reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dwa, rano i wieczorem. Zacznij dziś :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
Dziękuję za wskazówkę [emoji6]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja tez nie cierpię biegać ! Za to moj M jest zapalonym biegaczem i biega praktycznie codziennie a co drugi weekend jak nie półmaraton to bieg wiosenny, bieg o choinkę itd [emoji849][emoji53] ja nie potrafię zrozumieć jak można to tak lubić..
u mnie 3 tydzień bez słodyczy.. ale jest cieżko [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@KOTEK pozytyw działaj[emoji2]

@mfifi04 super, że tarczyca zdrowa

@StorAnia [emoji23][emoji23][emoji23] rozwaliłaś mnie tym tekstem o cukierkach

Co do biegania to polubiłam jak wyznaczyłam sobie cel. Najgorsze było bieganie bezcelowe. Ale jak zrobiło się ciemno po pracy to przestałam biegać i jeszcze nie zaczęłam spowrotem[emoji20]

@caltha jak się czujesz? Przeszła Ci ta głowa? Może wybierz się do lekarza na jakąś kontrol?

@gosiek [emoji110][emoji110] za test

@zapmarta czemu nie chcesz testować?[emoji32][emoji32]

@Windy miło Cię tu widzieć[emoji2] wbijaj częściej.

A mi dzisiaj rano ovufriend wyznaczył owu jednak na poniedziałek. Zobaczymy czy za 2 dni nie zmieni zdania....

@Lanvin a Ty coś działasz? Temp. miałaś dość nisko już to może dong działa i owu się zlituje i odwiedzi Cię szybciej[emoji110][emoji110][emoji110]
 
@KOTEK pozytyw działaj[emoji2]

@mfifi04 super, że tarczyca zdrowa

@StorAnia [emoji23][emoji23][emoji23] rozwaliłaś mnie tym tekstem o cukierkach

Co do biegania to polubiłam jak wyznaczyłam sobie cel. Najgorsze było bieganie bezcelowe. Ale jak zrobiło się ciemno po pracy to przestałam biegać i jeszcze nie zaczęłam spowrotem[emoji20]

@caltha jak się czujesz? Przeszła Ci ta głowa? Może wybierz się do lekarza na jakąś kontrol?

@gosiek [emoji110][emoji110] za test

@zapmarta czemu nie chcesz testować?[emoji32][emoji32]

@Windy miło Cię tu widzieć[emoji2] wbijaj częściej.

A mi dzisiaj rano ovufriend wyznaczył owu jednak na poniedziałek. Zobaczymy czy za 2 dni nie zmieni zdania....

@Lanvin a Ty coś działasz? Temp. miałaś dość nisko już to może dong działa i owu się zlituje i odwiedzi Cię szybciej[emoji110][emoji110][emoji110]
Dzialac bedziemy dzis i w sobote. A działaliśmy w 4,9.11.13

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry