reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
rodzice podobno dali czadu na adrzejki i popili za duzo i dziecko sie balo i wyszlo, to bylo w bloku obok nas, masakra....:(
Właśnie doczytałam. Niektórzy na prawdę nie powinni mieć dzieci. Sama jako dziecko bywałam w takiej sytuacji. Raz mój dwuletni brat chodził po osiedlu, matka nachlana spała, ja byłam w szkole. Na szczęście go poznali i przyprowadzili. I taka ma pięcioro a tu tyle staraczek, dobrych duszyczek doczekać się nie może. Życie jest nie sprawiedliwe, dzieci niczemu winne, jak słyszę takie historie nuż w kieszeni mi się otwiera.
 
Właśnie doczytałam. Niektórzy na prawdę nie powinni mieć dzieci. Sama jako dziecko bywałam w takiej sytuacji. Raz mój dwuletni brat chodził po osiedlu, matka nachlana spała, ja byłam w szkole. Na szczęście go poznali i przyprowadzili. I taka ma pięcioro a tu tyle staraczek, dobrych duszyczek doczekać się nie może. Życie jest nie sprawiedliwe, dzieci niczemu winne, jak słyszę takie historie nuż w kieszeni mi się otwiera.
no i ja sama wczoraj mowilam, ze tacy ludzie moga miec dzieci, spac nie moglam a jak usnelam to sie przebudzalam i myslalam o tym dziecku, co sie tak naprawde stalo...
 
caly czas zerkam na neta i czekam czy cos se pojawi, jakas wzmianka o tym czy je znalezli czy nie...ja obstawiam, ze wrocilo do domu i rodzice nie zglosili tego po prostu, ze zaginelo i zdazylo wrocic
Może i tak ale nie mogę uwierzyć też w to że ktoś je widział i zadzwonił do żony bo co, bo szkoda mu czasu było widząc płaczące dziecko same? U nas jak auto stoi na poboczu nikt nie przejechałby obojętnie, taki zwyczaj choćby się waliło paliło a tu takie coś no szczęka mi opadła.... Ciekawe ile w tym wszystkim prawdy w ogóle.
 
reklama
Lux masakra z tym dzieckiem, biedne, że ze strachu uciekać musi nad ranem...

T. czuje się kiepsko, pół nocy nie spał z bólu. L4 dostał do połowy grudnia, zły, bo nie lubi tak długo nie pracować, no ale cóż...

Nimitii okolice Katowic, a Ty?

Bulbasek jak plamienia ? :)
 
Do góry