reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny mam paranoje czy też widzicie cień? ????
1478343441-1d1mld.jpeg


km5sio4pghry649q.png
Widać Morelko [emoji4]

Sent from my SM-G7105 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Zlecił badania.. oto one:
4.10.2016r
Tsh - 5,050 μlU/ml (norma: 0.27-4.200)
Ft3 - 3.28 pg/ml (norma: 2.00-4.40)
Ft4 - 1.31 ng/dl (norma: 0.93-1.71)
Po tych wynikach przepisał mi Euthyrox N50 1x dziennie, Inofolic 1x saszetka dziennie oraz witaminy Mama DHA również 1x dziennie.. poczym kazał powtórzyć badania po miesiącu..Oto one:
3.11.2016r. (16 dc)
Tsh - 1.32 μlU/ml
Ft4 - 1.75 ng/dla
Atg (O18) - 15,4 IU/ml (norma: 0.0-115.0)
Atpo (O09) - 9 (norma: <34 )
Dodam jeszcze, że pierwszy raz od nie pamiętam kiedy, około tygodnia po zażyciu Euthyroxu, dostałam swoją pierwszą,naturalna miesiączkę. Czy te wyniki sa dobre? Jest jeszcze dla mnie jakaś nadzieja? Błagam..pomóżcie
wink.gif
Dobre! Bardzo ładnie sie unormowało. :) tylko atg nie wiem, bo dziwna norma jest.

Jeny dziewczyny jestem w ciazy patrzcie jakie krechy
Zobacz załącznik 781401

No boskie krechy!!! Wiedziałam :) gratulacje jeszcze raz! (Juz gratulowalam na ovufriend :) )

Wiedziałam że pomyle :D Bertha kto następny? :D
Haha, przepraszam wszystkie, ale następna jestem JA!! Haha!
Oczywiście w to nie wierze bo endometrium za słabe było (i co dziwne nie za cienkie tylko za grube i nierówne - co ponoc tez nie dobrze. Jakby któraś była niedługo o gina to zapytajcie proszę jakiej grubości powinno byc idealne endo w momencie owulacji? Ja miałam 14,4mm dzien po owu..:( )

Dziekuje. Chyba nie dalsbym rady z bliźniakami. Wyobraz sobie ze u mnie to 22 CS a 4 CS po poronieniu.
O, to długo czekałaś na swoje szczęście. Super ze sie udało :)

Tchnięta wspaniałymi wieściami kotka też zrobiłam dzisiaj test 27dc ale niestety negatywny. Czyli mam tak jak zeszły cykl te bóle piersi są spowodowane clo niczym innym. Teraz czekam już cierpliwie na @.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale szkoda :(

Piękne masz te krechy :)

Czy na badanie progesteronu trzeba byc na czczo?
Nie trzeba generalnie byc na czczo. Jak nie masz innej opcji to zrób nie na czczo.

Dziewczyny mam paranoje czy też widzicie cień? ????
1478343441-1d1mld.jpeg


km5sio4pghry649q.png
Jest krecha!! Gratulacje! Mi juz ze 3 razy wyszedł cien na facelle ale po czasie wiec z nimi trzeba uważać i przestrzegać tych 5 minut.

Na razie to tylko czekam żeby powtórzyć test bo blada kreska mnie niesatysfakcjonuje :)

km5sio4pghry649q.png

Mnie by tam i blada usatysfakcjonowała ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry