reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Powiedzcie Dziewczyny w którym dniu cyklu najlepiej zrobić badania hormonów? Chodzi mi o te podstawowe FSH, LH, estradiol, tsh i progesteron. Czytałam, że między 3a 5 d.c. a jak znalazłam dokumenty z kliniki w Poznaniu to tam mi robili wszystko 13 i 14 d.c. co sądzicie? Chcę zrobić i z wynikami już do gina iść bo po co mam mu dwa razy 150zl płacić.
 
reklama
Hej. Ja dzisiaj mam doła strasznego. Wszystko mnie wkur... I chce mi się płakać. Z mężem się kłócimy a na dodatek zadzwoniła do mnie koleżanka z pracy, żebym jej zrobiła termin u gina bo ona nie gada po niemiecku. Dziś zrobiła test i wyszedł pozytywnie. Nawet się specjalnie nie starali tylko po prostu się nie zabezpieczali. Lubię ją i w ogóle ale no kurcze ukulo mnie to w serduszko [emoji17]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to super :D tak jak mówiłam, nie da sie tego przewidzieć czy dzieciaki sie bedą dogadywac czy nie[emoji14]z tego co zauważyłam u dwóch rodzeństw z różnicą wieku 2 i 3 lata , to osobno aniołki , razem diabełki:p

Ja na zdjęciu u góry widzę bez dopatrywania się :) kciuki zaciśnięte !:)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

A ja mam dwoje rodzeństwa, starszych ode mnie brata i siostrę. To oni narzekają, że musieli się mną zajmować, a najczęściej siostra. Teraz relacje bardzo dobre, ale siostra niestety mieszka za granicą..
Izabela ja niestety nie widzę drugiej kreski, ale to chyba zależy od monitora. Trzymam kciuki!
Megan kiedy my testujemy? Dzisiaj 19dc. Chciałabym mieć urodzinową niespodziankę :) Urodziny mam 1 listopada, a @ niby ma przyjść 2. Chociaż przez ten chory pęcherz, to nie wiem, czy wyjdzie. Myślę pozytywnie i na nic się nie nastawiam, choć cicha nadzieja zawsze jest :)
Siwa84 nie martw się, każdy ma złe dni, a już w szczególności my kobiety. Tak to jest, Ci co się nie starają to mają, a Ci co bardzo chcą to nie wychodzi. Bardzo dużo zależy od naszej psychiki i to nie raz się o tym przekonałam.
 
Hej. Ja dzisiaj mam doła strasznego. Wszystko mnie wkur... I chce mi się płakać. Z mężem się kłócimy a na dodatek zadzwoniła do mnie koleżanka z pracy, żebym jej zrobiła termin u gina bo ona nie gada po niemiecku. Dziś zrobiła test i wyszedł pozytywnie. Nawet się specjalnie nie starali tylko po prostu się nie zabezpieczali. Lubię ją i w ogóle ale no kurcze ukulo mnie to w serduszko [emoji17]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie każdej z nas tu ściska,człowiek chce a nie może zajść w ciąże,rok dwa a tu dowiaduje sz się że raz i jest,każdy organizm jest inny,
 
Tez mi sie własnie marzy taki prezent pod chonike... Chociaz z nas wszystkich to najlepszy prezent na te święta i tak dostanie Lux :D
Tez dzisiaj walcze, ugh. Jeszcze jakas deprecha mnie zaczela brac, niby dopiero początek. Ale boje sie ze z kazdym cyklem bedzie coraz gorzej :( no ale co zrobic.
Powiem ci evelinia, ze z ruszaniem tych żołnierzy to u mnie niezła przeprawa. Generalnie jakos łózkowo cieżko nam idzie, mam wrazenie ze gdyby nie staranka i moje uparcie, to by mi chyba dziewictwo wrócilo :p No i jak tu sie nastawiać na dziecko, skoro bobosexy były tylko 2 razy. Masakra jakas.
oj tak moj prezent bedzie czadowy :D
 
20161022_193321.jpg 20161022_193317.jpg dziewczyny pewnie se pomyślcie że jakas psychiczna jestem z tymi testami,ale to jest silniejsze ode mnie. kupiłam kolejny test tym razem clearblue czułość 25. kreska wyszła odrazu. teraz nie rozumiem dlaczego rano test o czułości 10 pokazał mi delikatny cień.
 

Załączniki

  • 20161022_193321.jpg
    20161022_193321.jpg
    599 KB · Wyświetleń: 182
  • 20161022_193317.jpg
    20161022_193317.jpg
    588,3 KB · Wyświetleń: 217
reklama
Cześć dziewczyny
Jezuu jak mnie dawno nie było..

LUX :* jak tam kochana??

Nie było mnie troszkę bo w pracy musiałam się wykazać ale uff mam to ;) od listopada lub grudnia zaczynamy, najpierw na luzie bez wspomagaczy ;) pozdrawiam nowe dziewczyny a tym którym się udało gratuluję
hej Kochana, dzieki za troske, no czuje sie zaleznie od dnia, raz lepiej, raz gorzej, maly sie rozpycha i mam mega zgage, plecy juz zaczynaja bolec, dzis sie wazylam i mam na poczatku 8 miesiaca dopiero 5,5 kg, w srode mam usg :)
 
Do góry