reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Po dongu nic sie nie zmieniło :-( na mnie chyba nie działa.... okres sie presunal pewnie - plamienia nadal sa - chociaż dIsiaj nic nie nam
Kochana. Nie bądź taka niecierpliwa. To tak nie działa. Wzięłam donga i juz wszystko będzie ok. Trzeba czasu. Po roku nieudanych starań można zacząć szukać przyczyny. No i najpierw chłop musi się przebadać. Choćbyś wzięła całą apteczke leków i wspomagaczy, to jeśli twój m ma problemy to nic to nie da. Może to on powinien wziąć wspomagacze.

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
Witam się po dłuższej nieobecności.
Mieliśmy odpuścić starania ale tak jakoś wyszło że się nie zabezpieczalismy,czasu nie było o tym pomyśleć. Jesteśmy świeżo po przeprowadzce do długo szukanego domku z ogródkiem, ostatnie 3 tygodnie były straszne od rana do nocy na nogach. Nie było czasu na liczenie obserwowanie siebie i dzisiaj mile zaskoczenie,test zrobiłam od niechcenia. Dzisiaj 28dc @ powinna przyjść właśnie dzisiaj albo we wtorek. Test robiłam jakoś po 12, czułości 20.Zobacz załącznik 801170
Gratuluję. Jednak jak głowa zajęta to i ciąża jest[emoji8]

1usavcqgt1dml95x.png
 
Witam się po dłuższej nieobecności.
Mieliśmy odpuścić starania ale tak jakoś wyszło że się nie zabezpieczalismy,czasu nie było o tym pomyśleć. Jesteśmy świeżo po przeprowadzce do długo szukanego domku z ogródkiem, ostatnie 3 tygodnie były straszne od rana do nocy na nogach. Nie było czasu na liczenie obserwowanie siebie i dzisiaj mile zaskoczenie,test zrobiłam od niechcenia. Dzisiaj 28dc @ powinna przyjść właśnie dzisiaj albo we wtorek. Test robiłam jakoś po 12, czułości 20.Zobacz załącznik 801170
Gratulacje:).
 
Wróciłam z Uczelni.... i jestem sama w domu :( tak smutno, pusto .... moj mąż znowu pojechał do rodziców ... ma swój zespół muzyczny i teraz sezon sie zaczyna i takie momenty sa dla mnie ciężkie, przy takiej pogodzie :-(
Także tego :-) kto ma przy sobie swoją połówkę w tak piękna pogodę to zazdroszczę :-)
 
Wróciłam z Uczelni.... i jestem sama w domu :( tak smutno, pusto .... moj mąż znowu pojechał do rodziców ... ma swój zespół muzyczny i teraz sezon sie zaczyna i takie momenty sa dla mnie ciężkie, przy takiej pogodzie :-(
Także tego :-) kto ma przy sobie swoją połówkę w tak piękna pogodę to zazdroszczę :-)
Ja niedzielę spędzam w pracy;) a moja druga połowa na rybach ;/ a jak u Ciebie sytuacja z @??

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry