reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Izabela widzę, a poprzedniej nie widziałam. Ale wg mnie jak jest bladzioch taki to na drugi dzień i tak roznice będzie ledwo widać, mam z pierwszej ciąży testy robione dzień po dniu tez blade i jak dla mnie są takie same. Dopiero potem przyspiesza i coraz szybciej ciemnieje, poczkaj dwa dni i zrób następny wtedy będzie można lepiej zobaczyć roznice.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
I tak chyba zrobię. teraz dopiero w poniedziałek w dzien sspodziewanej@. Ale i tak nadziei sobie nie robię wielkich, we wtorek na betę. i już się boję że będzie tak samo jak ostatnio. myślę że jakby miało być dobrze to by była już ładniejsza kreska. jak tym razem wyjdzie to co ostatnio to raczej wycofuje się ze staran. nie wiem jak moja głowa przyjmie to poraz czwarty. :sad::sad::(
 
reklama
Zobacz załącznik 779455 Zobacz załącznik 779456 witam się z rana. U mnie kolejny cień. miałam nadzieję że będzie już ładniejsza ta kreseczka ale niestety. dzisiaj 28dc i 13dpo. obawiam się powtórki z rozrywki.:(:frown::no2:
Iza ja dziś lepiej widzę ... myśl pozytywnie, będzie dobrze .... o tamtej sytuacji juz nie myśl ... nasze myśli są najważniejsze [emoji6]
Idzie w dobra stronę wiec trzymam kciukasy abyś się jak najszybciej upewnila i zaczęła cieszyć z sukcesu [emoji4]

Sent from my SM-G7105 using Forum BabyBoom mobile app
 
Iza, wczoraj nic nie widziałam ale dzisiaj juz tak [emoji3] i nie martw sie.. jak nie wyjdzie to trzeba walczyć dalej [emoji3] ja mam 4 cs i na 100% stracony bo wszystkie testy owu wyszły mi negatywne [emoji27]
 
Iza, wczoraj nic nie widziałam ale dzisiaj juz tak [emoji3] i nie martw sie.. jak nie wyjdzie to trzeba walczyć dalej [emoji3] ja mam 4 cs i na 100% stracony bo wszystkie testy owu wyszły mi negatywne [emoji27]
To jest mój 7 cykl starań i 3 razy już miałam że wychodziły nawet bardziej widoczne te cienie a i tak po paru dniach spóźnienia @ przychodziła. w ostatnim cyklu też wychodziły cienie ale beta nie rosła jak trzeba.w dniu spodziewanej @miałam 14 jednostek z bety a dwa dni później 25jednostek. i niestety nic z tego nie wyszło. boje się że tym razem będzie to samo. dzisiaj 28dc i 13 dpo a cień ledwo ledwo widać. jak tym razem nie wyjdzie to rezygnuje.!!
 
To jest mój 7 cykl starań i 3 razy już miałam że wychodziły nawet bardziej widoczne te cienie a i tak po paru dniach spóźnienia @ przychodziła. w ostatnim cyklu też wychodziły cienie ale beta nie rosła jak trzeba.w dniu spodziewanej @miałam 14 jednostek z bety a dwa dni później 25jednostek. i niestety nic z tego nie wyszło. boje się że tym razem będzie to samo. dzisiaj 28dc i 13 dpo a cień ledwo ledwo widać. jak tym razem nie wyjdzie to rezygnuje.!!
Rozumiem co czujesz, ja też jeśli teraz znowu poronie to rezygnuję. Ale trzeba się nie nastawiac negatywnie na zapas. Teraz na być dobrze i już :*

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie wszystkie
Alexandrax mogłabyś wpisać mnie do tabelki 19.11.16 (3cs)
Mikaduchna dołączyłam do wielkiej gry :sorry: Tanika działamy równo ;-) ;)
Izabela90 trzymam &&&:tak:
Powodzenia w nowym cyklu staraczki :happy:
 
Izabela, ja tez nic nie widzę :( Ale trzymam kciuki i mam nadzieje ze to tylko moja ślepota :)
Aleksandra, mi tez mozesz zmienić w wolnym czasie termin nieszczęsnej @ ... apki twierdzą że ma być 20.11. To bedzie nasz 3cs...

Evelinia, widzę ze w nastepnym cyklu @ obrała sobie dla nas podobny termin :D Oby sie wredna zdziwiła :D
 
Izabela, ja tez nic nie widzę :( Ale trzymam kciuki i mam nadzieje ze to tylko moja ślepota :)
Aleksandra, mi tez mozesz zmienić w wolnym czasie termin nieszczęsnej @ ... apki twierdzą że ma być 20.11. To bedzie nasz 3cs...

Evelinia, widzę ze w nastepnym cyklu @ obrała sobie dla nas podobny termin :D Oby sie wredna zdziwiła :D
Windy91 musimy ruszyć tych ospałych żołnierzy :wink: u mnie dziś @ daje czadu ale dam się jej wyszaleć ostatni m-c :-D
Trochę nas będzie w tym cyklu i życzę nam tak samo dużo fasolek, bo przecież święta idą a to najcudowniejszy prezent :oops:
 
Tez mi sie własnie marzy taki prezent pod chonike... Chociaz z nas wszystkich to najlepszy prezent na te święta i tak dostanie Lux :D
Tez dzisiaj walcze, ugh. Jeszcze jakas deprecha mnie zaczela brac, niby dopiero początek. Ale boje sie ze z kazdym cyklem bedzie coraz gorzej :( no ale co zrobic.
Powiem ci evelinia, ze z ruszaniem tych żołnierzy to u mnie niezła przeprawa. Generalnie jakos łózkowo cieżko nam idzie, mam wrazenie ze gdyby nie staranka i moje uparcie, to by mi chyba dziewictwo wrócilo :p No i jak tu sie nastawiać na dziecko, skoro bobosexy były tylko 2 razy. Masakra jakas.
 
reklama
Lux trzymam kciuki cieszę się 32tydz to już coś,jak się czujesz?ja dziś 2dzien @tak plamie a nie krwawię chyba hormony muszę znów lykac,przewidywany termin kolejnej @18listopad,za 2tyg damy czadu,końcu ma być wysyp na święta
 
Do góry