reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Przed chwila wygooglowałam. to chyba w gramach ZIOLA OJCA SROKI

Liść melisy 100

Ziele lebiodki 50

Kwiat rumianku 50

Ziele macierzanki 50

Liść pokrzywy 50

Ziele dziurawca 50

Ziele rdestu ptasiego 50

Owoc niepokalanka 50

Zioła zmieszać, wsypać łyżeczkę na szklankę wrzątku, naparzać pod przykryciem ½ godz. przecedzić, pić wieczorem (oboje małżonkowie mogą pić napar).
 
reklama
Ehh nie umiem na to pozytywnie patrzec bo urlop wole z rodzina spedzic a nie kuzwa w zastanej Holandii :(
Szkoda mi czasu i kasy na siedzenie bez celu w domu. Od 4 lat nie bylam na Swieta w Polsce i wrescie mialam byc w te. No to nie wiadomo czy bedzie czym pojechac albo za co :( (auto kupione miesiac temu).

Pomoc drogowa probowala uruchomic moje auto i kompletna kaplica. Kuby auto udalo sie uruchomic w trybie awaryjnym, tak zeby dalo sie tylko dojechac do mechanika :(




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nie martw sie:) auto napewno da się naprawić. Zobaczysz pojedziesz do rodziny bedą najpiekniejsze Twoje Swieta od 4 lat:)
 
zMieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki ,z "Poradnika ziołowego" , pobudzająca pracę jajników dla cyklów bezowulacyjnych

lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny.
Pić szklankę odwaru przed snem.
mieszankę nr 3 można pić na dwa sposoby :
1. całe 3 cykle i potem chociaż jeden cykl przerwy lub
2. pić tylko do owu (jeśli jest pewnosć ze owu była) i potem nic nie pić lub pić zioła na II fazę (w przypadku problemów z progesteronem



Taką wtedy wiadomosc dostała 1:)
 
Boże jak ja bym chciała być na Twoim miejscu... Nie wiem, czy to dzień tak mnie nastraja, czy świadomość że praca 14-24...ale siedzę pod kołdrą i wyję. Poryczałam się oglądając jakiś filmik w necie o staruszku samotnie spędzającym święta. Dziś mój jest w pracy, córcia w szkole, więc mogę sobie spokojnie poryczeć...
Jestem strasznie zdołowana, nie wiem czy dam radę chodzić z moim na te wszystkie wizyty, badania... Nie wiem, czy się nie poddam.
Może to chwilowy kryzys, ale nie mam siły na nic...
Zycze Tobie wytrwałości i duzo sil:)
 
Domyślam się co czujesz... Czuje, że takie rozczarowanie i mnie spotka 21 grudnia.... Boje sie tego....
Najgorsze są pytania a kiedy Wy, kiedy wasza kolej... W tym roku u mnie na swieta nie bedzie takich pytan, beda współczucia i pytania o samopoczucie po poronieniu... rzygam już tym wszystkim... Już praktycznie wróciłam do siebie ale każde takie pytanie to kolejny krok w tył dla mnie.. a ja potrzebuje teraz isc do przodu....
Wiem co czujesz.. moi teście zawsze mowią- Chetnie wozkiem bym pojezdził, albo kiedy wasza kolej:( to jest dołujące
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji6] widzę, że coraz smutniej u nas.. gdzie te pozytywy?!!
Ja testuje 23.12 i jestem przerażona.. bo jakoś nie nastawiam sie specjalnie ale bedzie mi mega smutno.. i to na dzień przed wigilia..



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Basia razem zatestujemy :)

Napisane na ASUS_Z00AD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry