reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Auslanderka, wielkie gratulacje !!! [emoji3] gdzie mierzysz temperaturę? Wiesz czasem dziewczyny maja wysoka temp a przychodzi @ wiec tym się w ogóle nie przejmuj !!
Lanvin, co z ta temperatura hm.. może faktycznie do owu jeszcze czas..
Kotek, Sylwia.. odpocznijcie i wracajcie do nas [emoji6] ja też czasem chciałabym ograniczyć forum ale to chyba staje się moim nałogiem i nawet w pracy co chwile zaglądam do was [emoji12]
Ja może nie staram się za długo bo teraz leci 7 cykl ale pierwsze 3 cykle były na spontanie i jak widać nic to nie dało, a z wami dziewczyny zawsze raźniej [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Tak dokladnie u mnie przed @ byla temperatura 37,2 a przyszla do mnie o 2 dni za wcześnie :-)
A jesli chodzi o spontana., to ja przez 34 cykle staralam sie na spontana i tez nic to nie dalo hehe wiec uwazam ze pisząc na forum nic nie trace a wrecz zyskuje bo zawsze cos nowego moge sie dowiedziec ,zapytac jak mam jakis problem czy po prostu popisac o wszystkim i niczym a kiedy zajde w ciążę i czy zajde to tak naprawdę nie wiadomo :-)
 
reklama
Jeszcze nic nie było 6dc,tyle że już estrofen biorę i clo,także czekamy na ważny dzień:)
Docia nie czekajcie. Działajcie[emoji5]
Auslanderka, wielkie gratulacje !!! [emoji3] gdzie mierzysz temperaturę? Wiesz czasem dziewczyny maja wysoka temp a przychodzi @ wiec tym się w ogóle nie przejmuj !!
Lanvin, co z ta temperatura hm.. może faktycznie do owu jeszcze czas..
Kotek, Sylwia.. odpocznijcie i wracajcie do nas [emoji6] ja też czasem chciałabym ograniczyć forum ale to chyba staje się moim nałogiem i nawet w pracy co chwile zaglądam do was [emoji12]
Ja może nie staram się za długo bo teraz leci 7 cykl ale pierwsze 3 cykle były na spontanie i jak widać nic to nie dało, a z wami dziewczyny zawsze raźniej [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mierzę w ustach....

Dziękuję dziewczyny[emoji5]
Ja siedzę i zamiast pracować to liczę który to może być tydzień[emoji23] . I tak będę do poniedziałku pewnie. A potem robić nadgodziny, żeby się z projektem wyrobić[emoji20]
 
A u mnie w końcu pojawił się ból owulacyjny, to okazało się, ze gości do jutra będziemy mieć [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] także z przytulasow bici [emoji23]


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
Nici oczywiście, a nie bici ;)


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
Brałam donga po owu zwykle dwa dni :) wszystko było ok :) byle nie za długo hehe

A jak brałam clo, donga i bede brała jeszcze luteinę to wziąć tez acard?


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Auslanderka, gratuluję ;)

Ja dzisiaj we Wrocławiu, właśnie siedzę na keratynowym prostowaniu :) wcześniej byliśmy na zakupach i na obiedzie, kupiłam sobie sweterek, dwie koszule i majteczki koronkowe ;) a za godzinę jedziemy do mojej przyjaciółki i zostajemy do jutra, także dzisiejszą noc sponsoruje mojito :D

A dzisiejszy dzień można podpiąć pod hasła #dietacud #schudnew2017 #fitobiad [emoji14] w poniedziałek wracam na fitness [emoji14]

1487343436-aaaaaa.jpeg


relgx1hpw702se3x.png
 
reklama
A u mnie w końcu pojawił się ból owulacyjny, to okazało się, ze gości do jutra będziemy mieć [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] także z przytulasow bici [emoji23]


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014


Eeeee tam goście nie przeszkoda zawsze mozna pojechac po cos do sklepu albo wieczorkiem.gdzies sie wymknac .... dasz rade a i taka.adrenalina tez wskazana no i pewnie nie bedziesz myslec o tym czy sie uda czy nie.tylko o tym by ktos.nic nie zobaczyl i nic nie.uslyszal :-) ;-)
 
Do góry