reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny, Ja chyba w koncu odetchne z ulga... jestem po wizycie. Wszystko w porzadku, sluchalam bicia serduszka na doplerze, najważniejsza jednak sprawa- przyszły dzis rano wyniki moich testów prenatalnych WSZYSTKO JEST OK[emoji179][emoji179][emoji179] dzidzia zdrowa jak rydz[emoji7] lekarka sie mnie spytała czy chce znac płeć bo jednak przysłali ten wynik tez, ale powiedzialam ze nie[emoji4]
Tez słabizna jestem i omalo nie zemdlałam bo upuścili mnie dzis piec fiolek krwi[emoji15] na ogolna morfologie, gr krwi, cały screening na przeciwciała, wzwb, HIV, syphylis, rubella ( to różyczka chyba nie?[emoji848]) i na coś tam jeszcze związane z moim nadcisnieniem.
Od dzisiaj tez mam brać baby aspirin, w dużej mierze niweluje wystąpienie stanu przedrzucawkowego.
Także wspaniały Prezent na Walentynki dostałam i naprawdę w koncu zeszło ze mnie to cisnienie!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję:)
 
reklama
Ja dziś miałam trochę jaśniejsze więc ci to oznacza? że kiedy się owu spodziewać? Tylko że ja mam te testy z allegro więc ciekawe czy coś to mi da.
Ja 1 mam taką kreskę. Jak Twoja jest równie ciemna co kontrolna lub ciemniejsza to owu powinna być za 24-36 godzin teoretycznie.[emoji2]
 
Spark cudna fasolka [emoji171]

Emsi z tego samego dnia .
Strumieniowy ( cos tam widać ) i płytkowy .


1487103258-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t3d [emoji235]
 
Ja dziś miałam trochę jaśniejsze więc ci to oznacza? że kiedy się owu spodziewać? Tylko że ja mam te testy z allegro więc ciekawe czy coś to mi da.
Ja w styczniu kijowe testy zamówiłam z allegro bardzo blade mi wychodziły i nie kierowałam się nimi te niebieskie mówiłam do męża że ten cykl znowu się nie uda i się tak przygotywałam psychicznie na @ bo na pewno będzie dzień przed @ zrobiłam test dla jaj który gratisowo z testami owu mi przyszły i blada kreseczka druga tylko na parapecie przy świetle dziennym było widać ją co 2 dni powtórka i mocniejsza. Test z lobaratorium z krwi potwierdził mi na 100%.Czekam teraz do 20.02 na pierwszą wizyte.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 1 mam taką kreskę. Jak Twoja jest równie ciemna co kontrolna lub ciemniejsza to owu powinna być za 24-36 godzin teoretycznie.[emoji2]
.
Moje jest taka bladziudka. o wiele jaśniejsze niż testowa ( taki cien) więc nie wiem czy to jutro będzie już taka jak kontra czy za dwa dni? jak to szybko ciemnieje?
 
Ja w styczniu kijowe testy zamówiłam z allegro bardzo blade mi wychodziły i nie kierowałam się nimi te niebieskie mówiłam do męża że ten cykl znowu się nie uda i się tak przygotywałam psychicznie na @ bo na pewno będzie dzień przed @ zrobiłam test dla jaj który gratisowo z testami owu mi przyszły i blada kreseczka druga tylko na parapecie przy świetle dziennym było widać ją co 2 dni powtórka i mocniejsza. Test z lobaratorium z krwi potwierdził mi na 100%.Czekam teraz do 20.02 na pierwszą wizyte.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
czyli zmarnowane pieniądze jak nic:p a jak robiłaś te testy owu z allegro codziennie to nie ciemnieje kreski? mi wczoraj nic nie wyszło a dziś widać już coś i liczyłam że codziennie będzie ciemniej :D
 
Wzięłam 4 płytkowe i 2 strumieniowe ... zobaczymy. Jak szaleć to szaleć [emoji1]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
[emoji110][emoji110]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t3d [emoji235]
 
reklama
.
Moje jest taka bladziudka. o wiele jaśniejsze niż testowa ( taki cien) więc nie wiem czy to jutro będzie już taka jak kontra czy za dwa dni? jak to szybko ciemnieje?
Zrób może kolejny test jutro przed południem. Tylko pamiętaj nie pić przed ok. 2 godzin.
Każdej z nas plik LH wzrasta inaczej, jednym szybko innym wychodzą pozytwne testy przez 2 dni nawet.
 
Do góry