reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja Temp już nie mierze ale widzę ze zaczęłyśmy @ tak samo i owu tez była tego samego dnia [emoji51][emoji23]trzymam kciuki kochana !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale sie zsyncchronizowalysmy!!! :) to teraz w nagrodę podwójne kreseczki w nagrodę dla nas!! :D

(...)jest mi z tym zle bo lubilismy sie pobawic w lozku i nie tylko, a teraz doopa :(((( .
Wiesz, doopa to tez jakas opcja ;)

Zobacz załącznik 800661

Możecie podejrzeć kto testuje na dniach :)

Mi sie owu przyspieszyla, wiec @ mam 4.03.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale sie zsyncchronizowalysmy!!! :) to teraz w nagrodę podwójne kreseczki w nagrodę dla nas!! :D


Wiesz, doopa to tez jakas opcja ;)



Mi sie owu przyspieszyla, wiec @ mam 4.03.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Haha no ale z tego dzieci nie bedzie [emoji85][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale sie zsyncchronizowalysmy!!! :) to teraz w nagrodę podwójne kreseczki w nagrodę dla nas!! :D


Wiesz, doopa to tez jakas opcja ;)



Mi sie owu przyspieszyla, wiec @ mam 4.03.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oj u mnie na pewno nie w tym cyklu [emoji23][emoji23] mój M miał szlaban za karę ! [emoji51][emoji23][emoji23] ale za Ciebie trzymam kciuki !![emoji173][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry