reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Zastanawiam się nad tymi staraniami ,ale raczej od czekam chociaż 2 cykle.Chociaż gin mówi ze wszystko się oczysciło ,ale zjechał mnie na sam pomysł żeby nie czekać, bo to różnie się kończy.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
To zależy od ciebie jak się czujesz psychicznie.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zrobiłam zdjęcie telefonem męża i sobie przesłałam. Poprzedni cykl, niżej bierzący cykl. P.S. kliknęłam już ciążowy pozytywny, bo zawsze mnie ciekawiło co jest po drugiej stronie[emoji16]
1487183300-aaaaaa.jpeg
1487183307-aaaaaa.jpeg
 
I od lipca nie możesz zajsc w ciaze?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
ja po łyżeczkowaniu od razu szczęśliwie zaszłam- stąd mam córkę. Po roku od cc, tak jak lekarz zalecił zaczęliśmy starania, czyli 1.5roku temu, w lipcu, w listopadzie poroniłam w 8tc, a w styczniu pozamaciczna i od roku cisza- chyba że tracę w okolicach @
 
ja po łyżeczkowaniu od razu szczęśliwie zaszłam- stąd mam córkę. Po roku od cc, tak jak lekarz zalecił zaczęliśmy starania, czyli 1.5roku temu, w lipcu, w listopadzie poroniłam w 8tc, a w styczniu pozamaciczna i od roku cisza- chyba że tracę w okolicach @
Boże aż 3 razy. Robiłaś w tym celu badania?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mfifi04 no właśnie nie. U nas w szpitalu nie praktykują podawaniu tabletek jeśli płód był mały tak mi moja położna powiedziała a u mnie jest tylko puste jajo. Ty masz fajnie bo możesz się starać a ja mam mega leczenie przed sobą.

Paraplu kochana to jest najgorsze ze nas to spotykać musi.
Wczoraj jak oglądałam uwaga tvn była tam 7 letnia dziewczynka niewidoma na jedno oczko i z zespołem FAZ aż mnie wewnętrzne trzepało że jej matka ją tak skrzywdziła w brzuszku i ona ma teraz problemy żeby ją ktoś chciał adoptować. Serce mi się kroilo sama bym ją wzięła ale mąż nie chce.
u mnie była tabletka w szpitalu + łyżeczkowanie. Mój gin mówi, że często i tak samo się w pełni nie oczyszcza, więc wolą od razu zajrzeć i doczyścić, żeby w czasie tego nie rozwlekać. Nie wiem czy w każdym przypadku, u mnie był 10tc, a fasolki zatrzymane na 6-7tc.
W sumie tabletka mnie bardziej bolała niż potem samoistne.

lekarz zasugerował genetyczne na trombofilię- jutro wyślę materiał do badań. Jest jeszcze jedno wytłumaczenie, które sprawdzamy. U mojej córki wyszła zmiana w chromisomach- translokacja- jeden chromosom się złamał i przykleił do innego. Jeśli ja lub mąż to mamy, to jest to możliwa przyczyna poronień, bo może część zarodków ma większą tą zmianę od córki. W poniedziałek daliśmy krew do badań na nfz- wyniki lipiec-sierpien
 
u mnie była tabletka w szpitalu + łyżeczkowanie. Mój gin mówi, że często i tak samo się w pełni nie oczyszcza, więc wolą od razu zajrzeć i doczyścić, żeby w czasie tego nie rozwlekać. Nie wiem czy w każdym przypadku, u mnie był 10tc, a fasolki zatrzymane na 6-7tc.
W sumie tabletka mnie bardziej bolała niż potem samoistne.
U mnie zatrzymał się w 5 tygodniu a byłam już w 7. :(

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To zależy od ciebie jak się czujesz psychicznie.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Dla tego staram się nie sugerować opiniami gina zwłaszcza,że to była wczesna ciąża.Podejrzewam,że teraz było by mi łatwiej zajść, bo hormony podniesione,a po tych 3 miesiącach różnie może być. Raczej nie chciała bym żałować, że za długo czekałam i później znowu się nie udaje.Póki co dalej czekam na pierwszą @,po stracie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
alunia87 a Ty miałaś zabieg czy samoistne? Jak samoistne to spokojnie możecie, jak zabieg to lepiej odczekać. Być może przez moją kochaną wpadkę ciąża skończyła się stanem przedrzucawkowym w 36tc a córka z wewnatrzmacicznym zahamowaniem rozwoju płodu
 
reklama
Do góry