reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No właśnie u mnie coś słabo te starania wyglądają w ostatnich dwóch cyklach z tego co widzę i właśnie chcę się skupić tylko na tym teraz. Nie chce się zastanawiać kiedy płodne, kiedy owu tylko przejść do działania. Bo doszłam do wniosku, że od myślenia i analizowania w ciążę nie zajde [emoji12]
U mnie jeszcze stres i wieczny pęd blokuje pewnie temat ... i tez postaram się wyluzować do granic możliwości. Może joga ... hmm tylko ja strasznie słabo rozciągnięta jestem więc nie wiem czy takie ad hoc ma sens ... bo wszystko jest dobre jak jest systematyczne a nie jak tylek się pali i na sile szuka się sposobu na zmianę życia na lepsze ... eh
Zawsze pozostanie mi Bon Jovi na gorsze dni ... [emoji12]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom

No pewnie, nie ma nic na siłę :) może być medytacja :) ważne żeby się wyciszyć i odzyskać równowagę wewnętrzną :)
 
reklama
Hej Dziewczynki:)
Nie było mnie z tydzień, a tu takie wspaniałe wieści!!!
Megan, Kotek, Morelka, Sarat, Iza - Dziewczyny przełamałyście złą passę:) Co za wysyp kreseczek!!! Serdecznie gratuluję i życzę leniwych 9 miesięcy:)

U mnie ten cykl całkowicie spokojnie, żadnych testów, nawet nie sprawdzałam w które dni były przytulanka. Jedynie coś mi termin @ nie pasował i to sprawdziłam - i bardzo proszę Alexandra, popraw mi termin na 15.11.
Nie wiem czy coś wyjdzie czy nie - ale na wszelki wypadek proszę od kciuki i fluidy:)

Evelinia - a jak tam u Ciebie? Może nam się uda tym razem, co?
Uściski!
 
Nimitii dużo siły i cierpliwości życzę [emoji6]

Sarat wszystko wygląda jak najbardziej ok ... cieszcie się kochani ile wlezie ... takie chwile się pamięta całe życie [emoji6]

U mnie w końcu @ przyszła ... data następnej 04.12 ... I niech nie waży się pokazać! Ja Lui Siwa Bulbasek Spark i kto jeszcze chce robimy prezent na Mikołaja i rozpoczynamy sierpniowki!!! [emoji12]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Cieszę się Kochana że o mnie pamiętasz [emoji11][emoji9] tak jest robimy sobie prezent na Mikołajki.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sorry dziewczyny pomyliłam te prawie równe kreski to były przy 1800 becie przy 1000 bladzioch byl

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Melduję się z rana, test zrobiony - jedna kreska i biel vizira. Czemu znowu się nie udało? :( No nic do końca roku próbuję a w Nowym do ginekologa i na badania, żeby sprawdzic czy wszystko w porządku.
 
reklama
Do góry