reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A jesteś w trakcie owu? Mam nadzieję, może w końcu się uda :* trzymam za Ciebie kciuki :) odzywaj się częściej :)



:* jutro robisz kolejny test??



Właśnie! Ja tak obstawiam, ten cień z niczego nie wyszedł! Kupuj jakiś normalny test i sprawdź :)



relgx1hpw702se3x.png


Nie wiem czy będę robić ... moze zrobię w dniu spodziewanej @ :-) pewnie nic z tego nie bedzie :-)
Ale fakty sa takie, ze ten brzuch mi dokucza tak samo jak jakieś problemy ze spaniem...
 
reklama
Czy któraś korzysta z ovi ? Kurde miałam to skasować :-)
Zamiast pokazywać mi do @ 1 to na 3 marca pokazuje @ ... chyba i ja nawet tak ostatnio do tabeli prosiłam o wpisanie ? Hmmm i tego zmienić nawet nie można :-)
 
reklama
Działajta, działajta :-) No i Gratuluje :-)
Jutro moj egzamin :-( polegnę jak na polu bitwy :-( nie zdam i bedzie dupa :-( najgorsze to, ze to ustny :-(
Moj małżonek gra dzisiaj na weseluchu daleko ode mnie, wiec całe łóżko dzisiaj dla mnie :-D
Tylko kiepskiego sie nadal czuje :-( moze to przed @
Bo ty kołku w ciąży jesteś a nie żadne stresy i okresy [emoji1] tobie to serio tylko w tyłek nakopać [emoji1]
 
Do góry