reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Cześć kochane [emoji1]
Testuje któraś na dniach? Bo coś cichutko się w tym temacie zrobiło [emoji6] u nas to chyba cisza a potem wielkie bum i testy sie sypią [emoji3]
Ja po woli kończę @ jeszcze z dwa dni i spokoj.. powiem wam, jestem zła bo zamówiłam na Allegro testy owu specjalnie na aukcji gdzie były oferowane te różowe a wczoraj przyszły, otwieram a to te lipne niebieskie [emoji35] wściekła jestem bo pewnie znowu słabo beda wykrywać.. [emoji35]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja dopiero testować sie bede za tydzien w piatek najwcześniej [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niech już się to krwawienie skończy, ten ból brzucha, niech testy będą negatywne a zacznie się nowy rozdział... mam nadziele szczesliwszy
na pewno szczęśliwy. Mam nadzieję, że szybko się to skończy i Tobie i mi i że nie będzie trzeba długo czekać na szczęśliwe zakończenie
 
Cześć kochane [emoji1]
Testuje któraś na dniach? Bo coś cichutko się w tym temacie zrobiło [emoji6] u nas to chyba cisza a potem wielkie bum i testy sie sypią [emoji3]
Ja po woli kończę @ jeszcze z dwa dni i spokoj.. powiem wam, jestem zła bo zamówiłam na Allegro testy owu specjalnie na aukcji gdzie były oferowane te różowe a wczoraj przyszły, otwieram a to te lipne niebieskie [emoji35] wściekła jestem bo pewnie znowu słabo beda wykrywać.. [emoji35]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja testuję 29 o ile @ mnie nie ubiegnie [emoji6]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże, dziewczyny, jak opowiadacie o waszych przejściach to mi się włos na głowie jeży [emoji54] [emoji15] współczuję wam bardzo... Nie dość ze dla kobiety to trauma to jeszcze traktują jak w rzeźni, no inaczej nazwać tego nie można... XXI wiek kuźwa mać [emoji35] [emoji36] wysyłam dobrą energię [emoji8]

@marc ty i spokój i luz, dobry dowcip kochanie [emoji1]

@StorAnia nie panikuj, nie swiruj, masz jajca ale po prostu mniej a jak masz okres to żadna menopauza! Rób to hsg i nie marudz [emoji1] [emoji9]

Piękne betki dziewczyny! A przyrost ponad 300%, dziurka albo bliźniaki jak nic [emoji1]

Miałam wam cos jeszcze pisać, ale tak mnie glowa nawala że nie idzie się skupić i zapamiętać [emoji19] przesilenie wiosenne mnie chyba jakieś dopadło...

U mnie 25dc, nic nie wskazuje na to ze miałoby się cos zadziac [emoji1] wczoraj zalewal mnie jeszcze wodnisty śluz ze nie szło chodzić normalnie po domu [emoji23] dzisiaj już mleczny, ale nadal w ilości zatrważającej [emoji12] a do @ jeszcze tydzień...

Właśnie, Basia ma rację, nie testuje żadna?! W sumie ostatnio tyle ciężarówek narobilo że ni ma komu sikac [emoji23]
 
Ja dziś wieczorem biorę ostatnią tabletkę luteiny i tak się zastanawiam czy nie siknac jutro rano żeby w razie co wykupić od razu dupka ( takie zalecenie) a mam kilka testów więc pewnie nie wytrzymam :-D
 
Boże, dziewczyny, jak opowiadacie o waszych przejściach to mi się włos na głowie jeży [emoji54] [emoji15] współczuję wam bardzo... Nie dość ze dla kobiety to trauma to jeszcze traktują jak w rzeźni, no inaczej nazwać tego nie można... XXI wiek kuźwa mać [emoji35] [emoji36] wysyłam dobrą energię [emoji8]

@marc ty i spokój i luz, dobry dowcip kochanie [emoji1]

@StorAnia nie panikuj, nie swiruj, masz jajca ale po prostu mniej a jak masz okres to żadna menopauza! Rób to hsg i nie marudz [emoji1] [emoji9]

Piękne betki dziewczyny! A przyrost ponad 300%, dziurka albo bliźniaki jak nic [emoji1]

Miałam wam cos jeszcze pisać, ale tak mnie glowa nawala że nie idzie się skupić i zapamiętać [emoji19] przesilenie wiosenne mnie chyba jakieś dopadło...

U mnie 25dc, nic nie wskazuje na to ze miałoby się cos zadziac [emoji1] wczoraj zalewal mnie jeszcze wodnisty śluz ze nie szło chodzić normalnie po domu [emoji23] dzisiaj już mleczny, ale nadal w ilości zatrważającej [emoji12] a do @ jeszcze tydzień...

Właśnie, Basia ma rację, nie testuje żadna?! W sumie ostatnio tyle ciężarówek narobilo że ni ma komu sikac [emoji23]


Serio :-D
 
reklama
Zazdroszczę Ci, że lubisz biegać... Ja niecierpię... :( jak widzę uśmiech na twarzy biegacza to mu zazdroszczę. Ze mnie to leniwiec pospolity ;) dlatego taka gruba jestem niestety ;)
Ja mam tak samo kochana. Co jak co ale biegać nienawidzę! W ogóle nic mi się nie udaje schudnąć. Do tego teraz zajadamy chyba smutki słodyczami. Masa słodyczy. Muszę się ogarnąć schudnąć choć trochę... nadwaga taka duża też nie służy...
 
Do góry