reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama

Anulka książkę polecam Z Czystym Sumieniem.


Paraplu dla pewności ominęłam spojler


Fabimama u mnie teraz czekanie... chyba wypróbuję te czułe testy z Allegro w przyszły wtorek...a to daj daleko w dodatku szaleństwa nie było, bo córcia całe dnie nerwowa chodzi, późno zasypia wcześnie wstaje. Ewidentnie nie chce rodzeństwa
:rofl::rofl::D
 
Anulka książkę polecam Z Czystym Sumieniem.


Paraplu dla pewności ominęłam spojler


Fabimama u mnie teraz czekanie... chyba wypróbuję te czułe testy z Allegro w przyszły wtorek...a to daj daleko w dodatku szaleństwa nie było, bo córcia całe dnie nerwowa chodzi, późno zasypia wcześnie wstaje. Ewidentnie nie chce rodzeństwa
:rofl::rofl::D
Hihihi. ...akurat z jej punktu widzenia to same problemy....;)
 
Ja lubię babskie czytadła. Wiecie dużo emocji, miłości. [emoji6] Lekkie, przyjemne, na jeden wieczór. W życiu naczytałam się różnych książek i teraz "na starość" takie cieszą mnie najbardziej. [emoji6][emoji4]
Ja tezzzzz ;) a najbardziej to romanse historyczne ;)
Fabimama, jakbyś mogła w wolnej chwili wpisać mi termin następnej @ na 26.06 - 3 cykl starań.
Wieczorkiem wpisze ;)

Ja z książek mogę polecić jeszcze : diabeł ubiera się u prady 100 razy lepsza niż film, serie saga i ludziach lodu. Jak ona to robi... książka rewelacja... film do d...y. nostalgia anioła-cudna.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Anulka książkę polecam Z Czystym Sumieniem.


Paraplu dla pewności ominęłam spojler


Fabimama u mnie teraz czekanie... chyba wypróbuję te czułe testy z Allegro w przyszły wtorek...a to daj daleko w dodatku szaleństwa nie było, bo córcia całe dnie nerwowa chodzi, późno zasypia wcześnie wstaje. Ewidentnie nie chce rodzeństwa
:rofl::rofl::D

Będziemy razem testować :)
 
Samotnaja wrzuc zdjecie testu.

Paraplu a masz mdlosci? Mija troche sennosc?

Rano sie chwalilam, ze nie mam mdlosci to na zlosc dopadly mnie o 14 i trzymaly ze 3 godziny. Teraz jest juz okej :) takiej okropnej sennosci jak 2-3 tygodnie temu juz nie mam :) chodze teraz jedynie wczesniej spac a jak mam wolne to sobie robie popoludniowa drzemke :)


9ewnvfxmgto5niho.png
 
Ja tezzzzz ;) a najbardziej to romanse historyczne ;)

Wieczorkiem wpisze ;)

Ja z książek mogę polecić jeszcze : diabeł ubiera się u prady 100 razy lepsza niż film, serie saga i ludziach lodu. Jak ona to robi... książka rewelacja... film do d...y. nostalgia anioła-cudna.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Nostalgie czytalam i ryczalam [emoji16]



9ewnvfxmgto5niho.png
 
Cześć dziewczyny,
wczoraj już nie pisałam, bo późno wróciliśmy z działeczki po całym dniu na powietrzu, a obiecaliśmy Olci składanie domku dla lalek, to trzeba było słowa dotrzymać i zeszło nam się prawie do 22.00 :p
Ale cóż - uśmiech i szczęśćie Dziecka - BEZCENNE:p

Dziękuję za polecenie tej apki rzeczywiście wychwytuje tez te cykle nie regularne :) szkoda ze dopiero teraz zaczęłam z niej korzystać bo wg niej moje dni płodne są nieco dłuższe i chyba właśnie wtedy mam owolucja a ja zakładałam ze wcześniej :(

ja też od tego cyklu korzystam z WomanLog - zobaczymy

U nas fajnie... ciepło, choć na słońcu trochę smaży to jest przyjemny wiaterek :) ja właśnie z moją latoroślą i psiną w parku na ławeczce biorę się za czytanie książki.
Dzień cyklu 16, więc co miało zostać zasiane zasialiśmy. Teraz czekamy czy coś urośnie ;)

trzyma &&& za nasionko, co by zakiełkowało!!!!!

Qurcze no u nas chyba tez juz po wszytkim bo jeśli nie udało się w ten długi weekend to teraz jyz nie ma szans mąż pojechał i będzie dopiero w sobotę :( obawiam się ze tak naprawdę to dopiero dziś mam ten dzień wiec niestety kolejny stracony cykl ;( trudno może następnym razem...

bądź dobrej myśli!!!! może to właśnie ten cykl:)

U nas też przyjemnie i wcinamy sobie właśnie z synkiem drugie śniadanie w ogrodzie. [emoji4]
Trzymam kciuki żeby rosło, to co zasiane. [emoji4] [emoji106] A co czytasz?

my uwielbiamy jeść na działeczce, poza grilem Olcia wcina zawsze zupkę i zupełnie inaczej jej "wchodzi":p

Cześć po długim weekendzie :)

Paraplu cudowny widok!!!! :) :)

Katia kiedy przechodzisz z poczekalni do staranek? Bo ja teraz w czerwcu po @

Melania tak jak dziewczyny piszą do 5 dni plemniki mogą przetrwać , więc jeszcze nic straconego ;)
Anulka czytam "niezgodną" film oglądałam i ki się spodobał. :)

ja i oglądałm film i czytałam wszystkie cżęści:) może być ale d....nie urywa:)

Ja zatestuje w niedziele jesli do tego czasu nic sie nie przytrafi. W tym cyklu zastosowalismy inna metodę- co 2 dni przytulanki i po nogi w gorze przez 40 minut. Zobaczymy czy skutecznie:)
U mnie juz slonko grzeje wiec chyba jakos uda mi sie wrocic w tych sandalach

trzymam kciuki, oby metoda przyniosła zamierzone rezultaty!

Cześć dziewczyny :cool2:
U mnie 12 dc, owulka ma być 16 dc, kupiłam też pierwszy raz testy owulacyjne, trzymajcie kciuki za owocne starania ;)
Pozdrawiam wszystkie :)

jakiej firmy kupiłaś te testy?

A mnie od dluzszej chwili mdli.... kurcze czyzby jednak sie udalo???? chyba oszaleje przez najblizsze 3 dni :-/
a z innej beczki, dziewczyny co planujecie dzieciom na dzien dziecka? zabawek nie chce kupowac, bo chlopaki maja pokoj zawalony, myslalam o sali zabaw, ale bedzie pelna, o basenie ale moze @ bedzie, sama nie wiem

===Dwóch chłopców mamy, o trzeci Skarb się staramy :-D ===

za Ciebie również trzymam &&&&&&

Qurcze tez miałam kupić te testy ale obawiam się ze jak owulka wyjdzie w dzień kiedy mojego męża nie będzie to odrazu będę wiedzieć że nie jestem u smutno mu będzie ....w zasadzie boje się takiej sytuacji :(

takich sytuacji nie unikniesz ale lepiej być zwartym i gotowym jak test wyjdzie pozytywny i mąż będzie w domu!

oooo, a to nie chcesz szybciej teściku zrobić? :):)

U mnie dzisiaj 3dpo.. odliczanie do testowania... najgorszy czas :)

pewnie ciężko czekać ale małymi kroczkami do spełnienia marzeń.....;)

Widziałam film i mi się podobał. Chyba namówiłyście mnie na przeczytanie książki skoro jest lepsza niż film. [emoji4]

Grę edukacyjną. Mój trzylatek czasem nie radzi sobie do końca z emocjami. Denerwuje się, zaciska piąstki kiedy jest podekscytowany, więc to gra o emocjach z jego ukochaną Świnką Peppą od Trefl. [emoji4]

Moj aOlcia uwielbia gry w szczególności zagadki czytane tj: Zagadki Smoka Obiboka, Zgaduj Zgadula ale też polecam grę LaCucaracha - z cyberrobalem:)

Ja dzisiaj zrobiłam test 10 z allegro i nie wiem czy ja widzę tam cień jakiś czy mi serio juz na głowę rzuciło. A miałam nie robić do terminu @@ [emoji53]

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

czekamy na fotkę!!!!!

Ja również czytam dużo i wszytko ..:) ostatnio jednak ciezko znaleść coś naprawdę dobrego :(

ja kiedyś czytałam baaardzo dużo a teraz jakoś wiecznie mam myśli zabiegane wracam zmęczona, ciągle coś, skupić się nie mogę na czytaniu:/

Ma ktoras kindla?????

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

ja mam kilndla:) prezent od męża:)
 
reklama
Nostalgie czytalam i ryczalam [emoji16]



9ewnvfxmgto5niho.png


ja też czytałam Nostalgię Anioła i oglądałam film.

polecam też "Złodziejkę książek" Marcusa Zusaka i całą serię Camili Lackberg "Księżniczka z Lodu" "niemiecki bękart" "ofiara losu" "latarnik" "kaznodzieja" "kamieniarz" "syrenka" itd....:) - mam wszystkie na półce

mam też kolekcję kryminałów Agathy Christie w twardej oprawie - 85 sztuk :) :) :) za czasów studenckich uwielbiałam, były co 2 tygodnie w kioskach, ponad 2 lata zbierałam:)
 
Do góry