reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja pięknie schudłam 7 kilo i już pięknie, a nawet piękniej przytyłam 5... Zaraz wrócę do wagi wyjściowej. Masakra, kocham słodycze!!!!
Ja schudłam triche na początku ciąży ale teraz po stracie nadrabiłam z nawiązką w ponad tydzień. Muszę zacząć się ruszać ale ja po prostu nie mam motywacji.
 
reklama
Zazdroszczę Ci, że lubisz biegać... Ja niecierpię... :( jak widzę uśmiech na twarzy biegacza to mu zazdroszczę. Ze mnie to leniwiec pospolity ;) dlatego taka gruba jestem niestety ;)
Ja mam tak jak Wy dziewczyny z tym bieganiem,ale staram się jakoś przelamywac niechęć. Niestety nadwaga też nie służy mojemu zdrowiu i trzeba próbować zrzucić trochę sadełka choć z marnym skutkiem.
Ja mam tak samo kochana. Co jak co ale biegać nienawidzę! W ogóle nic mi się nie udaje schudnąć. Do tego teraz zajadamy chyba smutki słodyczami. Masa słodyczy. Muszę się ogarnąć schudnąć choć trochę... nadwaga taka duża też nie służy...


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę Ci, że lubisz biegać... Ja niecierpię... :( jak widzę uśmiech na twarzy biegacza to mu zazdroszczę. Ze mnie to leniwiec pospolity ;) dlatego taka gruba jestem niestety ;)
Ja też nie cierpię biegać! Pocić się, ciuchy się kleją ble [emoji6] ale za to zanabyłam matę do jogi i od soboty zaczynam witać słońce! [emoji4]

Sent from my F5321 using Forum BabyBoom mobile app
 
Witajcie Kobitki Dotarł mój Dong, zaraz kończy mi się @ ... W związku z tym mam do Was pytanie - Dong bierzecie raz czy dwa razy dziennie ?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
umówiłam się do bardzo dobrego gina na 13.04, zajmuje się poronieniami i jest naprawdę skuteczny, wielu dziewczynom pomógł z innego forum.
przed wizyta zrobię prolaktynę i może progesteron tzn w tym cyklu po 20 dc jakoś tak (muszę sprawdzić w wytycznych jak robiłam rok temu)
@ ma przyjść 06.04 więc ta wizyta jest w dobrym terminie.
Super ze takiego znalazłaś. A jak sie nazywa ten gin?

Nie ma nawet pół cienia. Nie mierze, pracuje na zmiany i codziennie wstaje o innej porze. Szyjka miękka już jest więc myślę, że @ blisko.

Czy, któraś wie ile po antybiotyku trzeba odczekać przed badaniem nasienia? 2tyg? K będzie jutro wyrywał zęba i chyba dostanie antybiotyk..
Wydaje mi sie ze lepiej poczekać po antybiotyku. Ale nie wiem ile. Zapytałabym w lab.



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Do góry