reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witajcie staraczki! :-)
Jestem tutaj nowa, mam nadzieję, że szybko wdrożę się w temat :)
Ogólnie ( jak sama nazwa tematu wskazuje) też należę do grona staraczek :D
Mój ostatni cykl ginekolog okreslila jako " bezowulacyjny" a jeszcze poprzedni jako " mega ! juz! dzialajcie! nie ma na co czekac! to dzisiaj!" eh...
wiec zaczelismy, przyszla @ a teraz...?w tym "bezowulacyjnym" i tak sie staralismy i okres spoznia mi sie juz 6 dzien.
temperatura podwyzszona, bialy sluz, a dzisiaj tak bolą mnie piersi, że zaraz się wścieknę!
test negatyywny w dniu spodziewanej miesiaczki, jutro zrobie drugi, zobaczymy.

nie nakrecam się, ale chcę tu być zeby poobserwować i pobeblać z Wami staraczkami ;)
pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia!

dobranoc! ;)
 
reklama
Witajcie staraczki! :-)
Jestem tutaj nowa, mam nadzieję, że szybko wdrożę się w temat :)
Ogólnie ( jak sama nazwa tematu wskazuje) też należę do grona staraczek :D
Mój ostatni cykl ginekolog okreslila jako " bezowulacyjny" a jeszcze poprzedni jako " mega ! juz! dzialajcie! nie ma na co czekac! to dzisiaj!" eh...
wiec zaczelismy, przyszla @ a teraz...?w tym "bezowulacyjnym" i tak sie staralismy i okres spoznia mi sie juz 6 dzien.
temperatura podwyzszona, bialy sluz, a dzisiaj tak bolą mnie piersi, że zaraz się wścieknę!
test negatyywny w dniu spodziewanej miesiaczki, jutro zrobie drugi, zobaczymy.

nie nakrecam się, ale chcę tu być zeby poobserwować i pobeblać z Wami staraczkami ;)
pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia!

dobranoc! ;)

Witaj :)


 
Witajcie staraczki! :-)
Jestem tutaj nowa, mam nadzieję, że szybko wdrożę się w temat :)
Ogólnie ( jak sama nazwa tematu wskazuje) też należę do grona staraczek :D
Mój ostatni cykl ginekolog okreslila jako " bezowulacyjny" a jeszcze poprzedni jako " mega ! juz! dzialajcie! nie ma na co czekac! to dzisiaj!" eh...
wiec zaczelismy, przyszla @ a teraz...?w tym "bezowulacyjnym" i tak sie staralismy i okres spoznia mi sie juz 6 dzien.
temperatura podwyzszona, bialy sluz, a dzisiaj tak bolą mnie piersi, że zaraz się wścieknę!
test negatyywny w dniu spodziewanej miesiaczki, jutro zrobie drugi, zobaczymy.

nie nakrecam się, ale chcę tu być zeby poobserwować i pobeblać z Wami staraczkami ;)
pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia!

dobranoc! ;)
Powodzenia. [emoji5]
 
Cześć!! :)

Witaj Katarzyna :) I jak dzisiejszy test? :)

Nie umiem się odnaleźć w tym tygodniu :p Ledno zaczęłam pracę, a tu już piątek.

Jakie macie plany weekendowe?
 
A my szalenstwo. Zalatwialismy sprawy z kredytem na mieszkanie. Wczoraj udalo sie wszytko podpisac. Dzis ostatnie papiery dostatczam do nanku i mamy krotka chwile na zlapanie oddechu przed zalatwianiem spraw remontowych.

Dzis mam 25 dc. W ostatnim cyklu mialam juz plamienia w tym czasie. Teraz cisza. Pewnie wydluzy mi się trochę.

W sobote mamy dentyste ze starszym synem. Idzie po raz drugi na kontrol. Na szczescie ostatnio mial wszytkie zabki zdrowe. Teraz zastanawiam sie nad lakowaniem. Czy to ma sens przy mleczakach? Roblyscie to swoim pociechom?

W niedziele moze pojedziemy nad morze jesli pogoda dopiszę.

Dopatrzyłam sie kolejnych dwuch kreseczek na naszym forum- gratuluję mamusi
 
reklama
Ja robiłam lakowanie ale i tak się psuly. Mój dentysta poleca Elmex żel do fluoryzacji tam jest napisane raz w tygodniu ale on zaleca więcej . Z kolei inni mówią żeby nie przesadzać ale mi się wydaje ze taki żel jest skuteczny tak 2 razy w tygodniu

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry