reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A co cie skłoniło do zrobienia testu ciazowego w 15dc?

1usavcqgt1dml95x.png
Bo nigdy nie miałam tyle dni i tak wyraźnych testów owu. Ciążowych mam 25 szt. z amazona więc nie szkoda. Nie wiem czemu. Coś mi. Powiedziało w środku eno zrób[emoji16]
Trzymam kciuki zeby wszystko sprawnie i bezbolesnie poszło!


Piękne :) nimiti, ciekawa jestem czy twoja zrobi ci takie :) normalnie zapisze sie do tych Katowic jak takie ci zrobi :)


Rób jutro test! Co sie będziesz kolejny dzien zastanawiać :)






O kurde, niezła sytuacja..mocne te krechy...
mi sie kiedyś pojawił cien na teście ciążowym w terminie owu, ale to był taki deeelikatny cien, a u ciebie widac mocno! Ale numer! A podczas @ były przytulanki? Jest szansa ze wtedy zaszłaś?
Temp masz rzeczywiście niska jak na ciąże. Mierzysz w ustach?

To mój cien w owu:
36b4efc427bc2e47dfea5baf4e035e13.jpg




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Przytulanki były jak na wykresach zaznaczone. Poza tym wiem tyle co Wy[emoji5]
A może owu była w 7 dc? Tam masz zaznaczone, że lepki śluz się pojawił o_O A temperaturę mierzysz o stałych porach?
Może. W sumie to na to liczę[emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120] [emoji120]
Ale przygoda[emoji1]

Dziękuję Wam wszystkim bardzo za kciuki[emoji171].
 
reklama
Bierz, ja zwykle do dwoch dnni po owu brałam na wszelki wypadek jak pewna nie byłam :)
Gwiazdo w Tobie moja nadzieja. Dziś mam teoretycznie 15 dc, a praktycznie 18 od pierwszego dnia plamienia. Testy owulacyjne biel bielą pogania. Dziś trochę czułam jajniki, albo nieoddana dwójka mnie cisnęła ;) co dalej ze sroką i dongiem? Pić, brać czy sobie już odpuścić...???
Na testach nie ma nawet cienia cienia :(
 
Gwiazdo w Tobie moja nadzieja. Dziś mam teoretycznie 15 dc, a praktycznie 18 od pierwszego dnia plamienia. Testy owulacyjne biel bielą pogania. Dziś trochę czułam jajniki, albo nieoddana dwójka mnie cisnęła ;) co dalej ze sroką i dongiem? Pić, brać czy sobie już odpuścić...???
Na testach nie ma nawet cienia cienia :(
A testy dobre masz czy te z allegro?
Bierz! Jak niee będzie owu to cykl przynajmniej powinien być w miarę regularny :)
 
A testy dobre masz czy te z allegro?
Bierz! Jak niee będzie owu to cykl przynajmniej powinien być w miarę regularny :)
Z apteki takie po 30 sztuk pakowane. Nie wiem czy dobre... już nic nie wiem...
Wszystko znowu nie tak. Zaczęłam podjadać i tyję :( już kałdun wielki. Cudowny powrót na ulubiony dział...
 
reklama
Do góry