reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ania@ przykro mi trzymam kciuki za następny cykl

Morela gratulacje :) już nie ma wątpliwości będzie kolejny lipcowy dzidziuś.

Ja testuję dopiero w piątek oczywiście objawy ciążowe mam ale wiadomo że jeszcze za wcześnie na to.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Melduję się z rana, test zrobiony - jedna kreska i biel vizira. Czemu znowu się nie udało? :( No nic do końca roku próbuję a w Nowym do ginekologa i na badania, żeby sprawdzic czy wszystko w porządku.
Ania a który dc ?
24 dc, ale ja mam krótkie cykle, także na pewno to nie to. :(


km5sio4pghry649q.png
 
A ja że sie tyle naczytałam o przykrych sytuacjach to kupiłam w rossmanie bobo test ( wykupili mi facelle :D ) i przed chwilką zrobiłam bo w sumie to przed terminem @ tylko testowałam:p i chyba już wątpliwosci nie mam :) dzisiaj 33dc Zobacz załącznik 781493

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Wierzę Ci bo i ja dziś zrobiłam drugi. Nadal kreska blada i pewnie zrobię jeszcze z 2 na dniach :)

km5sio4pghry649q.png
 
reklama
Do góry