reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
1491193068378-364210722.jpg miałam nadzieję że dzisiaj krecha będzie porządna. Ale jakaś taka słaba.
 

Załączniki

  • 1491193068378-364210722.jpg
    1491193068378-364210722.jpg
    874 KB · Wyświetleń: 91
Dobra pytanko mam
;-) donga teraz wziąć w którym dniu cyklu jak juz mniej będę krwawić tak? Cały czas brać 2 tabletki ? A i od którego mierzyć temp ?

:-) dziękuje
 
@Spark dziękuję. Trudno wstrzymam się z duphaston ;)
@leeleeth ja bym się nie zgodziła z wetem. Moja parka jest po kastracji i sterylce. Poprzednia króliczka sterylizowana była po 2 latach. Była agresywna i nerwowa. Jak się okazało w trakcie operacji miała cystę na macicy i ciągły ból powodował stres. Zresztą samiczki bez zabiegu mają taką burzę hormonów, że sobie z tym nie radzą psychicznie. Im po prostu od braku bzykanka bije na dekielek ;)
Niestety moja Tosia trzy dni po zabiegu odeszła... zbyt długo zwlekaliśmy.
A Snikers i Milusia zabiegi przeszły tak szybko jak to było możliwe. On miał 3 miesiące, ona 5 . Sniki był wredotą strasznym, po zabiegu jest lepiej. Są już z nami ponad 3 lata i jest ok.
Powiedz mi jeszcze czy Twój królik jest wypuszczany? Nagromadzenie energii też powoduje, że są nerwowe ;)
A u mnie bez zmian... Niestety :(

Czyli jednak sterylka,Ok. Balbina swobodnie biega ale tylko na balkonie [emoji52]bo tak gryzie dzieci (do krwi), że musiałam Ją wyizolować. No kurczę żal mi Jej, zastanawiałam się nad drugim królikiem do towarzystwa czy to coś zmienić może?
Przepraszam, że tak off topic i wbiłam się w takim momencie. Trochę mi głupio zawracać głowę taką pierdołą [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie szykuje się na pogrzeb dziadka mojego Ł. W ciągu miesiąca stracił 2 dziadków[emoji20] [emoji26] szkoda słów.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czyli jednak sterylka,Ok. Balbina swobodnie biega ale tylko na balkonie [emoji52]bo tak gryzie dzieci (do krwi), że musiałam Ją wyizolować. No kurczę żal mi Jej, zastanawiałam się nad drugim królikiem do towarzystwa czy to coś zmienić może?
Przepraszam, że tak off topic i wbiłam się w takim momencie. Trochę mi głupio zawracać głowę taką pierdołą [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana a w jakiej sytuacji gryzla dzieci? Bo króliki bronią swojego terytorium i jeśli dzieci wkładaly rączki do klatki to niestety nawet najbardziej oswojony króliczek tego nie lubi. A i izolowanie niestety nie działa na korzyść bo im się bardziej ja izoluje tym bardziej ona dziczeje. N8e wiem co doradzić [emoji20]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry