reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Bardzo dziwny masz ten cykl ;/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom



A daj spokój.... zaczyna mnie to irytować .....
Jak miałam kiedyś regularne co 28-27 to teraz mam.... spóźniające sie i te plamienia.

I tak jak pisaliście muszę pójść do lekarza niech skieruje mnie na badania bo tak czy siak i tak muszę je zrobić wcześniej czy pózniej - moze warto. Wtedy będę wiedzieć czy mam sie stresować czy wrzucić na looz
 
A daj spokój.... zaczyna mnie to irytować .....
Jak miałam kiedyś regularne co 28-27 to teraz mam.... spóźniające sie i te plamienia.

I tak jak pisaliście muszę pójść do lekarza niech skieruje mnie na badania bo tak czy siak i tak muszę je zrobić wcześniej czy pózniej - moze warto. Wtedy będę wiedzieć czy mam sie stresować czy wrzucić na looz


@marc mialam przez dwa cykle tak samo I tez mnie to strasznie denerwowalo...zycze ci aby nastepny cykl byl juz prawidlowy kochana ...
@Izabela90 super dwie kreseczki gratuluje kochana bardzo bardzo !!!
@kotek87 jak u ciebie kochana kiedy testujesz???jakies przeczucia???
@renia200 nie kazde bole brzucha swiadcza o @@@@ trzymam &&&&
 
A daj spokój.... zaczyna mnie to irytować .....
Jak miałam kiedyś regularne co 28-27 to teraz mam.... spóźniające sie i te plamienia.

I tak jak pisaliście muszę pójść do lekarza niech skieruje mnie na badania bo tak czy siak i tak muszę je zrobić wcześniej czy pózniej - moze warto. Wtedy będę wiedzieć czy mam sie stresować czy wrzucić na looz
Tak powinno być;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@StorAnia a co u Ciebie? Bo czekam na wieści...

Kochana tak mam pytanko nie staraczkowe, Ty znasz sie na króliczkach? Jakoś tak sobie kojarzę, ze masz wiedzę na ten temat...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@marc mialam przez dwa cykle tak samo I tez mnie to strasznie denerwowalo...zycze ci aby nastepny cykl byl juz prawidlowy kochana ...
@Izabela90 super dwie kreseczki gratuluje kochana bardzo bardzo !!!
@kotek87 jak u ciebie kochana kiedy testujesz???jakies przeczucia???
@renia200 nie kazde bole brzucha swiadcza o @@@@ trzymam &&&&
Dzis temp spadla z 36,87 na 36,77 dzis 9 dpo
Jutrzejsza temp i wtorekowa bedzie decydujaca.
Usk narazie szyjka wysoko i twarda i piersi bola.
Dzis hylam z mezem w rewie nad morzem troche wialo ale odpoczynek super
A Ty masz jakies przeczucia?

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się po dłuższej nieobecności.
Mieliśmy odpuścić starania ale tak jakoś wyszło że się nie zabezpieczalismy,czasu nie było o tym pomyśleć. Jesteśmy świeżo po przeprowadzce do długo szukanego domku z ogródkiem, ostatnie 3 tygodnie były straszne od rana do nocy na nogach. Nie było czasu na liczenie obserwowanie siebie i dzisiaj mile zaskoczenie,test zrobiłam od niechcenia. Dzisiaj 28dc @ powinna przyjść właśnie dzisiaj albo we wtorek. Test robiłam jakoś po 12, czułości 20.Zobacz załącznik 801170

Gratulacje kochana !!! Bardzo się cieszę [emoji7][emoji7][emoji7]
Bądź dobrej mysli ... teraz musi się udać !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry