reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dla tego staram się nie sugerować opiniami gina zwłaszcza,że to była wczesna ciąża.Podejrzewam,że teraz było by mi łatwiej zajść, bo hormony podniesione,a po tych 3 miesiącach różnie może być. Raczej nie chciała bym żałować, że za długo czekałam i później znowu się nie udaje.Póki co dalej czekam na pierwszą @,po stracie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
@powinna się pojawić ok 5 tygodni po. Jeśli nie ma warto to skonsultować z lekarzem

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
alunia87 a Ty miałaś zabieg czy samoistne? Jak samoistne to spokojnie możecie, jak zabieg to lepiej odczekać. Być może przez moją kochaną wpadkę ciąża skończyła się stanem przedrzucawkowym w 36tc a córka z wewnatrzmacicznym zahamowaniem rozwoju płodu
Ani to ani to ciaza przestała się rozwijać i dostałam tabletki na wywołanie krwawienia."caltha" współczuję ci tego przez co musiałeś przejść.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli możliwe, że przez brak snu w weeknd się przesunęła.
Przed wyjściem z pracy w toalecie na papierze miałam dużo śluzu z malutką ilością krwi[emoji21] . Wiem, że jest coś takiego jak plamienie okołoowulacyjne. Ale nigdy wcześniej tego nie miałam. Ciekawie, ciekawie. A dzisiaj był skok temp. już.
Teraz pytanie brać dzisiaj jeszcze donga i pić srokę?
Jej jakie to wszystko trudne......

A na dodatek M mi napisał, że jest w łóżku z temperaturą 38 stopni. No pięknie. [emoji16] [emoji16] [emoji16] i teraz cała armia mu umiera. Pędzę, zbałamucę, może jeszcze nie wszystko stracone.
Trzymajcie kciuki. I napiszcie czy brać dzisiaj donga czy już nie???
Bierz, ja zwykle do dwoch dnni po owu brałam na wszelki wypadek jak pewna nie byłam :)
 
1487180427-aaaaaa.jpeg
Ja nic już nie wiem. Wziełam duphaston i leżę obok chorego męża i przeszukuję internet. I zbieram mocz na test nie z amazona. I głowię się, że jak to prawda to dałam się ciąży zaskoczyć, i piłam w sobotę, i wczoraj wino piłam [emoji31][emoji29] nie no na pewno mnie test w konia robi. Nie ma bata.
Czy Ty teraz powinnaś mieć owu a to test ciążowy?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry