJ na badanie. I wiecie co kobieca intuicja nie myli.... w Ciązy nie jestem ale za to mam gościa na prawym jajniorku o średnicy 5 cm PAN TORBIEL KRWOTOCZNY. Przypisał mi leki a dokłanie Orgametrii na unormowanie miesiączki i wchłonięci torbiela. I ze jak pęknie i bedzie duze krwawienie mam sie udać do szpitala :growl::growl::growl::growl::growl::growl::growl::growl::growl: za 3 miesiące wizyta kontrola i wtedy bedziemy prowadzili działanie odnośnie dzidzi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Przykro ze to jednak nie maleństwo tylko torbiel .
No to wpadnij do niego z wizytą :) Ja miałam taki przykaz, bo powiedział, że jak duphaston nie pomoże, to włączy mi antykoncepcje na 3 miesiąc....
Ja jak miałam we wrześniu 7 i 5cm te czynnosciowe to też miałam się w październiku po miesiączce zgłosić na kontrolę. Także zapisuj się na wizytę.
Zobacz załącznik 801283 przepraszam was ze co chwile testy wstawiam ale jakoś nie mogę się powstrzymać. Robiony przed chwilą czułość 10. Siusiu z dwóch godzin. Chyba zacznę się cieszyć. 29dc. Albo jestem dzień po spodziewanej @ albo dzień przed. Niewiem bo cykle mam ostatnio 27/29.
Jest kreseczka
Chciałam tylko zameldować sie, że wróciłam do domu... Dostałam tabletki, które mam sobie aplikować i w czwartek do kontroli... Dostałam zwolnienie na 2 tygodnie,

Jak się okazuje te tabletki bardzo ciężko gdziekolwiek dostać, zjeździliśmy pół Krakowa, po czym okazało się, że na recepcje brakuje pieczątki i podpisu lekarza... musiałam wrócić się do szpitala i tam odczekać kolejne swoje... Myślałam, że się załamię: biednemu zawsze wiatr w oczy...

Strasznie się boje jak będą wyglądały kolejne dni... już sama fakt, że sama musze sobie "to" robić, jest dla mnie cholernie ciężkie... :(:( to takie bestialskie...

Z drobnych stron jest to, że lekarz, który mnie dzisiaj przyjmował wzbudził moje zaufanie. Dużo mi wyjaśnił i cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Zostawił mi swój telefon na wypadek, gdyby coś niepokojącego się działo.

Powiedział, że jeżeli wszystko się ładnie samo oczyści, to po pierwszej normalnej miesiączce moglibyśmy zacząć się starać na nowo... Ale to pewnie dopiero za jakieś 2 msc...

Myślałam nawet, żeby pózniej chodzić do niego na wizyty, ale nie mogę znaleźć o nim opinii na internecie :(
Skarbie a może lepiej, że w domu. Tak w szpitalu byś leżała z kobietami pod ktg albo byś słyszała płacz noworodków i chyba by było gorzej. Jak byłam w styczniu na histeroskopii leżała że mną bardzo sympatyczna kobieta, ciąża zakończyła się w 26tyg. dzidziuś miał bardzo dużo wad i z nami na sali położyli panią przed porodem, wiecie jak ta kobieta płakała. Nawet nie wiedziałam, jak ja pocieszyć. Dopiero wieczorem przyszła pani psycholog i zrobiła porządek. Wiem, że Ci bardzo ciężko, ale jako ta silniejsza płeć zawsze sobie poradzimy.
 
Dziewczynki tak sobie myślę, że kurcze trochę dziewczyn Nas zostawiło jak się dowiedziały o ciąży ;(
smutno mi z tego powodu.... serio.....
Moja @ się ni hu hu rozkręcić nie może ..... powoli zaczyna mi być niedobrze, więc w końcu może już przyjdzie skoro wiem, że i tak będzie i tak to niech przychodzi, później niech szybko sobie pójdzie i znowu zaczynamy wszystko od nowa ;)
 
Dziewczynki tak sobie myślę, że kurcze trochę dziewczyn Nas zostawiło jak się dowiedziały o ciąży ;(
smutno mi z tego powodu.... serio.....
Moja @ się ni hu hu rozkręcić nie może ..... powoli zaczyna mi być niedobrze, więc w końcu może już przyjdzie skoro wiem, że i tak będzie i tak to niech przychodzi, później niech szybko sobie pójdzie i znowu zaczynamy wszystko od nowa ;)

Ja Was nigdy nie zostawie ;) zawsze Was podczytuje i jak mam cos do powiedzenia to pisze :)
 
reklama
Do góry