reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

To by było zaskakujące gdyby pryszcze w czasie około owu zwiastowały małą fasolkę :] no mnie jeszcze masakrycznie chce się pić wieczorami i ten dziwny smak w ustach rano. Prędzej jednak zrzucam winę może na jakieś niestrawności - nawet jeśli to na objawy ciążowe stanowczo za wcześnie :p
Ja to ostatnio mam posmak krwii, masakra, już myślałam ostatnio, że cos mi sie dzieje po wyrwaniu osemki, ale to już miesiąc chyba :p.
 
reklama
Ja to ostatnio mam posmak krwii, masakra, już myślałam ostatnio, że cos mi sie dzieje po wyrwaniu osemki, ale to już miesiąc chyba :p.
A który dc? Bo metaliczny posmak właśnie jakby krew, to dobry znak podobno [emoji16]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Paraplu, świetny !! [emoji7] nie chcesz wracać? Mieszkacie tam tymczasowo czy na stałe? Ty już po plodnych? Może mała fasolkę z PL sobie przywieziecie [emoji7]

Spark, w sumie to często jestem w Kozłówej Górze u siostry a to blisko [emoji6] umówimy się kiedyś na spacer z brzuchami co? [emoji3] bo ja wierze, że to już za niedługo [emoji110]
Nimitti, prawda jest raka, że jakby nie chciał to by się zabezpieczał ! [emoji6] moj te focha jeden miesiąc strzelił a teraz nie chce sie zabezpieczać i sam mnie goni [emoji12] wiec prawda jest taka że oni to robią świadomie! Moze twój nie spodziewał sie ze to bedzie tak szybko [emoji23]
Windy, ja jutro wyjeżdżam do Starachowic, hotel z basenem i spa to tez sobie użyje trochę, podrinkuje i zobaczymy [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Poważnie?? Ja w KG mam pół rodziny!!! :D haha no taką mam nadzieję :D
 
Myślę, że to zależy od tego jakie masz potrzeby: jak długo będziesz nosić/jak suche masz oko itd :)

Ja nosiłam AirOptix Day&Night a teraz przerzuciłam się na mało znaną firmę: Horien - są tanie ale bardzo dobre na moje długie noszenie soczewek & suchą spojówkę.
Ja noszę Biofinity, ale zawsze ściągam na noc żeby oko odpoczelo. Jak mam wolne to okularki ☺
@marc ja tam się rodzicami nie przejmuje, mieliby pretensje, ale to jest moje prywatne życie i trudno :-) :) Będzie młodsza, lepsza z nowymi pomysłami ☺
 
Szalone, chyba Wam sie dzisiaj nudzi, ze tyle postow splodzilyscie [emoji23]

A mnie dzisiaj oswiecilo, ze ja w tamtym cyklu czulam klucie po prawej stronie i bylam pewna, ze owulka z prawego jajnika. A w altualnym cyklu gin mi powiedzial, ze owulka z prawego jajnika a ja nie czuje zadnego klucia.
To ja juz nie wiem, czy owulka byla 2 razy z prawego czy tamto klucie to odezwal mi sie piasek w nerce.
Serio, organizm takie figle potrafi platac, ze az trudno uwierzyc.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry