reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kochana a w jakiej sytuacji gryzla dzieci? Bo króliki bronią swojego terytorium i jeśli dzieci wkładaly rączki do klatki to niestety nawet najbardziej oswojony króliczek tego nie lubi. A i izolowanie niestety nie działa na korzyść bo im się bardziej ja izoluje tym bardziej ona dziczeje. N8e wiem co doradzić [emoji20]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Przechodziły a ona luzem biegała. Czasem potrafi gonić dziecko, które zupełnie sie nie spodziewa ataku. No takich akcji to sie nie spodziewałam po króliczku [emoji854][emoji35]
Czasem jest tak, że zobaczy kogoś w przedpokoju z balkonu to leci i gryzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czyli jednak sterylka,Ok. Balbina swobodnie biega ale tylko na balkonie [emoji52]bo tak gryzie dzieci (do krwi), że musiałam Ją wyizolować. No kurczę żal mi Jej, zastanawiałam się nad drugim królikiem do towarzystwa czy to coś zmienić może?
Przepraszam, że tak off topic i wbiłam się w takim momencie. Trochę mi głupio zawracać głowę taką pierdołą [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nic nie da, mogą zacząć się gryźć jak moje bo hormony buzuja... nam też kastracja pomogła (tzn. Im :p )
 
@renia200 podać dane :) imię, kiedy następna spodziewana @, wiek, cykl starań, o które dziecko się starasz, i jak chcesz to czy którąś dzidzie straciłaś...:)

@marc dong od czasu gdy b.słabe krwawienie do ok 2 dni po owu, 2 tabletki dziennie (rano i wieczorem) no i mierzenie ja zaczynałam po @ :)
 
Hej :)
O matko dziewczyny, ale Wy macie tempo pisania :o :D do kompa w sumie w weekend nie siadam, tylko w pracy czasami zerknę a tu 40 stron więcej :szok:

Witam. Ja rocznik 85, więc jesteśmy w podobnym wieku. I mamy podobny dylemat. Co kiedy skończą się luźne dni... Z jednej strony chcę, z drugiej zastanawiam się czy nie będę tęsknić za tym luzem.
No właśnie to jest ten problem :/ Nie mam parcia w stylu "pozostawić po sobie ślad w postaci potomka", ale z drugiej strony jakiś instynkt się odzywa i boje się, że kiedyś będę żałowała. Ciężka decyzja, czasami zazdroszczę osobom, które nie analizują aż tyle :D
 
Przechodziły a ona luzem biegała. Czasem potrafi gonić dziecko, które zupełnie sie nie spodziewa ataku. No takich akcji to sie nie spodziewałam po króliczku [emoji854][emoji35]
Czasem jest tak, że zobaczy kogoś w przedpokoju z balkonu to leci i gryzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To nie mam pojęcia co tu zrobić...

A ja mam pytanie może któraś z was miała taki problem. Mam grupę krwi 0- mój mąż ma B+ po poronieniu nie została mi podana żadna szczepionka z immonoglobulina (?) Dopiero teraz tak czytam że powinni podać do około 72h po pojawieniu się krwawienia. Przeciwciała miałam badane w piątek było ok nie stwierdzono przeciwciał. W niedziele zaczęło się krwawienie a w środę poronilam. Jaka jest szansa że te przeciwciała się wytworzyly? I jak to w przyszłości będzie wyglądało? Bo już się boję strasznie. W środę idę do lekarza rodzinnego żeby mi zrobił badanie na te przeciwciała ale do środy to ja już będę panikowac... strasznie się boję bo się naczytałam [emoji22]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mfifi04 współczuje , trzymaj sie kochana ;)
@Anka3891 mam to samo wejde po weekendzie i bum nie wiem od czego zacząć :-D

Dziś wybieram się nareszcie do ginekologa :o:o
Dziś 56 dzień cyklu o_O cyce wielkie do tego sutki tak spuchnięte że strach dotykać bo boli , brzuch od momentu gdzie miała się pojawić miesiączka lekko wzdęty.. zobaczymy co mi Ciekawego dziś powie :confused:

Miłego dnia :) u mnie deszcz :frown:
 
Dobra pytanko mam
;-) donga teraz wziąć w którym dniu cyklu jak juz mniej będę krwawić tak? Cały czas brać 2 tabletki ? A i od którego mierzyć temp ?

:-) dziękuje
Możesz mierzyć cały czas, jak wolisz. Ja mierze od 4-5 dc jak już że mnie tak nie leci i wiem, że termometr będzie czysty [emoji12] a donga ja biorę od 4dc.


Witajcie szykuje się na pogrzeb dziadka mojego Ł. W ciągu miesiąca stracił 2 dziadków[emoji20] [emoji26] szkoda słów.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi :(


Hej :)
O matko dziewczyny, ale Wy macie tempo pisania :o :D do kompa w sumie w weekend nie siadam, tylko w pracy czasami zerknę a tu 40 stron więcej :szok:


No właśnie to jest ten problem :/ Nie mam parcia w stylu "pozostawić po sobie ślad w postaci potomka", ale z drugiej strony jakiś instynkt się odzywa i boje się, że kiedyś będę żałowała. Ciężka decyzja, czasami zazdroszczę osobom, które nie analizują aż tyle :D
To co ja mam powiedzieć jak zaszlam w wieku 19 lat? Nie miałam czasu się zastanawiać :) z jednej strony szkoda, bo właściwie tylko pół roku na studiach się wybawiłam. Jak moi znajomi robili co chcieli, to ja musiałam siedzieć w domu, przeniosłam się na studia zaoczne. Z drugiej strony, odsuwalam od siebie to wszystko i się nad tym nie zastanawiałam zbyt długo. Z kolei teraz nie wyobrażam sobie życia bez małego i cieszę się, że się pojawił. Teraz chciałabym mieć drugie, może będzie duża różnica wieku, ale to nie ma znaczenia. Uwierzcie, że ciężko sobie to wyobrazić dopóki się nie ma dziecka i niezależnie w jakim się jest wieku, priorytety się zmieniają. Gorzej, jak ktoś odkłada moment zajścia w ciążę, bo ciągle coś, a później jest zdziwienie, że się nie da. Ja nie mówię, że każda ma zachodzić w ciążę w przedziale 20-30, bo to oczywiste, że ten czas się przesunął, ale trzeba mieć na uwadze, że im później, tym trudniej. Coraz młodsze dziewczyny tracą maluszki, ja bym nie czekała. Ale to ja, moje zdanie i moje życie. Nie chciałabym żyć z myślą, że zwlekalam zbyt długo i może być za późno :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
To nie mam pojęcia co tu zrobić...

A ja mam pytanie może któraś z was miała taki problem. Mam grupę krwi 0- mój mąż ma B+ po poronieniu nie została mi podana żadna szczepionka z immonoglobulina (?) Dopiero teraz tak czytam że powinni podać do około 72h po pojawieniu się krwawienia. Przeciwciała miałam badane w piątek było ok nie stwierdzono przeciwciał. W niedziele zaczęło się krwawienie a w środę poronilam. Jaka jest szansa że te przeciwciała się wytworzyly? I jak to w przyszłości będzie wyglądało? Bo już się boję strasznie. W środę idę do lekarza rodzinnego żeby mi zrobił badanie na te przeciwciała ale do środy to ja już będę panikowac... strasznie się boję bo się naczytałam [emoji22]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Z tego co się orientuje powinna być podana szczepionka ponieważ później każda ciąza moze konczyć sie poronieniem, z powodu takiego iż organizm ludzki zapamiętuje przeciwciała i nie rozumie ze one są dobre i myśli ze to intruzy i za kazdym razem bedzie je zwalczał ~ tak na chłopski rozum
 
reklama
@mfifi04 współczuje , trzymaj sie kochana ;)
@Anka3891 mam to samo wejde po weekendzie i bum nie wiem od czego zacząć :-D

Dziś wybieram się nareszcie do ginekologa :o:o
Dziś 56 dzień cyklu o_O cyce wielkie do tego sutki tak spuchnięte że strach dotykać bo boli , brzuch od momentu gdzie miała się pojawić miesiączka lekko wzdęty.. zobaczymy co mi Ciekawego dziś powie :confused:

Miłego dnia :) u mnie deszcz :frown:
[emoji110] o której wizyta??

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Do góry