reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

2 krechy 15 dc? Po normalnym okresie takim jak zawsze? Testach ciazowych negatywnych? Gdzie 11 dc były jeszcze nie pęknięte pęcherzyki? Po spadku temperatury?
Widzę ale logicznie nie wierzę.
 
reklama
1487180427-aaaaaa.jpeg
Ja nic już nie wiem. Wziełam duphaston i leżę obok chorego męża i przeszukuję internet. I zbieram mocz na test nie z amazona. I głowię się, że jak to prawda to dałam się ciąży zaskoczyć, i piłam w sobotę, i wczoraj wino piłam [emoji31][emoji29] nie no na pewno mnie test w konia robi. Nie ma bata.

Kochana, Ty się ciesz z tych dwóch krech :):)
 
mfifi04 no właśnie nie. U nas w szpitalu nie praktykują podawaniu tabletek jeśli płód był mały tak mi moja położna powiedziała a u mnie jest tylko puste jajo. Ty masz fajnie bo możesz się starać a ja mam mega leczenie przed sobą.

Paraplu kochana to jest najgorsze ze nas to spotykać musi.
Wczoraj jak oglądałam uwaga tvn była tam 7 letnia dziewczynka niewidoma na jedno oczko i z zespołem FAZ aż mnie wewnętrzne trzepało że jej matka ją tak skrzywdziła w brzuszku i ona ma teraz problemy żeby ją ktoś chciał adoptować. Serce mi się kroilo sama bym ją wzięła ale mąż nie chce.
 
30 zbliża się wielkimi krokami póki ,co mam za sobą rok starań i w styczniu starte pierwszej ciazy długo wyczekiwanej.Narazie muszę co prawda poczekać 3 miesiące z kolejnymi staraniami ze względu na większe ryzyko kolejnej straty,ale myślę ,że w tym roku się uda.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mfifi04 no właśnie nie. U nas w szpitalu nie praktykują podawaniu tabletek jeśli płód był mały tak mi moja położna powiedziała a u mnie jest tylko puste jajo. Ty masz fajnie bo możesz się starać a ja mam mega leczenie przed sobą.

Paraplu kochana to jest najgorsze ze nas to spotykać musi.
Wczoraj jak oglądałam uwaga tvn była tam 7 letnia dziewczynka niewidoma na jedno oczko i z zespołem FAZ aż mnie wewnętrzne trzepało że jej matka ją tak skrzywdziła w brzuszku i ona ma teraz problemy żeby ją ktoś chciał adoptować. Serce mi się kroilo sama bym ją wzięła ale mąż nie chce.
Co szpital to inne metody. Ja akurat trafiłam na dyżur swojego gin. Więc się mną zajął. Ty jesteś tak dzielna kobieta że poradzisz sobie. Zleci szybko zobaczysz :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
30 zbliża się wielkimi krokami póki ,co mam za sobą rok starań i w styczniu starte pierwszej ciazy długo wyczekiwanej.Narazie muszę co prawda poczekać 3 miesiące z kolejnymi staraniami ze względu na większe ryzyko kolejnej straty,ale myślę ,że w tym roku się uda.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
To jesteśmy w podobnej sytuacji. Też straciłam ciaze długo wyczekiwana. Kilka dni temu. Starania już zaczęłaś czy jeszcze nie możecie?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zastanawiam się nad tymi staraniami ,ale raczej od czekam chociaż 2 cykle.Chociaż gin mówi ze wszystko się oczysciło ,ale zjechał mnie na sam pomysł żeby nie czekać, bo to różnie się kończy.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
2 krechy 15 dc? Po normalnym okresie takim jak zawsze? Testach ciazowych negatywnych? Gdzie 11 dc były jeszcze nie pęknięte pęcherzyki? Po spadku temperatury?
Widzę ale logicznie nie wierzę.
Noooo ciekawa sytuacja tutaj nam się zadziała [emoji6]
Czekam z niecierpliwością na jutrzejszą bete w takim razie [emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry