reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja wlasnie wysprzątałam mieszkanie, a jutro od rana czeka mnie gotowanie w kuchni.. M robi urodziny [emoji12]
Windy, szkoda.. wiem, jak się czujesz.. u mnie leci już 8 cykl.. a do tego jeszcze pod górkę z tymi gorączkami u M itd.. za każdym razem po bieli na teściem musze sobie trochę popłakać ale 2-3 dni po @ nachodzą mnie nowe siły do walki [emoji6]do gina się wybierz bo warto sprawdzić co i jak [emoji6] ja byłam i przynajmniej wiem, że jest ok, tsh też podejrzewałam ale wynik 2 a powiedziała, że leki od 2,3 wiec niby ok a ciąży brak.. od tego cyklu faszeruje M kwasem foliowym i cynkiem [emoji12] a mój plan działania jest taki : jak do maja- czerwca nie zajdę to idę na monitoring a M posyłam na badanie nasienia [emoji16]
Ludek, Marc trzymam mocno kciuki i czekam na pozytywne testy [emoji6]
Emsi, mnie nigdy piersi nie bolą przed @.. czasem na dzień przed mam wrażliwe sutki ale to tyle i jak zaszłam w ciąże to też nie bolały tylko właśnie same sutki [emoji12] trzymam kciuki za ten cykl [emoji11]
Paraplu, nie pamietam czy pisałam.. ale strasznie się cieszę z twojego pozytywnego badania ! Powiedz mi, w tym cyklu będziecie się już starać? [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia [emoji1377][emoji1377][emoji1377]
Szczerze to nie wiem kiedy wrocimy, na pewno nie w tym cyklu bo wczoraj mialam gmerane w szyjce, we wtorek znow w niej bedzie gmerane. Boje sie, ze to dla niej za duzo przezyc ;) a cos wiecej bede wiedziala dopiero po wizycie u gina...a temin dostane dopiero po kolposkopi.
Ten cykl odpuszczamy. Nastepny tez bo K za ciorta nie chce miec grudniowego dziecka [emoji85] no i jesli bedzie wszystko okej ze mna to walczymy o 2018 [emoji1377]

Windy, oglądałas kiedyś kabaret neonówka? Boszzzz, ja padam, są nie do wyjebania[emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kocham ich [emoji7] i
Kabaret Moralnego Niepokoju ale jeszcze z Pakosinska, Limo tez bylo swietne.

Oglądałam kilka skeczy [emoji23] ja mam strasznie specyficzne poczucie humoru i mało kabaretów mnie śmieszy. A tu czasem takie kwiatki [emoji23] osobiście uwielbiam abelarda gizę, och [emoji1]
Abelard [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Dziewczyny czy dzień zabiegu liczę jako początek cyklu? Bo już sama jestem głupia :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, tez liczylam od zabiegu jako 1 dzien.

@marc, @ludek0288 widać cienie gratulacje. Oby ciemniały.

@shaggy masz super wynik progesteronu, tylko się cieszyć[emoji106]

@bertha powiedzmy ogólnie, że jest elektronikiem. Ale jesteś naszą nauczycielką tutaj. Straszne te zrosty, 1raz coś takiego widzę. Czekam na linka do yt.

@gabrika jak dzisiaj tempka?

@antonia, @Kotek i jak był dzisiaj skok temperatury?

Ja wracam do żywych. Operacja się udała. Cysty usunięte jajnik cały został. Jednak była ciąża w jajowodzie, wyciągnęli ją jakoś ciśnieniem nie otwierając jajowodu, który też dalej jest cały i zdrowy ze mną[emoji38]. Także pełen sukces. Już chodzę sama do toalety, zgięta w pół ale daję radę. Obudziłam się ciut za szybko jak akurat wyjmowali mi cewnik, taki ból bo leki przestały działać, mega parcie na pęcherz (jak się okazało to nie prawdziwe, powodowane właśnie wyjmowaniem cewnika). Zaczęłam im tam ryczeć, że boli, że siku bo się zsikam. Zanim do mnie dotarło gdzie jestem i co się dzieje to minęło kilka minut[emoji12] zrobiłam awanturę na koniec hehe. Ale już jest ok. Dzisiaj powinni mnie puścić do domu koło południa. Zjadłam śniadanie, w końcu coś zjadłam[emoji4] . Wracam drzemać dalej[emoji2] dziękuję Wam bardzo za kciuki.
Muszę jeszcze pogadać z lekarką czy już tak zawsze u mnie będzie, że ciąża= fabryka cyst[emoji27] . Mam nadzieję, że to było jednorazowe. Miała któraś z Was może tak?
Udanego weekendu dziewczynki.


@Emzilka co do seksi bielizny szpitalnej[emoji12] to po operacji ubrali mnie w gacie jakiejś babci od brzucha do kolan prawie[emoji20] [emoji21] . Zero gustu[emoji12]
Kuzwa no rewelacja!!!!!! Martwilam sie, ze cos Ci wytna. No w takiej sytuacji to najlepsze wiadomosci jakie mozna bylo dostac. Wracaj do domku i 3mam kciuki za staranka [emoji173][emoji8]

Bo kupiłam detektor tętna (schizuję), i nie mogłam w ogóle odnaleźć tętna malucha. Pojechaliśmy na IP...i się okazało, że aniołek jest nad żywym bobasem dlatego tętna nie mogłam złapać. I jeszcze prędko nie znajdę. Popłakałam trochę na ich widok, ale i też bardzo się ucieszyłam, że z drugim wszystko dobrze.

NeSSi, Slonko, bedzie dobrze. Do jasnej cholery, musi! Wyczerpalas juz litmity nieszczesc na 10 lat do przodu. Nie ma innej opcji, urodzisz tego Babla (Babelke ;) )calego i zdrowego!
Odpoczywaj duzo i zajmij glowke czyms [emoji8] Ja tam czekam na Wasze polowkowe [emoji8]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@NeSSi ja nadal nie czuję, że jestem w ciąży, nic a nic :D mam czasemm mega ból brzucha, a nadal nospy nie kupiłam, i schizuje, ale zaraz sobie mówię: to zwykły ból, przestań, zaraz przejdzie... trzy wdechy i jest lepiej :D
Ness bo aniołek teraz chroni drugiego dzidziola (nie wiem czemu mam wrażenie, że chłopca, a wiem, że Ty dziewczynke przeczuwasz :) ) :*

@marc no co Ty!!! Mojego zdania nie bierz pod uwagę bo ja na tel. Oglądam więc też mniej widzę!!! Poza ty to dopiero. 24dc kochana, ma czas ciemnieć! :)
 
@NeSSi ja nadal nie czuję, że jestem w ciąży, nic a nic :D mam czasemm mega ból brzucha, a nadal nospy nie kupiłam, i schizuje, ale zaraz sobie mówię: to zwykły ból, przestań, zaraz przejdzie... trzy wdechy i jest lepiej :D
Ness bo aniołek teraz chroni drugiego dzidziola (nie wiem czemu mam wrażenie, że chłopca, a wiem, że Ty dziewczynke przeczuwasz :) ) :*

@marc no co Ty!!! Mojego zdania nie bierz pod uwagę bo ja na tel. Oglądam więc też mniej widzę!!! Poza ty to dopiero. 24dc kochana, ma czas ciemnieć! :)


Wiem Kochana :-* tylko chyba ja osobiście sama nie wiem co robić, myślec i wogole :-)
 
Ja juz sama nic nie wiem :-) ten cień jakbym tez widziała, ale lepiej widać to na zdjęciu niż na żywo - o dziwo .....
nie chce sie nastawiać bo juz nic nie wiem :-(
Najgorsze jest to, ze non stop boli mnie brzuch - tzn kilka razy na dzień mocniej, pózniej przestaje i znów boli :-(
Marc, bo tobie i Spark się ciąża na oczy rzuciła, jest kreska [emoji1]
@marc ja tez coś tam widzę :)

@Windy a może zrób z porannego moczu?


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
A tam, nie ma sensu... Dzisiaj 34dc, nawet wieczorem na teście takiej czułości by wyszło... A jak owu się tak strasznie przesunela, to i tak nie ma szans [emoji12]
Wczoraj lekarka wspominała, że za miesiąc będziemy już mogli się starać. Ale dzisiaj dpytam dokładniej.
No ulżyło mi bo już jest po, przeżyłam, nic mi nie wycięli i wyjdę do domu w końcu[emoji2]
O matko, jaka ulga... Dobrze ze tylko tyle zrobili i ze wszystko w porządku [emoji4]

Paraplu, nie chce mieć małego mikolajka? [emoji1]
 
Oprócz kurzu na umywalce - co codziennie szoruje nic nie ma na teście ....

No u mnie widać kreskę drugą [emoji52]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Marc, bo tobie i Spark się ciąża na oczy rzuciła, jest kreska [emoji1]

A tam, nie ma sensu... Dzisiaj 34dc, nawet wieczorem na teście takiej czułości by wyszło... A jak owu się tak strasznie przesunela, to i tak nie ma szans [emoji12]

O matko, jaka ulga... Dobrze ze tylko tyle zrobili i ze wszystko w porządku [emoji4]

Paraplu, nie chce mieć małego mikolajka? [emoji1]


My sie musimy w końcu na kawę i pizzę umówić :p
 
reklama
Bo kupiłam detektor tętna (schizuję), i nie mogłam w ogóle odnaleźć tętna malucha. Pojechaliśmy na IP...i się okazało, że aniołek jest nad żywym bobasem dlatego tętna nie mogłam złapać. I jeszcze prędko nie znajdę. Popłakałam trochę na ich widok, ale i też bardzo się ucieszyłam, że z drugim wszystko dobrze.

Nessi to cudownie, ze wszystko dobrze ... musi być !
Wiem, ze to głupie gadanie ale mój kolega z pracy przechodził przez to samo. Ale szczęśliwie żona urodziła zdrowa kruszynkę (która notabene ma już 2 latka) ale bardzo dobrze pamietam jak bardzo to przeżywali. Dlatego baaaaardzo duży siły Ci życzę i baaaaardzo mocno trzymam kciuki za okruszkę [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry