reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej!

Co za koszmarny dzien w pracy :( jeszcze tyko pół godziny.

Cieszę się, ze milo spędziliście walentynki :) u nas tez fajnie :) ja dostałam kwiaty, mąż perfumy, syn puzzle :) przygotowaliśmy razem kolacje, a później mówiliśmy jak bardzo się kochamy :) jak mały poszedł spac to obejrzeliśmy film, masaż i wiadomo :) szkoda, ze dziś do pracy trzeba było wstać.

Nie pamietam która pisała dziś o pysznym śniadanku! Normalnie dostałam ślinotoku! Takie śniadanka jadamy wspólnie w weekendy. W tygodniu nie ma czasu :(

Co do owulacji i płci to ja jestem zwolenniczka 50/50 :)

Nie mam preferencji co do płci drugiego dziecka. Cudownie jest być mama synka i fajnie tez byłoby się sprawdzić jako mama córeczki. Ważne, żeby zajść i urodzić zdrowe dziecko :)


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
reklama
Zapomniałam wczoraj Wam napisać, dostałam od mojego dziecia bransoletkę handmade na walentynki, robił z pomocą dziadka :D zrobił też naszyjnik dla swojej dziewczyny, z którą podobno wyznał sobie miłość! I w ten sposób dowiedziałam się o pierwszej miłości mojego syna :D

1487168024-aaaaaa.jpeg


relgx1hpw702se3x.png

Ooooooo [emoji177][emoji177] jak słodko!


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
Lanvin super !ale się fajnie postarało to twoje dziecie :)


Gabrika to ty miałaś takie piękne lekko różowe paznokcie ?

Ja idę jutro na zabieg dzisiaj się zarejestrowałam do endokrynologa babka mi mówi E termin na przyszły rok !to jej powiedziałam w sumie zgodnie z prawdą ze ja jestem w ciszy a w ciąży mogę od razu być przyjęta hahahaha [emoji23] w sumie nie skłamałam techniczne rzecz ujmując to jestem jeszcze w ciąży wiec to nie takie wielkie kłamstwo. Ale serrio termin na za rok ! Masakra :/
 
Lanvin super !ale się fajnie postarało to twoje dziecie :)


Gabrika to ty miałaś takie piękne lekko różowe paznokcie ?

Ja idę jutro na zabieg dzisiaj się zarejestrowałam do endokrynologa babka mi mówi E termin na przyszły rok !to jej powiedziałam w sumie zgodnie z prawdą ze ja jestem w ciszy a w ciąży mogę od razu być przyjęta hahahaha [emoji23] w sumie nie skłamałam techniczne rzecz ujmując to jestem jeszcze w ciąży wiec to nie takie wielkie kłamstwo. Ale serrio termin na za rok ! Masakra :/

Tak, ja :)

Z tymi terminami to jest po prostu żal.pl .... o_O
 
Lanvin super !ale się fajnie postarało to twoje dziecie :)


Gabrika to ty miałaś takie piękne lekko różowe paznokcie ?

Ja idę jutro na zabieg dzisiaj się zarejestrowałam do endokrynologa babka mi mówi E termin na przyszły rok !to jej powiedziałam w sumie zgodnie z prawdą ze ja jestem w ciszy a w ciąży mogę od razu być przyjęta hahahaha [emoji23] w sumie nie skłamałam techniczne rzecz ujmując to jestem jeszcze w ciąży wiec to nie takie wielkie kłamstwo. Ale serrio termin na za rok ! Masakra :/
I co, udalo sie?? dostalas wczesniejszy termin? bardzo dobrze zrobilas :)

a jaki zabieg masz na mysli? czyszczenie...? :(
 
Za rok? [emoji15]


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
Lanvin śliczna branzoletka.
Bertha kiedy idziesz do gina? Może da ci jakieś leki i nie będze opóźnienia, albo najlepiej jak wogóle nie będzie potrzebne.

U mnie dziwnie. Znów pozytywny test owu. Chyba są coś nie ten teges. Pierwszy z paczki zrobiłam w pt. i pozytyw, wczoraj i dzisiaj to samo. Z tym, że wczoraj był strasznie mocny a w pt i dzisiaj tylko mocny pozytyw. Nic już nie rozumiem z tego. Miał kiedyś któraś z Was tak?
 
reklama
U Ciebie ewidentnie owu była teraz! A nie tak jak Ci pokazało :) to mój, istna wariacja :D

1487167538-aaaaaa.png




Zrzut ekranu :)



Ostatnio mamaginelokog pisała o tym, że to ściema :) a szansę są 50:50, jak w każdym przypadku :)



U mnie trzeba przytrzymać dłużej przycisk blokady ekranu :)



relgx1hpw702se3x.png
To u Ciebie chyba też owu bo taki skok do góry :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry