reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej! Dawno nie pisałam, ale poczytuję Was regularnie. Gratuluję pięknych kresek! U mnie dziś 56 dzień cyklu hoł hoł. Dwa testy ciążowe w 36dc i 43dc pokazały biel, wczoraj wizyta u gina po luteinę na wywołanie okresu i wieczorem kontrolny test. I uwaga - pokazał jedną kreską a po 15 minutach pojawiła się kolejna bledziutka, ale zdecydowanie widoczna. Powiedzcie proszę - ta druga kreska to przez za długi czas leżenia testu tak? Nie chcę robić sobie nadziei.

W instrukcji pisze, aby nie brać pod uwagę wyniku testu po dłuższym czasie niż 5 minut... Więc podeszłabym do tego na Twoim miejscu racjonalnie.
 
reklama
Ja też z drugim [emoji5]osiem lat bez zabiezpieczenia i dopiero jak odkryłam metaxe to zaskoczyło [emoji6]


w57v9jcg8ygytwh4.png
Staraczki alkoholiczki :-D jak widać to niezawodny sposób :p

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
Ej! Czy ja dobrze przeczytałam posty, że tu nam się też jakieś zaręczyny pojawiły? :):) Jeżeli tak, to gratuluję :):):)

Ja dzisiaj wkroczyłam w 3 dziesiątkę mojego życia. Rano mój M zostwił mi prezent i liścik z życzeniami i dyspozycją że mam się szykować na wieczór :):)
Moje przyjaciółki przywiązały mi z samego rana do drzwi balony i zostawiły bukiet tulipanów, jak wychodziłam z mieszkania to omal zawału nie dostałam!!! Potem płakałam jak bóbr ze szczęścia :):)

Trzeba się cieszyć z małych rzeczy dziewczęta!
Wszystkiego najlepszego i kolejnych urodzin już we troje :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
Mam tylko 2 takie przyjaciółki. Znamy się pół życia. Inne moje koleżanki albo gdzieś wyjechały i kontakt się urwał, albo okazały się fałszywe i musiałam zakończyć znajomość... Myślę, że w dzisiejszych czasach najciężej o kogoś kto jest prawdziwy i szczery.
Tak jak u mnie :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
Hej! Dawno nie pisałam, ale poczytuję Was regularnie. Gratuluję pięknych kresek! U mnie dziś 56 dzień cyklu hoł hoł. Dwa testy ciążowe w 36dc i 43dc pokazały biel, wczoraj wizyta u gina po luteinę na wywołanie okresu i wieczorem kontrolny test. I uwaga - pokazał jedną kreską a po 15 minutach pojawiła się kolejna bledziutka, ale zdecydowanie widoczna. Powiedzcie proszę - ta druga kreska to przez za długi czas leżenia testu tak? Nie chcę robić sobie nadziei.
Pokaż nam i powtórz test :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
reklama
Pokaż test :) ekspertki ocenia :)

Ja wczoraj napisałam do mojego gina.Dzisiaj mi odpisał, ze da znać w wolnej chwili co dalej, jaki plan dzialania. Mam nadzieję, ze mi coś poradzi. Może ta luteina i podtrzymam bobaska. Dzisiaj 6 dc. Małpa poszła, zaczynamy działać bo mam już chęci na mojego :D
 
Do góry