reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja też :) dlatego teraz się nie staramy do kwietnia. Na spokojnie remont ogarnę i będę myśleć. Poza tym muszę sprawić, że owu się pojawi, kupiłam dzisiaj testy owu w Rossmannie, bo cały dzień ciągnęło mnie podbrzusze. Nie wiem co to oznacza, pewnie nic, ale sprawdzę.

Dzisiaj miałam sen, w moim śnie szłam na obiad ze @Spark i @Bulbasek i dotykalam ich brzuszków [emoji173] były malutkie, ale dzieciaczki kopuły, ale potem się obudziłam, buu...

@gie_er, witaj!

@auslanderka, cieszę się, że już po i wszystko się udało. Mam nadzieję, że ten miesiąc szybko Wam minie i będziecie mogli wrócić do starań :)

relgx1hpw702se3x.png
Jesteś Kochana :) jak brzuszek podrośnie to zapraszam na obiadek do Warszawy :) może już wtedy i Ty będziesz miała brzuszek :) :* dzisiaj jest pierwszy dzień od początku tygodnia, w którym czuję się lepiej :)
 
reklama
A u mnie nadal @ brak [emoji19] Ale takie gastro mnie dopadło, najlepiej jakbym miała 24/7 szwedzki stół.. Już nawet grzybki marynowane pożarłam [emoji16] więc pewnie jest za rogiem i pewnie ten śluz koło 22dc to była owu... Szlag by to wszystko. No nic, zostają mi testy owu [emoji16] [emoji123]
 
A u mnie nadal @ brak [emoji19] Ale takie gastro mnie dopadło, najlepiej jakbym miała 24/7 szwedzki stół.. Już nawet grzybki marynowane pożarłam [emoji16] więc pewnie jest za rogiem i pewnie ten śluz koło 22dc to była owu... Szlag by to wszystko. No nic, zostają mi testy owu [emoji16] [emoji123]
No poczekaj :-) jeszcze nie dostalas :-) może wcale nie przyjdzie

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a mi plamienie przeszło. Nie wiem czy się nakręca czy jak ale dziś jak byłam głodna przed obiadem to mi niedobrze było. w poniedziałek zrobię test. W środę @ powinna być więc moze już coś wyjdzie a jak nie to następny cykl.
 
No poczekaj :-) jeszcze nie dostalas :-) może wcale nie przyjdzie

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bez seksow to raczej przegrana sprawa [emoji6]
a mi plamienie przeszło. Nie wiem czy się nakręca czy jak ale dziś jak byłam głodna przed obiadem to mi niedobrze było. w poniedziałek zrobię test. W środę @ powinna być więc moze już coś wyjdzie a jak nie to następny cykl.
Wiesz, skoro domniemana implantacja była 1-2 dni temu, to raczej mdłości by jeszcze nie było [emoji6] nie nakręcaj sie, ja wiem po sobie, tak sobie kiedyś implantacje i ciąże wkręcilam że w sklepie prawie pawia puściłam [emoji12] do środy trochę czasu, no ale trzeba czekać.
 
@Lanvin, @Paraplu @Windy91 wybaczcie mi... przyznam Wam szczerze ze argumenty z urodzinami w Wigilię, Sylwestra i Nowy Rok jako coś niedobrego dla dziecka nie przekonują mnie... znam kilka takich sytuacji i rodzice potrafią to w dobry sposób rozwiązać. Mam też kolegę który urodził się 01.01 zawsze był z tego powodu zadowolony i robił urodziny po prostu w kolejny weekend po Nowym Roku. Z resztą czy zawsze imprezkę urodzinowa macie dokładnie w dzień urodzin? ;) Bardziej przekonuje mnie argument ze dziecko z końca roku może mieć trudnosci w nauce, albo mieć słabsze wyniki w porównaniu z rówieśnikami z początku roku. Tak czy inaczej, nie wybrzydzam... Nie wiem ile tak na prawdę będziemy się starać. Może uda się za miesiąc a może za pół roku, a może za rok? Mam 30 lat i nie chce późno urodzić. Dlatego nie przerywamy starań - bierzemy co nam los da :) nie ważna płeć ani miesiąc urodzin, niech tylko będzie zdrowe!!! [emoji120][emoji120][emoji120]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesteś Kochana :) jak brzuszek podrośnie to zapraszam na obiadek do Warszawy :) może już wtedy i Ty będziesz miała brzuszek :) :* dzisiaj jest pierwszy dzień od początku tygodnia, w którym czuję się lepiej :)
Bardzo chętnie przyjadę! :*


A u mnie nadal @ brak [emoji19] Ale takie gastro mnie dopadło, najlepiej jakbym miała 24/7 szwedzki stół.. Już nawet grzybki marynowane pożarłam [emoji16] więc pewnie jest za rogiem i pewnie ten śluz koło 22dc to była owu... Szlag by to wszystko. No nic, zostają mi testy owu [emoji16] [emoji123]
Ja też ostatnio ciągle głodna... Masakra. Zrobiłam test owu, są dwie kreski :| później wrzucę zdjęcie. Zaznaczam, że dziś 32dc, temperatura 36,43.


@Lanvin, @Paraplu @Windy91 wybaczcie mi... przyznam Wam szczerze ze argumenty z urodzinami w Wigilię, Sylwestra i Nowy Rok jako coś niedobrego dla dziecka nie przekonują mnie... znam kilka takich sytuacji i rodzice potrafią to w dobry sposób rozwiązać. Mam też kolegę który urodził się 01.01 zawsze był z tego powodu zadowolony i robił urodziny po prostu w kolejny weekend po Nowym Roku. Z resztą czy zawsze imprezkę urodzinowa macie dokładnie w dzień urodzin? ;) Bardziej przekonuje mnie argument ze dziecko z końca roku może mieć trudnosci w nauce, albo mieć słabsze wyniki w porównaniu z rówieśnikami z początku roku. Tak czy inaczej, nie wybrzydzam... Nie wiem ile tak na prawdę będziemy się starać. Może uda się za miesiąc a może za pół roku, a może za rok? Mam 30 lat i nie chce późno urodzić. Dlatego nie przerywamy starań - bierzemy co nam los da :) nie ważna płeć ani miesiąc urodzin, niech tylko będzie zdrowe!!! [emoji120][emoji120][emoji120]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Owszem, to słaby argument, ale tak jak mówię, mnie najbardziej przekonuje to, że widzę różnice w nauce, zwłaszcza że mój jest chłopcem. Już sama różnica między chłopcami a dziewczynkami w grupie jest znacząca, a to że jest z października też robi swoje. Dlatego ja poczekam do kwietnia i wtedy będziemy próbować znowu :)





relgx1hpw702se3x.png
 
reklama
Lanvin, o matko... Tobie to się też cykl trafił, nie ma co...

Gabrika, ja napisałam że ja nie chciałabym mieć urodzin w takim terminie. [emoji6] ja akurat grudnia nie odpuszczam. Co nie zmienia faktu, że chciałabym żeby urodziny
Mojego dziecka były tylko i wyłącznie jego świętem a nie łączyło się z innymi. [emoji4]
 
Do góry