reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mamuniol dlaczego nie ide na Bete ? Bo mam nerwy ze stali hehe a tak powaznie to juz kiedys tu pisalam o tym ze dla mnie beta tez nie jest do konca super rozwiazaniem i moze dac o wiele wiecej stresu niz caly test czy wyczekiwanie ja w ciazy w ktorej mialam zabieg mialam robiona bete trzy razy przyrost byl super a ciaza obumarla kolezanka natomiast miala maly przyrost odchodzilaod zmyslow a dzis jest juz w 16tyg ciazy tak ze wiesz dla mnie beta to cos co moze byc potrzebne ale np w jakies pozniejszej diagnozie gdzie potem beta spada np po poronieniu no i wiesz urodzilam trojke i przy zadnj nie robilam Bety i bylam bardzo spokojna w ramtych ciazach ...
Ja robilam bete tylko taz w kazdej z ciąż dla potwierdzenia testu wlasnie. Pozniej zadnych przyrostów już nie badalam
 
reklama
Ale tu dzis cicho.. gdzie was wywialo? Ja w pracy siedzę, pogoda piękna. Aż żal sie w biurze kisić:(
 
reklama
Do góry