reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A ja że sie tyle naczytałam o przykrych sytuacjach to kupiłam w rossmanie bobo test ( wykupili mi facelle :D ) i przed chwilką zrobiłam bo w sumie to przed terminem @ tylko testowałam:p i chyba już wątpliwosci nie mam :) dzisiaj 33dc Zobacz załącznik 781493

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Widzisz bobotest jest dobry czyli beta przyrasta ponad 25
 
Sarat czas pokaże ale albo warjuje (co jest większym prawdopodobieństwem :D) albo tak jest naprawdę bo nigdy mnie tak piersi nie bolały (tylko w ciąży ) i pobolewa lekko podbrzusze w okolicach lewej strony wczoraj kłulo z lewego miałam jajo. Przepraszam że was tak katuje ale odchodzę już od zmysłów :/

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bolały was sutki kiedy miałyście pmsa ? Moje ewidentnie nie lubią dotyku obecnie [emoji23] boże co się ze.mna dzieje niech ten wtorek już będzie bo zwarjuje.
Staram się myśleć jak Ania mi napisała bo to prawda już test powinien coś pokazać. Mówię oszaleje :D

Sarat widzisz nie martw się :) będzie wszystko w najlepszym porządku :*

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie nigdy wcześniej sutki nie bolały za to teraz zaczęły boleć ,juz od kilku dni je czuje :D miałaś tak kiedys :D ? Moze to jednak dobry znak ze cos sie tam dzieje:D ja dalej wierze ze bedzie u Ciebie pozytyw :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sarat czas pokaże ale albo warjuje (co jest większym prawdopodobieństwem :D) albo tak jest naprawdę bo nigdy mnie tak piersi nie bolały (tylko w ciąży ) i pobolewa lekko podbrzusze w okolicach lewej strony wczoraj kłulo z lewego miałam jajo. Przepraszam że was tak katuje ale odchodzę już od zmysłów :/

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Prosze mi już wczesniej nie testować chociaz wiem ze to trudne bo sama zatestowałam ale wiedziałam ze @ bede miec wczesniej skoro owu byla szybko[emoji14]tak to bym nie testowała juz w 26dc[emoji14]i wczesniej ktos pisal ze jesli jest ciąża to powinien test pokazac cos od razu ..a własnie niekoniecznie :D znam 3 przypadki ze przed terminem okresu, kreska nie wyszła :) u mojej cioci (ciąża bliźniacza) przed terminem @ negatywy:) dopiero po terminie wyskoczyla kreseczka[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratulacje dla zafasolkowanych! Dajcie fluidki ja je chętnie przyjmę :tak: a u mnie chyba owu będzie albo jest bo dziś koło 11rano tak mi poleciało na wkładkę, myślę kurde czyżby @?Idę do łazienki a tam tyyyle śluzu takiego kisielowatego. I później cały czas czułam mokro w majtkach ;) nie mam testów owu i temp. też w tym cyklu nie mierze. Nawet nie wiem czy to 12 czy 13dc. Jakoś przestałam liczyć.wiem tylko, ze1.11 wzięłam ostatnią tabletkę Clo. A i pobolewa mnie podbrzusze i jakby lewa strona kłuje już tak od wczoraj od 23ciej. Trzeba męża obudzić i działać :p
 
Do góry