reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ale jaja! Jutro czekam na wieści!
A co powiecie o moich owu z wczoraj i dzis. Dzisiaj jajnik prawy boli
1487188044-aaaaaa.jpeg
14 dc jak nic :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny;) Jestem nowa wiec moze sie krotko przedstawie - Jestem Olga ,mam 24 lata,pierwszy cykl staran , jeszcze nie mam dzieci wiec i male doswiadczenie w temacie ;) Mam cykle 28 dniowe , owulacja wypada na 14dc ,obecnie jestem w 19dc . mam ogromna nadzieje na powodzenie ale duzo czytalam i juz wiem ze to wcale nie jest takie proste.:(
 
Hej dziewczyny;) Jestem nowa wiec moze sie krotko przedstawie - Jestem Olga ,mam 24 lata,pierwszy cykl staran , jeszcze nie mam dzieci wiec i male doswiadczenie w temacie ;) Mam cykle 28 dniowe , owulacja wypada na 14dc ,obecnie jestem w 19dc . mam ogromna nadzieje na powodzenie ale duzo czytalam i juz wiem ze to wcale nie jest takie proste.:(
Witaj masz rację wcale to nie takie proste:) ale życzę powodzenia

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny;) Jestem nowa wiec moze sie krotko przedstawie - Jestem Olga ,mam 24 lata,pierwszy cykl staran , jeszcze nie mam dzieci wiec i male doswiadczenie w temacie ;) Mam cykle 28 dniowe , owulacja wypada na 14dc ,obecnie jestem w 19dc . mam ogromna nadzieje na powodzenie ale duzo czytalam i juz wiem ze to wcale nie jest takie proste.:(


&&&& trzymam za starania i witam w naszym gronie .... :-) wiesz a z ta ciaza to jest tak ze jednej uda się odrazu a inne muszą poczekac cierpliwie albo nie cierpliwie na.swoja kolej ja czekam juz 3 cykl :-) pozdrawiam
 
@Spark @Bulbasek @cheebay serdecznie Wam gratuluję! Ciesze się bardzo, że fasolki pięknie rosną! Życzę Wam spokojnych 9mcy❤

@bertha przykro mi, że masz bakterie :( mam nadzieję, że w niczym nie przeszkodzi.

@Lanvin piękny prezent :)

Fajnie, że mialyscie tak udane walentynki :) mój wieczór wczoraj szybko zleciał (i mało romantycznie) bo miałam wizytę u gina na 20:40. Było opóźnienie wiec w domu byłam 21:30. O 22 zawsze się kładziemy bo M wcześnie wstaje. Także szybkie przytulanki i spać :) Owu była wczoraj. Nie wiem czy damy rade bryknąć jeszcze dzisiaj.

Miłego wieczoru :*

A i mam umowioną laparoskopie na 14.03
 
@Spark @Bulbasek @cheebay serdecznie Wam gratuluję! Ciesze się bardzo, że fasolki pięknie rosną! Życzę Wam spokojnych 9mcy[emoji173]

@bertha przykro mi, że masz bakterie :( mam nadzieję, że w niczym nie przeszkodzi.

@Lanvin piękny prezent :)

Fajnie, że mialyscie tak udane walentynki :) mój wieczór wczoraj szybko zleciał (i mało romantycznie) bo miałam wizytę u gina na 20:40. Było opóźnienie wiec w domu byłam 21:30. O 22 zawsze się kładziemy bo M wcześnie wstaje. Także szybkie przytulanki i spać :) Owu była wczoraj. Nie wiem czy damy rade bryknąć jeszcze dzisiaj.

Miłego wieczoru :*

A i mam umowioną laparoskopie na 14.03
Super że laparoskopia zaklepana :) coś się ruszy

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry