reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny mam paranoje czy też widzicie cień? ????
1478343441-1d1mld.jpeg


km5sio4pghry649q.png

Ja widze. Gratulacje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aniu queen_b dokładnie też tak uważam. Już powinno wykazać nawet bladą kreskę.
Queen te cycki najbardziej denerwują mam tak jak ty bolą co najmniej tak jakbym fale radiowe przetwarzała w nich !
Sarat dziękuję za nadzieję ale ja czekam na @ jak nie przyjdzie to fajnie jak przyjdzie to nie fajnie ;)

Wow ale wysyp !!!! Morela brawo też to widzę! ! Który dc ?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniu queen_b dokładnie też tak uważam. Już powinno wykazać nawet bladą kreskę.
Queen te cycki najbardziej denerwują mam tak jak ty bolą co najmniej tak jakbym fale radiowe przetwarzała w nich !
Sarat dziękuję za nadzieję ale ja czekam na @ jak nie przyjdzie to fajnie jak przyjdzie to nie fajnie ;)

Wow ale wysyp !!!! Morela brawo też to widzę! ! Który dc ?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
24 dc 11dpo

km5sio4pghry649q.png
 
Muszę go powtórzyć jutro rano bo taka blada kreska to trochę za mało żeby się cieszyć. Chociaż te objawy jakby wszystkie się zgadzało.

km5sio4pghry649q.png
 
reklama
Do góry