reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Lux ja właśnie nie umiałam sobie tego wytłumaczyć. Zawsze sobie myślałam ta to ma szczęście ledwo co podjęła decyzję o staraniu a już jest w ciąży a ja prawie 1,5 roku i nic. Może dlatego że faktycznie znałam takie osoby ze z 3 cykle się starały i bach. Przy drugich staraniach miałam fajne podejście na luzie, założyłam sobie że przynajmniej rok musi upłynąć zanim zajdę, cieszyłam się sexem i nie liczyłam za bardzo i w 4-tym cyklu się udało. Więc w szoku nie złym byłam. W 11 tyg. dopiero oswoiłam się z myślą.
 
reklama
Lux ja właśnie nie umiałam sobie tego wytłumaczyć. Zawsze sobie myślałam ta to ma szczęście ledwo co podjęła decyzję o staraniu a już jest w ciąży a ja prawie 1,5 roku i nic. Może dlatego że faktycznie znałam takie osoby ze z 3 cykle się starały i bach. Przy drugich staraniach miałam fajne podejście na luzie, założyłam sobie że przynajmniej rok musi upłynąć zanim zajdę, cieszyłam się sexem i nie liczyłam za bardzo i w 4-tym cyklu się udało. Więc w szoku nie złym byłam. W 11 tyg. dopiero oswoiłam się z myślą.
ja teraz zaszlam w trzecim cyklu i tak mysle, czy kogos to nie boli, ze tak szybko mi sie udalo,siedzi mi to w glowie
 
Lux nie myśl o Tym. Ciesz się swoim stanem, dużo przeszłaś więc na Święta dostaniesz fajny prezent. Każda z nas zajdzie w swoim czasie.
 
dzieki, powiem Ci, ze w szoku jestem do teraz
Gdybym ja zaszła, to byłabym w jeszcze większym szoku... Z resztą nie umiałabym bym teraz się cieszyć ciążą... Wszystko idzie jak po grudzie, więc co do ciąży też bym miała takie przeczucia...
Z resztą zakończyłam stymulacje, stan kliniczny nie odpowiada badaniom, nie wiadomo co mi jest, bez leków nie mam owu, więc na dziecko już przestaję liczyć. Bez owu ciąży nie będzie, więc nie mam co się łudzić póki ktoś nie wymyśli co mi jest i co z tym zrobić...


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja teraz zaszlam w trzecim cyklu i tak mysle, czy kogos to nie boli, ze tak szybko mi sie udalo,siedzi mi to w glowie
Luxi, bądź asertywną egoistką. Nie masz wpływu na to, co myślą inni. Jeżeli kogoś zaboli Twoja ciąża, to jest to jego problem i on sam musi się z tym uporać. Tobie nic do tego i powodem nie jest Twoja ciąża, tylko to, że ta osoba nie radzi sobie ze swoimi problemami. Skup się na sobie, pisz cały czas i nie uciekaj stąd.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiu wiesz to fakt, ze duzo przeszlam, wiem, ze zasluzylam na ta ciaze, jestem teraz taka szczesliwa, dbam o siebie, wiem, ze bedzie dobrze i zycze Wam wszystkim takiego szczescia, warto o to walczyc!
PanaKotka wiesz, moge byc egoistka, tylko ja tak nie umiem, boje sie szwagierce o ciazy powiedziec, boje jak cholera, a co do Ciebie to zycze bys znalazla lekara, ktory sie Tooba zajmie tak, ze bedzie owu i zaraz potem ciaza! wierze w to!
 
lux dlaczego boisz się powiedzieć szwagierce? Może ja masz obawy to jej przez jakiś czas nie mów. Po co masz się stresować.Ja jak zajdę to raczej nikomu nie powiem, zwłaszcza mamie. Jak jej powiedziałam jak zaszłam w drugą ciążę to mi zadymę zrobiła, pokazała wielkie zaniedowolenie i było mi bardzo przykro z tego powodu.
 
reklama
Staraczka ja za bardzo na betach się nie znam ale raz robiłam w 30 dc przy cyklach 28 dniowych i wtedy ładna wartość wyszła więc z pewnością parę dni przed @ można wcześniej ją zrobić.
 
Do góry