reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Czyli możliwe, że przez brak snu w weeknd się przesunęła.
Przed wyjściem z pracy w toalecie na papierze miałam dużo śluzu z malutką ilością krwi[emoji21] . Wiem, że jest coś takiego jak plamienie okołoowulacyjne. Ale nigdy wcześniej tego nie miałam. Ciekawie, ciekawie. A dzisiaj był skok temp. już.
Teraz pytanie brać dzisiaj jeszcze donga i pić srokę?
Jej jakie to wszystko trudne......

A na dodatek M mi napisał, że jest w łóżku z temperaturą 38 stopni. No pięknie. [emoji16] [emoji16] [emoji16] i teraz cała armia mu umiera. Pędzę, zbałamucę, może jeszcze nie wszystko stracone.
Trzymajcie kciuki. I napiszcie czy brać dzisiaj donga czy już nie???
Ja dzisiaj miałam skok, ale donga jeszcze biorę, bo nie mam pewności, że owu była. Jak jutro znowu będzie skok, to wtedy nie wezmę.



relgx1hpw702se3x.png
 
reklama
Zaśniady i niektóre guzy... ale jak dobrze pamiętam, wtedy beta dość wysoka...a tu kreska słabsza! :) także oby to dzidziuś!!! :)
I w 2 tygodnie by się nagle rozwinął? Wcześniej robiłam testy i zawsze była biel....
Dobra nie ma co gdybać. Jutro rano siknę 10 amazonową i 20 ze sklepu. Taki mam wybór. A potem na betę. Tylko to niemcy, nie wiem ile trzeba czekać na wyniki.
A dzisiaj pozwolę sobie marzyć, że się udało[emoji2]
Ale będzie mi miło jak potrzymacie trochę kciuki[emoji106]
 
I w 2 tygodnie by się nagle rozwinął? Wcześniej robiłam testy i zawsze była biel....
Dobra nie ma co gdybać. Jutro rano siknę 10 amazonową i 20 ze sklepu. Taki mam wybór. A potem na betę. Tylko to niemcy, nie wiem ile trzeba czekać na wyniki.
A dzisiaj pozwolę sobie marzyć, że się udało[emoji2]
Ale będzie mi miło jak potrzymacie trochę kciuki[emoji106]
potrzymamy, może to trojaczki :D
 
I w 2 tygodnie by się nagle rozwinął? Wcześniej robiłam testy i zawsze była biel....
Dobra nie ma co gdybać. Jutro rano siknę 10 amazonową i 20 ze sklepu. Taki mam wybór. A potem na betę. Tylko to niemcy, nie wiem ile trzeba czekać na wyniki.
A dzisiaj pozwolę sobie marzyć, że się udało[emoji2]
Ale będzie mi miło jak potrzymacie trochę kciuki[emoji106]
No pewnie, zaciśnięte :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bertha tak mam na 03.03 a nie na kwiecie 2018 [emoji23] tak idę na zabieg łyżeczkowania.

Gabrika wyślesz mi zdjęcie są cudne i chciałabym teraz takie :)
Trzymam kciuki zeby wszystko sprawnie i bezbolesnie poszło!

Nie mogę tego zdjęcia wysyłać na priv, więc wrzucam tutaj:
Zobacz załącznik 795658

Powiedz manicurzystce, że na końcówkach jest białe ombre :)
Piękne :) nimiti, ciekawa jestem czy twoja zrobi ci takie :) normalnie zapisze sie do tych Katowic jak takie ci zrobi :)

Hej kochane :) Dziś u mnie już 34 dc, a okresu jak nie było,tak nie ma...:no: Tzn. ja wiem,że te moje cykle są nieregularne,ale tak jak chyba Agatusia u mnie bywało naprawdę różnie...28 dc,33 dc,38 dc...kiedyś było w ogóle 66 dc..:szok: Po drugim porodzie na kilka miesięcy był spokój, tzn .regularne co 28-29 dni,a potem znowu abarot do poprzedniego wariactwa...Szlag mnie trafia. Czekam na tą wizytę u ginki jak na zbawienie,chociaż nie wiem czy cokolwiek sensownego mi powie (22.02). No chyba,że w tym cyklu udało się zaciążyć.:rolleyes2::cool2:. Mój plan jest taki,żeby testować jutro lub w piątek...ale cholera wie kiedy była owu,jak to w ogóle liczyć,ile dni ma mieć ten cykl...no paranoja. Od standartowego cyklu 28-dniowego, tzn. teoretycznej @ mija tydzień,ale jestem pewna,że u mnie to coś lewe jest i może do piątku poczekam z tym testem? :wściekła/y: I tak podejrzewam,że zobaczę biel. :dry:
Któraś jeszcze testuje jutro lub na dniach?
A poza tym leniwy dzień,dziś u nas piękna pogoda,młoda na dworze od kiedy wróciła ze szkoły.:-D
Rób jutro test! Co sie będziesz kolejny dzien zastanawiać :)

Dziewczyny. Znacie wszystkie teorie, że plik LH jest podobny do HCG i że czasem testy owu. wykrywaja ciąże. A czy słyszałyście kiedyś o odwrotnej sytuacji????

1487180427-aaaaaa.jpeg
Ja nic już nie wiem. Wziełam duphaston i leżę obok chorego męża i przeszukuję internet. I zbieram mocz na test nie z amazona. I głowię się, że jak to prawda to dałam się ciąży zaskoczyć, i piłam w sobotę, i wczoraj wino piłam [emoji31][emoji29] nie no na pewno mnie test w konia robi. Nie ma bata.

Ma któraś może jakieś logiczne wytłumaczenie?
O kurde, niezła sytuacja..mocne te krechy...
mi sie kiedyś pojawił cien na teście ciążowym w terminie owu, ale to był taki deeelikatny cien, a u ciebie widac mocno! Ale numer! A podczas @ były przytulanki? Jest szansa ze wtedy zaszłaś?
Temp masz rzeczywiście niska jak na ciąże. Mierzysz w ustach?

To mój cien w owu:
36b4efc427bc2e47dfea5baf4e035e13.jpg




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
I w 2 tygodnie by się nagle rozwinął? Wcześniej robiłam testy i zawsze była biel....
Dobra nie ma co gdybać. Jutro rano siknę 10 amazonową i 20 ze sklepu. Taki mam wybór. A potem na betę. Tylko to niemcy, nie wiem ile trzeba czekać na wyniki.
A dzisiaj pozwolę sobie marzyć, że się udało[emoji2]
Ale będzie mi miło jak potrzymacie trochę kciuki[emoji106]

Kciuki zaciśnięte!! :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry