reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

To m
 

Załączniki

  • Screenshot_20170402-084450.png
    Screenshot_20170402-084450.png
    94 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Marc !Testuj wkoncu bo zwariuje:p

Lanvin powtorzylam progesteron i z 91 zmalal do 78 w tydzien.Z krwi wyniki tez takie srednie.W piatek polecialam do gina.. Pecherzyk splaszczony..zarys cialka zołtkowego..zarodka brak.To byl 5t5d ale owulke mialam 19dc.Jestem juz po 1 pustym jaju w styczniu..:(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marc !Testuj wkoncu bo zwariuje:p

Lanvin powtorzylam progesteron i z 91 zmalal do 78 w tydzien.Z krwi wyniki tez takie srednie.W piatek polecialam do gina.. Pecherzyk splaszczony..zarys cialka zołtkowego..zarodka brak.To byl 5t5d ale owulke mialam 19dc.Jestem juz po 1 pustym jaju w styczniu..:(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom



Kurde przykro mi :-(

Mam możliwość jechać to babki ginekolog na Śląsk wszystko robi na miejscu wizyta 300 zł ale badania, wszystko ....
kurde .... wzięłabym urlop i bym jechała
 
Kurde przykro mi :-(

Mam możliwość jechać to babki ginekolog na Śląsk wszystko robi na miejscu wizyta 300 zł ale badania, wszystko ....
kurde .... wzięłabym urlop i bym jechała
Kochana, w Warszawie też na pewno wszystko zrobisz. Najpierw zrób test, bo z taką temperaturą...


Hehehhe w szkole jestem :-) kubeczka nie mam:-)
A jaki masz test? Nie szukaj wymówek!

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
Do góry