reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Melania jestem w połowie pierwszej części i już widzę, że film nie oddaje tego klimatu :)
A co do plemniczków- dadzą radę ! Noe ma innej opcji ;)
 
reklama
Mamuniol ja chyba też będę bzykać się co dwa dni i potem z nogami na górze.
U mnie 9 dc więc niebawem. Jakoś straciłam ochotę do tych starań. Gdyby nie moja tragedia to na dzisiaj miałabym termin porodu. Smutno mi dzisiaj bardzo.
 
A mnie od dluzszej chwili mdli.... kurcze czyzby jednak sie udalo???? chyba oszaleje przez najblizsze 3 dni :-/
a z innej beczki, dziewczyny co planujecie dzieciom na dzien dziecka? zabawek nie chce kupowac, bo chlopaki maja pokoj zawalony, myslalam o sali zabaw, ale bedzie pelna, o basenie ale moze @ bedzie, sama nie wiem

===Dwóch chłopców mamy, o trzeci Skarb się staramy :-D ===
 
Cześć dziewczyny :cool2:
U mnie 12 dc, owulka ma być 16 dc, kupiłam też pierwszy raz testy owulacyjne, trzymajcie kciuki za owocne starania ;)
Pozdrawiam wszystkie :)
Qurcze tez miałam kupić te testy ale obawiam się ze jak owulka wyjdzie w dzień kiedy mojego męża nie będzie to odrazu będę wiedzieć że nie jestem u smutno mu będzie ....w zasadzie boje się takiej sytuacji :(
 
A mnie od dluzszej chwili mdli.... kurcze czyzby jednak sie udalo???? chyba oszaleje przez najblizsze 3 dni :-/
a z innej beczki, dziewczyny co planujecie dzieciom na dzien dziecka? zabawek nie chce kupowac, bo chlopaki maja pokoj zawalony, myslalam o sali zabaw, ale bedzie pelna, o basenie ale moze @ bedzie, sama nie wiem

===Dwóch chłopców mamy, o trzeci Skarb się staramy :-D ===
oooo, a to nie chcesz szybciej teściku zrobić? :):)

U mnie dzisiaj 3dpo.. odliczanie do testowania... najgorszy czas :)
 
Melania tak jak dziewczyny piszą do 5 dni plemniki mogą przetrwać , więc jeszcze nic straconego ;)
Anulka czytam "niezgodną" film oglądałam i ki się spodobał. :)
Widziałam film i mi się podobał. Chyba namówiłyście mnie na przeczytanie książki skoro jest lepsza niż film. [emoji4]
A mnie od dluzszej chwili mdli.... kurcze czyzby jednak sie udalo???? chyba oszaleje przez najblizsze 3 dni :-/
a z innej beczki, dziewczyny co planujecie dzieciom na dzien dziecka? zabawek nie chce kupowac, bo chlopaki maja pokoj zawalony, myslalam o sali zabaw, ale bedzie pelna, o basenie ale moze @ bedzie, sama nie wiem

===Dwóch chłopców mamy, o trzeci Skarb się staramy :-D ===
Grę edukacyjną. Mój trzylatek czasem nie radzi sobie do końca z emocjami. Denerwuje się, zaciska piąstki kiedy jest podekscytowany, więc to gra o emocjach z jego ukochaną Świnką Peppą od Trefl. [emoji4]
 
reklama
Do góry