reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Aaaa no nie gadaj! [emoji7] kolejna fasolka z cyklu w ktorym nie bylo glowy do staran. Gratuluje i zycze cudownej i nudnej ciazy [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko teraz strach że znów nie pójdzie tak jak trzeba. Ale mąż mnie pociesza że akurat tym razem może być inaczej. Dzisiaj zacznę brać progesteron. Żadnych dolegliwości nie mam,i boję się że to test wadliwy żadnych boli piersi i brzucha nic kompletnie. Jutro z rana powtarzam test i mam nadzieję że będzie gruba krecha.
 
reklama
Witam się po dłuższej nieobecności.
Mieliśmy odpuścić starania ale tak jakoś wyszło że się nie zabezpieczalismy,czasu nie było o tym pomyśleć. Jesteśmy świeżo po przeprowadzce do długo szukanego domku z ogródkiem, ostatnie 3 tygodnie były straszne od rana do nocy na nogach. Nie było czasu na liczenie obserwowanie siebie i dzisiaj mile zaskoczenie,test zrobiłam od niechcenia. Dzisiaj 28dc @ powinna przyjść właśnie dzisiaj albo we wtorek. Test robiłam jakoś po 12, czułości 20.Zobacz załącznik 801170
Liiii super pomału gratuluję [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Albo bede miala sytuacje jak u @Spark. Jutro zadzwonie do lekarza aby sie dowiedziec co robic :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jeżeli wszystko by się miało dobrze skończyć to tego Ci życzę :*

Witam się po dłuższej nieobecności.
Mieliśmy odpuścić starania ale tak jakoś wyszło że się nie zabezpieczalismy,czasu nie było o tym pomyśleć. Jesteśmy świeżo po przeprowadzce do długo szukanego domku z ogródkiem, ostatnie 3 tygodnie były straszne od rana do nocy na nogach. Nie było czasu na liczenie obserwowanie siebie i dzisiaj mile zaskoczenie,test zrobiłam od niechcenia. Dzisiaj 28dc @ powinna przyjść właśnie dzisiaj albo we wtorek. Test robiłam jakoś po 12, czułości 20.Zobacz załącznik 801170
Gratuluję :-) życzę Ci żeby wszystko dobrze się skończyło i żebyś za 9 m-cy tuliła swoje maleństwo ❤ wierzę, że będzie dobrze kochana! Spokojnych 9mcy :*
 
@Izabela90 gratulacje ...
u mnie dxisiaj taki wykres
8503b382c1680a71fb5903e0acb09617.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paraplu a może będzie wszystko ok? Dobrze pamiętam, ze miałaś problemy ze zdrowiem? Czy to tez kwestia finansów?

W sumie to teraz bardziej chodzi o to, ze biore sterydy :( a nie chce zaszkodzic ewentualnej fasolce. Leki mialam brac do konca kwietnia i od maja zaczac starania a teraz to nie wiem, jutro bedze dzwonic do lekarza co mam robic w tej sytuacji :/ ku*wa stara a jaka glupia i nieodpowiedzialna jestem.

A finanse to kolejna kwestia, ze wolalabym od maja zaczac starania bo jak pewnie kojarzysz, remontuje sama teraz mieszkanie a nie bede mogla malowac itp. w ciazy. Meble to mozna powoli i na spokojnie kupowac w ciazy ale nawet bierne siedzenie w malowanym mieszkaniu jest niezdrowe. Eh...zla jestem okrutnie na siebie!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W sumie to teraz bardziej chodzi o to, ze biore sterydy :( a nie chce zaszkodzic ewentualnej fasolce. Leki mialam brac do konca kwietnia i od maja zaczac starania a teraz to nie wiem, jutro bedze dzwonic do lekarza co mam robic w tej sytuacji :/ ku*wa stara a jaka glupia i nieodpowiedzialna jestem.

A finanse to kolejna kwestia, ze wolalabym od maja zaczac starania bo jak pewnie kojarzysz, remontuje sama teraz mieszkanie a nie bede mogla malowac itp. w ciazy. Meble to mozna powoli i na spokojnie kupowac w ciazy ale nawet bierne siedzenie w malowanym mieszkaniu jest niezdrowe. Eh...zla jestem okrutnie na siebie!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze kochana [emoji5] nie martw się [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry