reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej dziewczyny;) Jestem nowa wiec moze sie krotko przedstawie - Jestem Olga ,mam 24 lata,pierwszy cykl staran , jeszcze nie mam dzieci wiec i male doswiadczenie w temacie ;) Mam cykle 28 dniowe , owulacja wypada na 14dc ,obecnie jestem w 19dc . mam ogromna nadzieje na powodzenie ale duzo czytalam i juz wiem ze to wcale nie jest takie proste.:(
Witaj, tu szybko dowiesz się wszystkiego[emoji1]
U mnie w sumie to nie wiadomo, ale według mnie własnie w 20 dc była owu. Oby!!!
3mam kciuki, aby to była ostatnia na kilkanaście miesięcy[emoji1]
 
reklama
Zaplanowalam ze test nie wczesniej niz za tydzien w czwartek , bedzie juz blisko @ ;) Poczytalam tu troche i uswiadomilam sobie jak zielona jestem w tematach owulacyjnych , wiem kiedy powinna wystapic i co zachodzi , zadnych szczegolow;p No ale nic , wszystko do nadrobienia;)


Ja mam po 30- a dla mnie dalej te wszystkie testy ovu temperatury itp to czarna magia heheeh takze nie czuj sie w tych sprawach calkiem smotna heheh
 
Ja wycisnęłam nam sok z warzyw i piję i leżę i marzę[emoji2]
A M coraz bardziej chory. Temp już prawie 39[emoji40][emoji37]
 
Ja mam po 30- a dla mnie dalej te wszystkie testy ovu temperatury itp to czarna magia heheeh takze nie czuj sie w tych sprawach calkiem smotna heheh

Mam nadzieje ze nie bede musiala wchodzic w szczegoly i ze juz sie udalo;) Nie wiem czy to ma jakis wplyw ale od 5 lat mam regularne miesiaczki, ani razu sie nie spoznila, jestem ogolnie zdrowa , wiec mysle ze tam tez wszystko dziala jak powinno;p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie w ogóle dlatego idę na zabieg bo to juz długo ale tak jest szyjka trzyma i hcg.
Nimi podpaski duże weź,i jak po lekach będzie cię bolało duże skurcze,domagaj się ketonalu w kroplówce ,mogą podać ja tak miałam szyjka musi się otworzyć,2godz i chlusnie krew,a to już do basenu żebyś miała przy łóżku,trzymaj się dzielnie,później zabieg,obyś sama się oczyscila,mniejsze ryzyko
 
Ty tempki nie mierzysz prawda? Moim zdaniem owu możesz mieć nawet ok 20dc także spokojnie, zobacz i ja i gabrika tak miałyśmy :)
Nie mierzę niestety...a termometr leży w szufladzie. Ale ja wstaje w nocy dość często, więc też ta temperatura by nie była miarodajna :(
No dobra, ale jeśli do soboty nie będzie pozytywnego testu owu to chyba w sobotę nie ma sensu badanie progesteronu???
 
Nimi podpaski duże weź,i jak po lekach będzie cię bolało duże skurcze,domagaj się ketonalu w kroplówce ,mogą podać ja tak miałam szyjka musi się otworzyć,2godz i chlusnie krew,a to już do basenu żebyś miała przy łóżku,trzymaj się dzielnie,później zabieg,obyś sama się oczyscila,mniejsze ryzyko
Ja już raz byłam łyżeczkowana obyło się bez tabletek i nic mnie nie bolalo pamiętam ze wyszłam o 15 i pojechałam kupić pralkę. .. mam nadzieję że teraz tez tak będzie ale raczej mi tych tabletek nie dadzą.
Dzięki za radę mycha :*
 
Nimitii myślałam że ty już po wszystkim. Podobno jak wszystko samo pójdzie to lepiej bo lekami to straszny ból.
Paraplu nie wiedziałam że też przez to przechodziłas.
Ja już się pozbierałam. Czekam na wyniki histopatologiczne i do gin. Mam nadzieję że da mi zielone światło do staran

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana mi po zabiegu mówił tak 2mc on nic nie powie)jak się uda a w 3zielone światło,to mówił gin
 
reklama
Czyli możliwe, że przez brak snu w weeknd się przesunęła.
Przed wyjściem z pracy w toalecie na papierze miałam dużo śluzu z malutką ilością krwi
emoji21.png
. Wiem, że jest coś takiego jak plamienie okołoowulacyjne. Ale nigdy wcześniej tego nie miałam. Ciekawie, ciekawie. A dzisiaj był skok temp. już.
Teraz pytanie brać dzisiaj jeszcze donga i pić srokę?
Jej jakie to wszystko trudne......

A na dodatek M mi napisał, że jest w łóżku z temperaturą 38 stopni. No pięknie.
emoji16.png
emoji16.png
emoji16.png
i teraz cała armia mu umiera. Pędzę, zbałamucę, może jeszcze nie wszystko stracone.
Trzymajcie kciuki. I napiszcie czy brać dzisiaj donga czy już nie???

Powodzenia w bałamuceniu ;) ja Donga biorę do dnia owu ale ja mam monitoring i wiem kiedy ona jest. Taka ciekawostka, odkąd biorę Donga mam plamienie okołoowulacyjne.

Hej kochane :) Dziś u mnie już 34 dc, a okresu jak nie było,tak nie ma...:no: Tzn. ja wiem,że te moje cykle są nieregularne,ale tak jak chyba Agatusia u mnie bywało naprawdę różnie...28 dc,33 dc,38 dc...kiedyś było w ogóle 66 dc..:szok: Po drugim porodzie na kilka miesięcy był spokój, tzn .regularne co 28-29 dni,a potem znowu abarot do poprzedniego wariactwa...Szlag mnie trafia. Czekam na tą wizytę u ginki jak na zbawienie,chociaż nie wiem czy cokolwiek sensownego mi powie (22.02). No chyba,że w tym cyklu udało się zaciążyć.:rolleyes2::cool2:. Mój plan jest taki,żeby testować jutro lub w piątek...ale cholera wie kiedy była owu,jak to w ogóle liczyć,ile dni ma mieć ten cykl...no paranoja. Od standartowego cyklu 28-dniowego, tzn. teoretycznej @ mija tydzień,ale jestem pewna,że u mnie to coś lewe jest i może do piątku poczekam z tym testem? :wściekła/y: I tak podejrzewam,że zobaczę biel. :dry:
Któraś jeszcze testuje jutro lub na dniach?
A poza tym leniwy dzień,dziś u nas piękna pogoda,młoda na dworze od kiedy wróciła ze szkoły.:-D

Zastanów się nad Dongiem :) ja co prawda nie miewałam tak długich cykli (31-36) ale mi uregulował. Od dwóch cykli mam owu w 13dc :)

@mfifi04 ciesze się, że się pozbierałaś kochana :* bardzo trzymam za Ciebie kciuki ❤ wierzę, że będzie dobrze i szybko Wasz aniołek do Was wróci!

@auslanderka to by dopiero było! Czekam z niecierpliwością na wynik bety i bardzo mocno trzymam kciuki!
 
Do góry