reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@gabrika jak dzisiaj tempka?

Ja wracam do żywych. Operacja się udała. Cysty usunięte jajnik cały został. Jednak była ciąża w jajowodzie, wyciągnęli ją jakoś ciśnieniem nie otwierając jajowodu, który też dalej jest cały i zdrowy ze mną[emoji38]. Także pełen sukces. Już chodzę sama do toalety, zgięta w pół ale daję radę. Obudziłam się ciut za szybko jak akurat wyjmowali mi cewnik, taki ból bo leki przestały działać, mega parcie na pęcherz (jak się okazało to nie prawdziwe, powodowane właśnie wyjmowaniem cewnika). Zaczęłam im tam ryczeć, że boli, że siku bo się zsikam. Zanim do mnie dotarło gdzie jestem i co się dzieje to minęło kilka minut[emoji12] zrobiłam awanturę na koniec hehe. Ale już jest ok. Dzisiaj powinni mnie puścić do domu koło południa. Zjadłam śniadanie, w końcu coś zjadłam[emoji4] . Wracam drzemać dalej[emoji2] dziękuję Wam bardzo za kciuki.
Muszę jeszcze pogadać z lekarką czy już tak zawsze u mnie będzie, że ciąża= fabryka cyst[emoji27] . Mam nadzieję, że to było jednorazowe. Miała któraś z Was może tak?
Udanego weekendu dziewczynki.

Wspaniale, że tak się to wszystko rozwiązało! Teraz musi być tylko lepiej! Odpoczywaj :)

U mnie tempka znów w górę, dzisiaj: 36,9. Ale nie ekscytuję się, bo w poprzednim cyklu też rosła pod koniec i zmalała na 3 dni przed @... Jestem cierpliwa :)

A, szyjkę powiedzmy badam, ale tylko w czasie okołoowulacyjnym. Jak jest wysoko to nie mogę jej dosięgnąć i rozpoznaję twarda/miękka, ale nie wiem za bardzo kiedy jest zamknieta, ciągle mi się wydaje że jest otwarta ;)

Otwarta jest wtedy jak wyczuwasz w niej taki, jakby to nazwać rowek albo okrągłe wgłębienie. Czasem mieści się w tym wgłębieniu opuszek palca. Spróbuj badać szyjkę cały cykl - zobaczysz jak wszystko się wtedy zrobi jasne i klarowne :)

To mam schizy chyba :-( ech dobra odpuszczam

Ja Cię bardzo proszę, Ty się uspokój :D Tylko spokój Ci pomoże :) Ja widziałam cień na jednym z Twoich testów, tak więc.... coś tam jest na pewno :) Daj sobie tylko czas, obiecuję że wyjdzie Ci to na dobre :)

Jako przykład podam Ci mnie: u mnie 32 dc, 12 dpo - ani jednego testu nie zrobiłam!!! Czekam do dnia @, który jeżeli jest dobrze wyznaczona owu, powininen nadejść w poniedziałek. Wiesz ile mniej mam myślenia dzięki temu, że nie robię testów? Nie kupiłam tez ani jednego - nie korci mnie żeby zrobić :) po prostu czekam spokojnie :)
 
reklama
kto testuje w przyszłym tygodniu? U mnie niby w środę powinna przyjść @ i wszelkie znaki na niebie i ziemi mówią, że tak będzie. Nic dziwnego, bo ze starań co 2 dni wyszły starania w 2 dni hehe
mnie znowu bierze choroba, ferie się kończą i już od tygodnia czuję ogromny stres powrotem do szkoły- to nie dla mnie jednak. Byle do czerwca i żegnaj oświato. I nawet wyjazd niezbyt pomógł. Muszę znaleźć, jakiś inny pomysł na siebie.
Starania, i starania, i starania i ..... też nie pomagają. Jakieś wrażenie mam, że nic nie wychodzi. :( czyżby PMS
 
@judytka777 liczę na Ciebie i Twoje kreseczki ;)
Dzięki za kciuki ale jakoś mi się nie wydaje..
.
W sumie zaczęłam chodzić na aerobik-karnet wykupilam,dbać wkoncu o swoją figure;) więc ciaza by była zaskoczeniem i oznaczała zmianę planow:-) :)

A tak wogole dziewczyny czy was przed okresem kluje, cmi tak jajnik ?mnie tak się nie zdarzało a tu wieczorem nie moglam zasnac i od rana znowu...
Ja testuje wtorek może środa albo poczekam do dnia okresu czyli czwartku.zobaczę:)
 
Dzięki za kciuki ale jakoś mi się nie wydaje..
.
W sumie zaczęłam chodzić na aerobik-karnet wykupilam,dbać wkoncu o swoją figure;) więc ciaza by była zaskoczeniem i oznaczała zmianę planow:-) :)

A tak wogole dziewczyny czy was przed okresem kluje, cmi tak jajnik ?mnie tak się nie zdarzało a tu wieczorem nie moglam zasnac i od rana znowu...
Ja testuje wtorek może środa albo poczekam do dnia okresu czyli czwartku.zobaczę:)
u mnie za każdym razem inaczej- piersi raz bolą, raz nie, brzuch to samo, krzyż to samo, jajniki podobnie- istna loteria PMS- tak samo humor i ssanie na słodkie. Od wczoraj mam bolesne piersi i nic więcej. Okres najprawdopodobniej w środę przyjdzie. Ja jeśli będę testować to dzień po, na pewno nie wcześniej.
 
Marc, bo tobie i Spark się ciąża na oczy rzuciła, jest kreska [emoji1]

A tam, nie ma sensu... Dzisiaj 34dc, nawet wieczorem na teście takiej czułości by wyszło... A jak owu się tak strasznie przesunela, to i tak nie ma szans [emoji12]

O matko, jaka ulga... Dobrze ze tylko tyle zrobili i ze wszystko w porządku [emoji4]

Paraplu, nie chce mieć małego mikolajka? [emoji1]

Szczerze, to mi tez grudzien sie nie podoba :p
Mikolajki, Choinka, Sylwester to juz duzo na jeden miesiac a wez jeszcze urodziny...potem dlugo dlugo nic...Dzien Dziecka...i znow dlugo dlugo nic.

Jakos bardziej mi pasuja miesiace od stycznia do wrzesnia wlacznie. Wiem, ze moze sie nie udac wstrzelic w te miesiace ale teraz jeden miesiac dluzej z czekaniem na styczniowy termin mnie nie zbawi ;)

No chyba, ze z wynikami bedzie jakis problem i bedziemy musieli poczekac...ale po histero mam duzo bardziej optymistyczne mysli :)


Aaa i chcialam sie pochawalic efektem prawie skonczonym...bo pomyslalam, ze skoro i tak robie rewolucje w sypialnie to przy okazji zmienie kolor scian [emoji33][emoji23] wzielam juz probki kolorow, przykleilam na scianie i wpatruje sie w nie czekajac na objawienie [emoji23]

No wiec bylo tak (jak pamietacie to juz w trakcid pracy, nie wiem gdzie podzialam zdjecie z samiutkiego poczatku [emoji85]).
e69f97f8ee4c0c006131ce2f8c354249.jpg


Dzisiaj jest tak [emoji7]
b64b6eb8ce9e5070fc4813f6f0a654e8.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry