reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kochana a co chcesz wiedzieć? Może ja będę w stanie pomóc.. Mam królisia :)

Mam taka miniaturkę której nie mogę oswoić. Jest strasznie agresywna, i atakuje każdego nawet bez powodu. Gruzie do krwi, nie potrafię jej ogarnąć [emoji17]
Mam trzy wielkie psy a boimy sie krolika. [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny!

Nie zamulam Wam tutaj, bo wiem, że nikt nie chce czytać o takich rzeczach. Muszę jakoś się z tym uporać i wrócić do normalnego funkcjonowania...
Kochana po to tu jesteśmy, że jak masz potrzebę to pisz do nas. Jak możemy tak pomożemy. Trzymaj się.
Mam taka miniaturkę której nie mogę oswoić. Jest strasznie agresywna, i atakuje każdego nawet bez powodu. Gruzie do krwi, nie potrafię jej ogarnąć [emoji17]
Mam trzy wielkie psy a boimy sie krolika. [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A to młody??? Czy starszy królik???
 
Dziękuję Wam raz jeszcze!

Idę jutro rano do szpitala aby otrzymać ostateczny wyrok: farmakologocznie, czy zabieg...

Mam być na czczo, czy mogą chcieć mi od razu robić zabieg???

Modlę się aby jak najłagodniej to przejść... panicznie się boje... [emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję Wam raz jeszcze!

Idę jutro rano do szpitala aby otrzymać ostateczny wyrok: farmakologocznie, czy zabieg...

Mam być na czczo, czy mogą chcieć mi od razu robić zabieg???

Modlę się aby jak najłagodniej to przejść... panicznie się boje... [emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie masz do tego prawo. Jesteś dzielna. Wiem że to żadne pocieszenie ale to samo przeżyłam. Zleciały 2 cykle i do dzieła. Zobaczysz kochana u Ciebie też będzie wszystko dobrze. Wierzę w Ciebie!!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zamawiacie w DOZ przez internet? Bo widziałam tą promocję dla starających się i mam, fajne ceny testów owu i ciążowych, termometr, suplementy, itd, i się zastanawiam, czy te same ceny obowiązują w aptece? Czy tylko zamawiając przez internet? Mam tak nie-po-drodze tą aptekę, więc nie chcę zamawiać na wyrost, bo nie wiem kiedy uda mi się wyrwać i odebrać zamówienie o_O Poradzicie coś?
Ja zamawiam co miesiąc na doz i czasem są duże różnice w cenie. Oczywiście w internecie taniej [emoji6]

Zrobiłam test i nic :-) blado :-)
Przykro mi.. [emoji27]
Więcej testów nie robię, nadal biel...
Kochana.. szkoda [emoji27]

Poczekaj jeszcze jeden cykl, może potrzebuje więcej czasu [emoji12] może spróbuj ziolek na 2 fazę cyklu, czytałam kiedyś ze pomagają przy problemach z progesteronem, ile w tym prawdy - nie wiem [emoji1] poczytaj, może nasze forumowe zielarki będą wiedzieć więcej. [emoji16]
Jakie ziółka??? [emoji3]

Witam się po dłuższej nieobecności.
Mieliśmy odpuścić starania ale tak jakoś wyszło że się nie zabezpieczalismy,czasu nie było o tym pomyśleć. Jesteśmy świeżo po przeprowadzce do długo szukanego domku z ogródkiem, ostatnie 3 tygodnie były straszne od rana do nocy na nogach. Nie było czasu na liczenie obserwowanie siebie i dzisiaj mile zaskoczenie,test zrobiłam od niechcenia. Dzisiaj 28dc @ powinna przyjść właśnie dzisiaj albo we wtorek. Test robiłam jakoś po 12, czułości 20.Zobacz załącznik 801170
Izka, moje gratulacje ! Zobacz ile daje wyłączenie głowy! Muszę też w końcu spróbować chodź wiem, że to strasznie ciężkie.. [emoji6]

Dziękuję Wam raz jeszcze!

Idę jutro rano do szpitala aby otrzymać ostateczny wyrok: farmakologocznie, czy zabieg...

Mam być na czczo, czy mogą chcieć mi od razu robić zabieg???

Modlę się aby jak najłagodniej to przejść... panicznie się boje... [emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana.. dużo sił Ci życzę.. trzymaj się i pamiętaj, że zawsze możesz nam się wyżalić.. przytulam mocno [emoji27][emoji11]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję Wam raz jeszcze!

Idę jutro rano do szpitala aby otrzymać ostateczny wyrok: farmakologocznie, czy zabieg...

Mam być na czczo, czy mogą chcieć mi od razu robić zabieg???

Modlę się aby jak najłagodniej to przejść... panicznie się boje... [emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
mogą najpierw podac tabletki żeby szyjka się otworzyla i będą próbować tym sposobem wywołać poronienie,a później zabieg...Tym sposobem będzie mniejsza ingerencja i nie będę musieli mechanicznie rozwierac szyjki,zasniesz dosłownie na 15 min i za kilka godzin ( ja wyszłam po 2 ) będziesz mogła iść do domu....Kochanie dużo siły Ci życzę,jesteś dzielna i wszystko się ułoży

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry